Počet výzkumných bodů ve VB.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15866
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser15866

Host
Zdravím všechny hráče a vývojáře této skvělé hry FoE.

Stavím velkolepé budovy, sbírám nákresy u přátel, sousedů atd. a rád dávám výzumné body těm, kteří zase podporují mně, tkz. s hráčem si dodáváme současně výzkumné budy kvůli odměnám.

Štve mně jedna věc, tak i mého přítele ve hře s kterým si dáváme navzájem výzkumné budy. "spolupráce"
V aktuálním pořadí se vyskytnou další přispěvatelé, a výzkumných budů dají jen 1 a tak čekají na uzavření úrovně a mají stříbrný poklad např. v 9 úrovni. Si myslím že je todost nefér!!

Navrhuji pro nastavení výzkumných bodů v každé budově v úrovni, aspoň na minimální vklad 10. výzkumných bodů nebo-li, aby každý hráč si sám vytvořil minimální počet. Nebo ho, rovnou s jeho 1. výzkumným bodem rovnou vykopnout.

Předem děkuji za odpověď

S pozdravem

Husita0703
 

DeletedUser15866

Host
Proti

Není probém nabídnout to přátelům nebo lidem z cechu. Ti tam kolikrát hodí víc než je potřeba a když mají vyšší ARC tak se jim to krásně vrátí.
To ano, věřím že to takhle funguje při lepší skupině lidí, jak v Cechu, přátel nebo sousedů. Já zase tolik přátel v FoE nemám.
Měl jsem namysli, jestli by nebylo možné, kdyby si každý hráč mohl sám nastavit minimální počet výzkumných bodů, kvůli hráčům kteří jen mamoní svoje výzkumné body a chtějí jen získávat výhodně odměny, tak jim to trochu zhoršit. nebo daného hráče ze skupiny rovnou vyhodit :)

Děkuji za rychlou reakci
 

Joxer

Psavec
Jednoznačně proti a divil bych se, kdyby tě tu někdo podpořil. Sehnat dobré přátele nebo cech ti může nějakou dobu trvat, ale rozhodně tímhle nápadem moc přátel neseženeš, páč začít u hráče tím, že mu omezíš nějak vstup do tvé unikátky a pak ho požádáš o přátelství a napíšeš mu seznam toho, co bude muset dělat, aby byl tvůj přítel tak sry. Pokud se v té hře chováš standartně a nezujímáš proti každýmu postoj "běda ti jestli..", tak bys neměl mít problém najít někoho na výměnu, nebo cech s kolečky, kde si navzájem vhazujete body. Možnosti na to, abys vyřešil svůj problém s unikátkama, jsou. Ale jsou u tebe jako u hráče, né u té unikátky. Žij a nech žít. Já si u takovej případů říkám, hele a co kdyby se ti to tvé přání splnilo. Chápeš svůj nápad v konečném důsledku? Taková omezení se pak v závěru otáčejí proti tobě. Tady by to nebylo jinak.
Rada pro tebe jak to vyřešit: Skoč do nějakého cechu a ptej se po kolečkách a pokud je maj, tak hurá, tím rázem je vyřešenej tvůj problém. Samotné kolečko ti vysvětlí dotyčná ali oki? Teď se seber a odejdi z cechu kde jsi, páč je evidentní, že žádná kolečka nemá a nebo tě do nich nezavedli a skoč do jiného a okamžitě se zeptej na kolečka. Když nebudou vědět nebo napíšou, že nemaj, tak ven a zase skoč do nějakého cechu. Ale doporučuji před skokem do cechu si přečíst popisek daného cechu, abys neskočil někam, kde se třeba bojuje, když ty jsi např obchodník a nebo naopak. Oki? Zkus to a jak ti to vyjde, tak věř, že tě tenhle nápad rychle pustí.
 

DeletedUser3139

Host
Proč se vám to nelíbí? Vždyť to je dobrý nápad, i když vylepšit by to ještě šlo. Co třeba to udělat tak, že by se musel lvl uzavřít dejme tomu do týdne. Pokud ne, tak by propadly všechny body do skladu toho, u nějž se přispívalo. A začal by se sypat lvl VS v dalším týdnu znova. A pokud by se vám to nelíbilo, tak by ty body mohli propadnout do skladu ke mně a k Lordovi, pěkně na polovinu!
Pokud to ještě někomu nedošlo, tak by tohle mohl být i tak trošku vtip!
 

Svatej

Legenda
Já si říkal že to musí bejt ftip :) páč to rozdělení je špatně. ;)
Já bych to dal: Lordovi body z arvahallu, JiPimu body z Cidgardu.
Brisgard, Dinegu a East-Nagash by si rozdělili tamní borci :):D
 

DeletedUser15076

Host
Ja bych treba uvitala kdyby bylo v radnici dohledatelne kdo VB zavrel....nekdy to proste zjistit nejde kdyz vic lidi prispiva postupne..a pak jeste by majitel VB moh mit pravo prispevky do VB poslat zpet odkud prisli :DD mozna je to blbost ale kdyz by to slo tak by par lidi melo po rejzovani na prvnich dvou mistech u vyssich urovni VB..jinak si taky myslim ze je blbost min.nahozu 10FB..1bodem si oznacim budovu s tim abych to zase nemusela dohledavat ..to neznamena ze ocekavam ze tim jednim bodem neco ziskam..kdokoliv to muze prehodit :)
 

DeletedUser15866

Host
Nevim proc ti to vadi,navic ty mas uplne stejnou moznost rozdavat po jednom bodu.
To ano, ale to já právě nedělám. Když jsem potřeboval u své VB doplnit nákresy, tak jsem si vyhledal hráče co staví stejnou budovu zůstal u něj a přidával body až do konce úrovně a, tak si držel první pozici kvůli odměně a hlavně nákresům. Je potom jasné, že když, protihráč vidí aktivního hráče a denně mu dobrovolně přidává výzkumné body, tak toho využije a dá jen jeden bod a čeká na uzavření úrovně. Zkrátka se mi to nelíbí a myslím že by se proti tomu mohlo něco rozumného vymyslet.
 

DeletedUser15866

Host
Ja bych treba uvitala kdyby bylo v radnici dohledatelne kdo VB zavrel....nekdy to proste zjistit nejde kdyz vic lidi prispiva postupne..a pak jeste by majitel VB moh mit pravo prispevky do VB poslat zpet odkud prisli :DD mozna je to blbost ale kdyz by to slo tak by par lidi melo po rejzovani na prvnich dvou mistech u vyssich urovni VB..jinak si taky myslim ze je blbost min.nahozu 10FB..1bodem si oznacim budovu s tim abych to zase nemusela dohledavat ..to neznamena ze ocekavam ze tim jednim bodem neco ziskam..kdokoliv to muze prehodit :)
To by tam taky mohlo být ;)
 

DeletedUser15866

Host
Proč se vám to nelíbí? Vždyť to je dobrý nápad, i když vylepšit by to ještě šlo. Co třeba to udělat tak, že by se musel lvl uzavřít dejme tomu do týdne. Pokud ne, tak by propadly všechny body do skladu toho, u nějž se přispívalo. A začal by se sypat lvl VS v dalším týdnu znova. A pokud by se vám to nelíbilo, tak by ty body mohli propadnout do skladu ke mně a k Lordovi, pěkně na polovinu!
Pokud to ještě někomu nedošlo, tak by tohle mohl být i tak trošku vtip!
Tak, to, už by byla asi dobrá divočina :D
 

DeletedUser15866

Host
Jednoznačně proti a divil bych se, kdyby tě tu někdo podpořil. Sehnat dobré přátele nebo cech ti může nějakou dobu trvat, ale rozhodně tímhle nápadem moc přátel neseženeš, páč začít u hráče tím, že mu omezíš nějak vstup do tvé unikátky a pak ho požádáš o přátelství a napíšeš mu seznam toho, co bude muset dělat, aby byl tvůj přítel tak sry. Pokud se v té hře chováš standartně a nezujímáš proti každýmu postoj "běda ti jestli..", tak bys neměl mít problém najít někoho na výměnu, nebo cech s kolečky, kde si navzájem vhazujete body. Možnosti na to, abys vyřešil svůj problém s unikátkama, jsou. Ale jsou u tebe jako u hráče, né u té unikátky. Žij a nech žít. Já si u takovej případů říkám, hele a co kdyby se ti to tvé přání splnilo. Chápeš svůj nápad v konečném důsledku? Taková omezení se pak v závěru otáčejí proti tobě. Tady by to nebylo jinak.
Rada pro tebe jak to vyřešit: Skoč do nějakého cechu a ptej se po kolečkách a pokud je maj, tak hurá, tím rázem je vyřešenej tvůj problém. Samotné kolečko ti vysvětlí dotyčná ali oki? Teď se seber a odejdi z cechu kde jsi, páč je evidentní, že žádná kolečka nemá a nebo tě do nich nezavedli a skoč do jiného a okamžitě se zeptej na kolečka. Když nebudou vědět nebo napíšou, že nemaj, tak ven a zase skoč do nějakého cechu. Ale doporučuji před skokem do cechu si přečíst popisek daného cechu, abys neskočil někam, kde se třeba bojuje, když ty jsi např obchodník a nebo naopak. Oki? Zkus to a jak ti to vyjde, tak věř, že tě tenhle nápad rychle pustí.
Moc dobře ti rozumím, kam s tím směřuješ a máš svým způsobem i pravdu o tom žádná.
Nepotřebuji spousty přátel, jak mi tu vypysuješ. Mám jednoho věrnýho přítele s kterým si navzájem dodáváme výzkumné body a jde nám to skvěle, jen si správně umět vytvořit způsob jak denně nazbírat mnoho výzkumných bodů a dále čekat na další příležitosti atd. v této hře je mnoho způsobu jak je nazbírat, jen nás štvou někteří hráči kteří, když vidí naší aktivitu a jasně vidí možnost získat lehce odměnu, tak dají jeden bod nebo dva a tím je konec a dále nepřispívají, na co, že jo! Alespoň trochu by se stím mohlo něco udělat, aby přizpívání výzkumných bodů měl lepší smysl. Já s přispíváním výzkumných bodů do velkolepek nemám žádný problém, za jednu úroveň jsem schopný dát i přes 500 výzkumných bodů zajisté se věnuji jen jednomu hráči, abych mu dotlačil úroveň, ne jenom jednu úroveň vzápětí dojedeme velkolepku až do desáté úrovně, a ne že nahážu 100 hráčům nebo více po jednom bodu a budu netrpělivě čekat. Chápu, že každý má svojí strategii.. ;)
 

Joxer

Psavec
Husito, reaguju na tvůj příspěvek, kde mně cituješ.
Tak za 1 mám pocit, že žertuješ. Dostal jsi radu dokonce na to, jak nevhazovat tolik FB, aby jsi získal přes 50%. Skrze dva dohazovatele na 1 místo musíš mít víc a ty mi tu píšeš, jakej seš frajer, že tam vhodíš i přes 500FB. Evidentně moje rada z tvé strany neotestována, páč píšeš bez znalosti vkládání do koleček. Tam získáš hromadu lidí do všech umístění na plánky. V tu dobu je to parta, jak při vhazování, tak i jiných věcech. Parta!!!! Ale tam se evidentně tvoje teritoriální myšlení nehodí. Celá osobní spravedlnost tvého nápadu tkví jen v té tvé teritoriálnosti, kde jde jen o tebe. Druhý tu tvému nápadu dávaj palec dolu kvůli té sobeckosti, kde nás dokonce žádáš o podporu, abys mohl druhým naložit nějakou svojí osobní spravedlnost. Pokud se nedokážeš smířit s tím, že je na tebe unikátka až moc svobodná, tak jí nestav. Vzít druhým možnost hrát tuhle hru podle svých možností a vlastní strategie je podle mně vhodné tak do století a oblasti, kde dnes doufám už nejsme. Kdo bude asi tak hrát hru, kde bude víc nemožností než možností. Chápeš pojem hra? Tys v tom pojmu evidentně neobstál, páč do dneška jsi sám nepřišel na způsob co s tím, když.... Chápeš pojem strategie? Tenhle nápad je antistrategický vůči druhým. Vlastně nepotřebuješ ani fantazii, páč by ti na to stačilo tlačítko "Omezit druhé hráče". A přesně o tom tvůj nápad je. O tlačítku "Omezit druhé hráče". Ty chceš jen svůj styl hry vnutit druhým. Tak v tomhle ani náhodou nepočítej s mim hlasem. Budu citovat bobbyce
Za mne NE,NE,NE a NE.
.
On napsal i můj názor.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru