Výměník budov

  • Zakladatel vlákna DeletedUser15592
  • Vytvořeno

DeletedUser15592

Host
Současný stav: V inventáři se hromadí budovy stejného typu, které hráč nechce/nemůže stavět, 10 kmenových náměstí, desítky tváří starověku, útočiště šampionů atd). Ačkoliv to jsou odměny, hráč je maže, protože mu nejsou k ničemu.
Nápad: Vytvořit možnost proměny stejných budov za jinou - 10 kmenových náměstí za jednu terasovitou farmu. 10 tváří starověku za 1 dekoraci. Může to být i formou pravděpodobnosti - buď to hodí něco lepšího, nebo ne. Pak by ale mělo smysl usilovat i o získávání budov, které hráč vlastně nechce postavit, zatímco takto, po dosažení určitého počtu budov, které se vlezou do města, už je člověk nechce a to ho odrazuje od plnění úkolů, expedic a podobně. Praktické provedení této výměny (jestli automaticky jako součást hry, nebo jako odměnu z velkolepky či jinak) už nechávám otevřenou :)
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO
 

Dědeq

Znalec
Nejsem pro ani proti, protože by mě to nijak nepoškodilo, ale přidám svou zkušenost: tváře starověku, dílny a jiné budovy mi nevadí, jelikož mi v inventáři nezůstávají: při eventech používám dekorace jako TS či BBS pro plnění úkolů (a ovšem hned bourám), dílny a baráky taktéž, ty ještě případně někdy využiji k získání drobných částek kladiv a mincí při jejich prodeji. Kmenová náměstí spousta lidí staví v pozdějších dobách, protože z nich mají rafinované surky. Mně se naopak kupí v invu studánky, terasy apod., protože se mi nezdají dost efektivní nebo pro ně nemám místo.

edit:
Za co se budou měnit terasovky a stráže nebes?
Dobrý postřeh. Za chvíli dorazí frundor a nabídne variantu za diamanty :D
 

DeletedUser15592

Host
Tak každý něco staví, může to být možnost, vlož deset stejných budov a získáš jinou obdobného typu. Těch možností je víc. Stěžejní je návrh výměny těch budov za něco, co by hráč využil (jinou budovu, FB, body v žebříčku, zmíněné diamanty, ale to asi neprojde :D ). Podle mě jsou třeba na nic kmenová náměstí a studánky a naopak beru terasy, kdykoli můžu. Každý máme jinou strategii. Proto si myslím, že by tohle mnoho lidí využilo.
 

dudasek

Znalec
PROTI-už to tu bylo a nikdy neprošlo...

tváře starověku, dílny a jiné budovy mi nevadí, jelikož mi v inventáři nezůstávají: při eventech používám dekorace jako TS či BBS pro plnění úkolů (a ovšem hned bourám), dílny a baráky taktéž, ty ještě případně někdy využiji k získání drobných částek kladiv a mincí při jejich prodeji.
mám to stejně.trochu mě trápí premiové budovy a dekorace-stavět je většinou nechci,ale když jiné stojí dia je mi líto je jen tak smazat....

takže (ne premiové) dílny a budovy prodat lze-jen musí být místo a čas na stavbu...ostatní jen občas postavit a bez užitku smazat-nebo smazat rovnou!
 

DeletedUser12887

Host
Proti
sice jsem dříve podpoval návrh pro, ale vzhledem k tomu, že je dnes tolik možností získat různé věci z různých událostí je to zbytečné a záleží pak na aktivitě jednotlivého hráče, zda si to dokáže vyhrát a tak naplánovat, aby jednotlivé výhry zužitkoval
 

traktorista

Odborník
PRO
Nicméně upozorňuju že jsem ve stejné situaci jako traktorista.
Ideál by byl, kdyby šlo měnit za renovačky, nebo jak psal JiPi53, za cokoli co z expedicí padá. ;)

nene, za FB nebo za ty renovačky. ;):D

Ideál by byl, kdyby se renovačky, terasovky a stráže dali měnit za vylepšení japonského setu, části Maharadžova setu nebo Mostu, Památníku, Tholosu - a klidně v kursu 10:1. Jenže to INNO nikdy neudělá.
 

DeletedUser12887

Host
Právě možnost něco měnit se zrušila takže je potřeba hrat s tím co je k dispozici
 

RomanS24

Člen
Proti

Ale mohl by se budovy davat do cechovní pokladnice a tam se přeěnit na nějaké zboží z té doby. třeba jedna kmenové naměstí 10zboží z doby naměstí
 
Nahoru