Diskuze k aktualizaci 1.125

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
Děkuji pokud si dokáže vývojový tým přeložit vsechny nedostatky a pripominky, což snad by v 21. Století zvládnout měl

Zároveň jsem rozpačitý zda dokázal opravit všechny chyby
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3139

Host
Jo, rozumný nápad. Taky nechápu, proč jsou některé jako VIP (přestože se to asi nevyužije) a jiné ne. Navrhuji, aby to fungovalo buď pro všechny, nebo pro žádné. Ale raději pro všechny. ;)
 

DeletedUser11297

Host
Protože když zavedli výzvy, tyto budovy byly již ve hře. Prostě pro výzvy zatím neproběhla žádná odměnová aktualizace, což je škoda. Vylepšení na památník nebo most bych bral všemi deseti. :)
 

Joxer

Psavec
Vítám silnější vyobrazení jednotky v seznamu army. Při najetí myší na jednotku na mapě, mně teď zřeteněji informuje o kterou označenou jendnotku jde v seznamu pořadí army v bitce. Sice je to pomocí žluté barvy, ale i tak palec nahoru.
 

DeletedUser4749

Host
To žluté blikání v liště jednotek během boje je naprostá tragedie. Nevím, proč musí být do hry neustále vkládáno něco tak nesmyslně otravného. Proč? Nebyl k tomu sebemenší důvod. Obdobně je tomu s tím štítem nad krčmou. Jeho velikost ocení snad jen ten, kdo má patnáct dioptrií.
 
Pochválím motivačky, opravdu super nápad. Takhle je možná začnu i využívat ve větší míře :). A po chvále budou následovat výtky a trocha přemýšlení nahlas. V seznamu velkolepek se mi nelíbí zelená barva v onom pruhu znázorňujícím počet FB. Uvítal bych oranžovou, aby to ladilo s okolním prostředím. Ideálně podobný odstín jako má tlačítko ,,Otevřít". Takhle to fakt bije do očí a když jsem se s tím setkal prvně, tak jsem mazal sem na forum, jestli to není nějaká chyba.

Jinak je-li zde zmíněno blikání u jednotek, tak bych zmínil dvě věci, které považuji za otravné já. Zdlouhavá návštěva krčmy. Uvítal bych zde podobnou nenápadnou notifikaci, jako když někdo navštíví mou krčmu, popř. mi zušlechtí/motivuje budovu. A pokud je krčma plná, tak by vyskočila stejná hláška, jako když není u hráče co motivovat/zušlechtit. Kdo přeci jen chce stávající podobu, tak by k tomu byl přepínač v nastavení. Další věc, úspěchy. Takhle si v poklidu hraji, když mi obrazovku zahltí nepodstatná notifikace o dosaženém úspěchu. Také by to myslím šlo udělat nějak šetrněji, aby to jen tak cinklo mimochodem a hráč nebyl rušen. Snad bych to dal i do návrhů, ale jde vesměs o kosmetické věci.
 
Objasní mi někdo prosím čeho konkrétně se týká tohle vylepšení? :D

- Při najetí myší na ukazatel pokroku se nyní zobrazí přesná čísla.

Zkoušel jsem myší najet všude možně, ale nenašel žádné vylepšení odpovídající tomuto popisu. Možná jsem ale jen přepracovaný a nevidím, co bych vidět měl. Děkuji předem za případné objasnění :D
 

DeletedUser11297

Host
V úkolech. Máš úkol například "Shromáždi 1 000 000 mincí", ale v liště máš progres jen s jedním desetinným místem. Tedy třeba 2,4 tis. / 1 mil.. Pokud najedeš myší na lištu, rozbalí se ti celá dosud dosažená hodnota, tedy třeba 2 458 / 1 000 000. To dříve nebylo.
 
Aha.. Díky. Není to nic co bych využil. Je mi jedno jestli se tam ukáže 2,4 tis nebo 2458. Až úkol splním, tak je splněný..ale budiž.
Za mě plus, že konečně opravili přeskakování úkolů. A taky vítám to lepší zvýraznění jednotek při boji. Sice tady na to proběhly nějaké kritiky, ale ty nechápu. Není to žádná novinka vložená do hry. Zvýraznění bylo i předtím, ale mnohem hůře viditelné. A na dotaz k čemu to je, existuje jednoduchá odpověď. Třeba k eliminaci soupeřovy jednotky, která má přijít na řadu. Tím že ji zabiju uberu soupeři jeden tah. A pokud třeba zbudou soupeři např. 3 tuláci a díky tomu zvýraznění zjistím, v jakém pořadí budou na tahu, tak je přesně v tom pořadí zabiju a ani jeden se na tah nedostane.
 

DeletedUser12887

Host
No spíš mi vadí že než se zobrazí ta oranžová barva seka se jak v liště tak na bojišti lepší vylepšení přijde snad hned v další aktualizaci
Přes autobitvu se třeba vůbec nezobrazuje, ale to je drobnost.
 
Díky. Jsem rád, že nás vícero má podobnou myšlenku, že v daném vlákně se návrh těšil takřka jednomyslné podpoře, snad bude někdy implementován do hry. Jinak když tu byla řeč o postupu, tak já jsem to využil u krčmy, kdy jsem dnes v denní výzvě potřeboval nabrat určitý počet stříbrných, takže jsem si spočítal, zda již můžu ,,sklidit" anebo ještě ne. Celkem fajn věc.
 

DeletedUser3903

Host
Za mě je lepší viditelnost jednotek i ten zelený pruh u VB lepší a přehlednější.
Ale už by se ve hře mohla objevit ta funkce přestavění města. Ten layout co mám, je už půl roku starý, co trčím v průmyslu. Od té doby pod přílivem speciálek a terasovek beznadějně zastaral a nutně potřebuje překopat. Už aby to bylo :)
 

Joxer

Psavec
A taky vítám to lepší zvýraznění jednotek při boji. Sice tady na to proběhly nějaké kritiky, ale ty nechápu. Není to žádná novinka vložená do hry. Zvýraznění bylo i předtím, ale mnohem hůře viditelné. A na dotaz k čemu to je, existuje jednoduchá odpověď. Třeba k eliminaci soupeřovy jednotky, která má přijít na řadu. Tím že ji zabiju uberu soupeři jeden tah. A pokud třeba zbudou soupeři např. 3 tuláci a díky tomu zvýraznění zjistím, v jakém pořadí budou na tahu, tak je přesně v tom pořadí zabiju a ani jeden se na tah nedostane.

Ten kdo nebojuje, tuhle věc neocení. Mně se ta funkce hodně zamlouvá a to silnější zvýraznění je fajn. Jen je tam k zamyšlení ta žlutá barva, ale myšlenka silnějšího zobrazení je v té věci nejdůležitější. Ještě teda nedali do kupy opak, kdy najedu na ten seznam a myší označím jednotku, aby se mi znázornila na mapě. Tam bych ocenil stejný přístup, tedy silnější zobrazení. Je fajn číst příspěvek někoho, kdo ví, proč to do toho update dali ;).

S těmi jednotkami to je hnus.:eek: Málem jsem se pozvracela.:eek: Navíc mi občas blikají dvě jednotky v liště najednou. Se zase povedlo.:confused:

Dvě jednotky na jednou se ti zobrazují proto, že šmátráš myší po mapě v bitvě jak nezřízená střela. Chce to klid a bude svítit jen jedna. Pokud se tebou označená jednotka, co je zrovna na řadě, dostane do hlavního okénka akce, tak ti bude svítit, i pokud zrovna v té době najedeš myší na jinou jednotku. Takhle to bylo ale vždycky, jen teď je to díky žluté barvě výraznější. Pro ty, co hlídají pořadí sestřelů, je to dost dobrá věc.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru