Diskuze k soutěži

Joxer

Psavec
Ahoj.
Hned na úvod se chci zeptat, zda lze použít do dílka součásti a vyobrazení z této hry. Jde mi o ten dodatek:
Vytvořená práce musí být tvým dílem, je zakázané kopírovat díla jiných autorů odkudkoli z internetu. Stejné pravidlo se vztahuje na vložené obrázky či fotografie.
Jinak soutěž vypadá zadáním velmi dobře. 14 dní doba trvání snad dá více hráčů na nápady dohromady. Nevim, jestli časově vyjdu, ale pokusím se. Ikdyž to bude fakt fantas, tak se nic neděje. Minimálně bude FOE košík :D

EDIT:
Abych nevytvářel nový post, tak písnu sem v editu.
Mám ještě otázky:
- Je možné soutěžní příspěvek opatřit několika grafickými vyobrazeními např. systém jednotek a budov v popisu. Rozbor nového titulu a příběhové linie pomocí grafiky. Mohl bych to vměstnat do jediného dílka, ale mohl by mít větší velikost a navíc by se víc hodilo rozvrhnout grafiku pod popisy např. funkcí.
- Dále je možné vytvořit graf. dílko s popiskem uvnitř? Nebylo by to považováno za obejití max. počtu slov?
- Pak bych se chtěl zeptat, zda tato soutěž probíhá jen zde na českém fóru pro českou komunitu? Tady mně zajímá, jak vážně by tento návrh (soutěžní příspěvek) bral RT v potaz a zda se má možnost s dílkem seznamit :D Jinak by to byl dobrý nápad pro návrhy. Pokud má větší šanci na úspěch skrze sekci s nápady, tak bych raději hodil nápad tam na hlasování. Cena je stejně pro aktivního hráče spíše symbolická ;)
Děkuji za odpověď.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15189

Host
Můžu použít dobu již dříve navrhnutou hráči zde na foru?
 

DeletedUser11317

Host
Velmi se omlouvám za pozdní odpovědi.

To, jakým způsobem si soutěžící příspěvek koncipuje, necháme na něj. Tzn. grafické provedení, sestavení apod. Příbeh musí mít max. počet slov. To bude kontrolováno v každém případě. Doprovodné obrázky s popisem se do toho nevztahují (předpokládáme však krátké popisy). Na to hned odpovím k další otázce. Je lepší, když jsou obrázky vlastní tvorby. Nicméně vše, co se týká FoE je samozřejmě povoleno. Ale v tom případě se nejedná o autorovu tvorbu, takže na to nebude při bodové shodě brán zřetel.

Jinak soutěž probíhá pouze na českém fóru. Zajímavé nápady mohou být předány dále ;) To, jakým způsobem s tím budou nakládat dále, nezávisí už bohužel na nás.

Dále odpovím na další příspěvek. Jak již je v pravidlech napsáno, vytvořená práce musí být tvým dílem. Víc k tomu asi netřeba dodávat :)
 

Svatej

Legenda
Renoduch: Je to proto, aby hráči kteří chodí na fórum ze své aktivity zde měli nějakou výhodu. soutěže se do hry z tohoto důvodu vždy oznamují se zpožděním.

Je to tak, že fórum je ať chceš nebo ne přímou součástí hry. Ignorovat ho můžeš, ale připravuješ se tím o možné výhody. Je to stejné jako by jsi ignoroval expedici cechu, denní výzvy nebo incidenty.
 

DeletedUser16021

Host
Renoduch: Je to proto, aby hráči kteří chodí na fórum ze své aktivity zde měli nějakou výhodu. soutěže se do hry z tohoto důvodu vždy oznamují se zpožděním.

Je to tak, že fórum je ať chceš nebo ne přímou součástí hry. Ignorovat ho můžeš, ale připravuješ se tím o možné výhody. Je to stejné jako by jsi ignoroval expedici cechu, denní výzvy nebo incidenty.
Ok, díky za vysvětlení. Respektuji to.
 

DeletedUser15189

Host
Smím pod svým nápadem zveřejnit i vylepšenou nesoutěžní verzi?
 

DeletedUser16021

Host
Ech, příběh krátký mám. Kdybych se rozepsal, tak můžu napsat knihu .
Jen doufám že rozpis názvů provincií, jednotek a další popis se nevztahuje na těch 400 slov. No to je jedno, sranda musí být
 

Svatej

Legenda
S tím se nedá než souhlasit. ;) Já se do limitu prostě nevejdu, proto se asi neůčastním. (i když to zkusím ještě seškrtat:D)
Pravda, sem na fórum lze nahrát příspěvek s 16.191 znaky (přesvědčil jsem se o tom tím těžším způsobem :D) ale kdo to pak má číst?. ;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser15189

Host
400 slov je opravdu málo, a proto navrhuji založit zde na fóru v hráčských projektech založit sekci na toto téma bez max. počtu slov.
 

DeletedUser15189

Host
Na to by se však nejlépe hodila nová sekce (v hráčských projektech), a tu, myslím, může vytvořit pouze FOE CZ tým.
 
Nahoru