1. týden - VYHLÁŠENO

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13429

Host
v4ELK8b.png

Zkrášluji Tvé město sice kratší dobu než ona, ale já to dokáži ve svém městě a nemusíš kvůli tomu lézt k sousedům.
Prozraď mi co jsem a co vše potřebuješ k tomu, abys mě mohl mít ve svém městě?
 

Svatej

Legenda
Bonus "nadšení" z krčmy přátel na 4 hodiny - potřeba - 3 křesla v krčmě přátel (základní), odemknutý výzkum "výstavba" doby bronzové a 3.500 stříbrňáků
 

DeletedUser16068

Host
Modrá Galaxie
Potřeba: 500 perel, 350 umělých šupin, 400 korálů, 400 biosvětla a 500 planktonu....a hlavně hromadu výzkumných bodů :) jo a také místo ve městě :)
 

Joxer

Psavec
Řekl bych, že jsi Vincent van Gogh a jsi umělec - malíř a potřebuju mít budovu s názvem Magnum opus ve svém městě.
Před tebou zkrášlovala město Kleopatra, to je ta "ona" co zkrášluje svojí krásou město déle než ty. Ale ty jsi větší frajer, protože ty zkrášluješ mé město uměním právě v budově Magnum opus a to zadara, jako za svého života. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16021

Host
v4ELK8b.png
No, snad jsem se trefil. Pokud je to otázka pro všechny v jakékoliv éře, tak tam musí být od začátku. Tak by to byla Krčma přátel ,a musím mít hotový výzkum "Výstavba".
Zkrášluje mé město kratší dobu než Radnice.​

Zkrášluji Tvé město sice kratší dobu než ona, ale já to dokáži ve svém městě a nemusíš kvůli tomu lézt k sousedům.
Prozraď mi co jsem a co vše potřebuješ k tomu, abys mě mohl mít ve svém městě?
 

DeletedUser15213

Host
Velkolepá budova - Modrá galaxie
potrebujem: 500 perel, 350 umělých šupin, 400 korálů, 400 biosvětel, 500 planktonu
miesto 7 x 5
9 rôznych nákresov Modrej galaxie
 

Dan 77

Veterán
Sada vlastní pomoci, což může být výhra v expedici, při řešení příhod v okolí města nebo jako odměna v eventech, kterou pak stačí jen vyzvednout z inventáře.
 

DeletedUser12828

Host
Sada vlastní pomoci. A k tomu abych tě mohla použít na budovu ve městě, tě nejdřív musím mít v inventáři a tam tě budu mít, pokud tě najdu většinou kolem města v nějaké příhodě. Díky tobě si můžu namotivovat nebo zušlechtit budovu ve městě.
 

DeletedUser16070

Host
Já si myslím, že to je
"nadseni" s krčmy přátel.
Potřebuju k tomu stribrňáky z návštěv z hospody
 

DeletedUser15872

Host
Dekorace, musím mít peníze, zásoby a místo na umístění
 

DeletedUser

Host
jedná se o krčmu z doby bronzové
k jejímu vybudování potřebuji: volné místo 3x3, vyzkoumané pivovarnictví, 2900 mincí, 440 zásob,cestu od radnce a čekat 40 minut na její postavení
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru