Diskuze k aktualizaci 1.129

DeletedUser11317

Host
Milí hráči,

aktualizace 1.129 je tady. Do vašich měst přijde ve středu 27. června. Všechny novinky, opravy chyb a změny najdete v oznámení. Pište nám vaše názory, těšíme se.
 

DeletedUser12887

Host
Mě tam hlavně zaujalo ta možnost inventáře na to jsem zvědavý
 

DeletedUser12887

Host
dobrá je taky možnost bitvy v denních výzvách, to je šikovná věc :)

co se toho inventáře týče, chtělo by to rovnou seznam, když tam mám 21 stránek, tak pokud si tu konkrétní věc nepamatuji, stejně to musím nejdřív hledat
 

DeletedUser3903

Host
Módu přestavby, se dočkáme tak za rok... To je jak s incidenty. Hlavně že je celou dobu testují nováčci, co nemají vůbec tušení, že je ve hře nějaká nová funkce a pokud by něco bylo špatně, nemají vůbec tušení, jak to má být správně.
Tento druh testování absolutně nechápu...
 

DeletedUser3903

Host
Mimochodem, konečně se zobrazuje odměna i z Arcu, což je super. Ale nešlo by, například do té bonusové kolonky do závorky, dát i finální součet? Jsou relativně snadné počty, ale když člověk vidí lákavou příležitost na snipnutí, a musí si z hlavy spočítat plácnu 335 + 277... Beru, že to nejsou počty kvantové fyziky, ale z uživatelského hlediska, by bylo příjemnější vidět to finální číslo ;-)
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Módu přestavby, se dočkáme tak za rok... To je jak s incidenty. Hlavně že je celou dobu testují nováčci, co nemají vůbec tušení, že je ve hře nějaká nová funkce a pokud by něco bylo špatně, nemají vůbec tušení, jak to má být správně.
Tento druh testování absolutně nechápu...
Zaprvé netestujou pouze nováčci a za druhé, jde hlavně o chyby funkčnosti, na které přijde každý (buď to funguje nebo ne, nebo to háže nějakou chybu, padá hra, atd.), až se odstraní tyto chyby, může se pokračovat dál.
Ano, každý se na to těšíme a je to jeden z hlavních cílů po HTML5, tak snad ne až za rok...
 

DeletedUser12887

Host
No jednu maličkost jsem teď zaznamenal při bojích v CvC sice to nepadá, ale jakmile se ukáže na mapě bránící cech tak se všechno zpomalí to je správně nebo špatně ?
A je to pouze znatelné u útočníka nebo to má stejně zpomalene i ten obránce?
Vcelku to neberu jako chybu, ale připadá mi to jako dost těžkopádný a nepříjemný pocit z jinak plynulého boje.
To pak teda lepší ať je ta rychlost stabilně stejná..takhle fakt je to jako pocit, že to celé spadne..
Týkalo se tedy doba všechny veky, kde to je určitě náročnější na jednotky a přepočítavani.
Všechny veky jinak řečeno od kopinika po meduzu.

Jinak vcelku ta aktualizace přinesla dost novinek, které jsou v pohodě něco asi nepřinesla, tak je zase na čem pracovat:)

Ad inventář to jsem psal výše v.tom oznámení je vyhledat jeden předmět ale když jich je tam 23 stránek což jsem ani nepočítal kolik přesně je to věci, ale je jich dost, pamatovat si že chci vyhledat např. Ur. 1 vylepšení sakurove skály to je celkem obtížné napsat aby to ten vyhledávač našel, pak lepší by skoro byl soupis toho inventáře..
Asi spíš sekce nápady, ale píšu to teda tady.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Zaprvé netestujou pouze nováčci a za druhé, jde hlavně o chyby funkčnosti, na které přijde každý (buď to funguje nebo ne, nebo to háže nějakou chybu, padá hra, atd.), až se odstraní tyto chyby, může se pokračovat dál.
Jedna technická, ví takovej průměrnej nováček jak takovou chybu nahlásit? Nebo kde?
Ano, netestují jenom nováčci, ale těch je většina, to nezapírej. ;) Ostatně to tu psal někde KaseO, ve vyjádření k testování incidentů myslím, že se vybírají především noví hráči.

Mě třeba když se objevilo k testování divadlo (showhall) tak mi nepřišlo žádný oznámení, že nalezené chyby v souvislosti s touto funkcí bych měl někde hlásit, nebo jak. ;) Což si myslím by jiným hráčům velmi pomohlo...
 

DeletedUser12887

Host
Já to divadlo ani neměl..
Zaplať pánbůh ale podle mě stejně to byla zbytečnost..
Asi tím ze jsme pokročilejší už nás není tolik potřeba

Na betě co se týče incidentu to jsem tam ještě koukal psal hráč odněkud z Francie unless, stejně se to pak udělalo.
Tady od nás psal hráč Petr1st nebo takový podobný nick, že stejně hráče a jejich názory nikdo neposlouchá asi měl taky pravdu.
Nicméně hodně se to dříve týkalo CvC, což se skutečně zlepšilo.

Ať nejsem za brucouna CvC jako takové skutečně jsou už funkční ale pořád se tam vyskytují chyby..ať v zobrazení nebo plynulosti.
Nemůžu za to, že si toho většina hráčů ani nevšimne, já začínal když téměř nic jiného nebylo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14341

Host
Mě už celkem i vadí že obsah aktualizace není stejný pro PC a Mobilní verzi. proč v mobilních verzích není vidět ten bonus arcu? tedy ty prasata co jsou vidět při najetí kurzorem??? proč se stále musí lišit hraní na PC a na Mobilech ? :( :( :(
 

DeletedUser5384

Host
No,já se moc těším,až po zavedení boje přímo v denní výzvě se tu probuděj místní antimilitaristi s tím,že je to vylučuje z denního kola :D jen bych ještě přivítal stejnou možnost i u vyjednávání,případně s úpravou cen, přijde mi nesmyslné plácat v CE surky v okamžiku,kdy jde bojovat :)
 

Y u m a n

Komentátor
Ahojte Draci :D
za mně aktualizace v pohodě jen technická připomínka - tlačítko na přepínání mezi světy mohlo být v hlavní nabídce (a ne v nastavení) kdyby se velikost tlačítek o "kapánek" zmenšila mohlo by jich tam být více a taky by se mohli hráči (cech,sousedi,přátelé) klidně posunout více doprava ... . Já vím že názor nějakého jednoho hráče z ČR nikoho v Hamburgu nezajímá ale můžeme si o tom pokecat :)) přeji všem pěknou hru :)
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Jedna technická, ví takovej průměrnej nováček jak takovou chybu nahlásit? Nebo kde?
Ano, netestují jenom nováčci, ale těch je většina, to nezapírej. ;) Ostatně to tu psal někde KaseO, ve vyjádření k testování incidentů myslím, že se vybírají především noví hráči.

Mě třeba když se objevilo k testování divadlo (showhall) tak mi nepřišlo žádný oznámení, že nalezené chyby v souvislosti s touto funkcí bych měl někde hlásit, nebo jak. ;) Což si myslím by jiným hráčům velmi pomohlo...
Samozřejmě, že většina kdo má nějakou novinku jsou nováčci, to nezapírám. Já to nevymyslel a ten systém nevytvářel :) ale nejsou to jen oni. A jde o to, že nemusí vědět že mají něco nahlásit. Dělá to tak automaticky každý, když mu něco nefunguje, tak se ozve...
 

DeletedUser16122

Host
Mám celkem velké výhrady k novému úkolu v denních výzvách. Hráči, kteří nemají VB posilující útok nebo obranu útočných armád na vysokých levelech nemají absolutně šanci porazit "velmi silnou armádu". Včera i dnes jsem v denní výzvě dostal úkol porazit velmi silnou armádu, vzhledem k tomu, že hraji teprve několik měsíců bude pro mě splnění tohoto úkolu ještě dlouho velké tabu a investovat dia na obnovu jednotek opravdu nehodlám. Tento úkol by měl být daleko vyváženější s ohledem na úroveň hráče.
 

DeletedUser14703

Host
Zmena v dennich vyzvach s bojem za me NE !!!

Jen pro priklad: Na E jsem dostal proti sobe armadu takovou, ze ikdybych si koupil utok v krcme - probojoval se prvnim kolem, tak ikdybych vyplacal diamanty na zbytek armady (aby se uzdravila), tak to druhe kolo nedam ani s bozi pomoci. Takze by to bylo zcela zbytecne vyhazovat diamanty za neco co proste nejde splnit pro pouhych 30FB..
Tim chci rict - nesplnitelna denni vyzva neni "denni vyzva" ale "denni vysmech hraci"
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru