Diskuze k Fotbalovému poháru FoE 2018

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno

DeletedUser12887

Host
Tak uvidím co půjde a hned budu vědět jestli to bylo možné nebo nebylo ale bohužel už pozdě:-D

Já třeba už nemám nikoho z pralesni ligy a hraju amaterskou, ve stříbrné taky nikdo není, tak jsou všichni už buď ve zlaté to ukazuje 1.215 hráčů nebo někde jinde..celkem hráčů na serveru je cca 12 nebo 15 tisíc tak někde by měli být
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Joxer

Psavec
Psal jsem, že naivně čekám, jestli nebude vylepšení jako denní speciálka, ale myslim, že pohořim. Ale i tak budu čekat do konce. Pokud nebude, tak beru tu poslední speciálku, ikdyž to bude blbost ;)
 

DeletedUser13872

Host
Nevypadá to že by mělo být, já si počkám až bude zmenšení studánky podruhé. Tak bude Tholos aspoň na 6lvl což je použitelné.
 

Svatej

Legenda
Tak to máme na Áčku znova, tentokrát u bronzu - nejsou v této lize žádní hráči. :rolleyes:
GtRF.png
 

DeletedUser13429

Host
Ano, je hlášeno více stejných problémů napříč všemi světy. Upřímně, proč se toto děje netuším. Nevím, jestli se s podobnými problémy potýkali i na betě, tam jen vím, že hráči hrající v mobilní aplikaci nedostali odměnu za ligu, ve které skončili.

Doufejme, že na konci události budou ligy, neboli hráči rozřazeni tak jak mají do určité ligy.
 

DeletedUser16021

Host
Co se mi teda nelíbí je, že sotva se konečně dostanu k brance přes různé možnosti a dám gól. A dostanu se do vyšší ligy - už jsem byl i zlatý, tak i přes to jsem nyní klesl do bronzu.
Jako rozptyl ve zlaté lize 5-65 gólů je nějak ulítlé ne? Vzhledem k tomu že to koncové číslo pořád narůstá. Se "keš" milionáři nudí? Normální hráč je rád že se dostane na 5 nebo 6 gól. A místo aby postoupil, tak klesne. Super :(
 

DeletedUser9061

Host
Je nastaveno, že ve Zlaté lize bude 1% nejlepších hráčů, ve Stříbrné 5% a tak dále. Systém proto neustále přepočítává, kolik gólů je pro kterou ligu zapotřebí a přeřazuje hráče do ligy, která jim dle stavu gólů náleží.
 

dudasek

Znalec
v Brisgardu máme:
zlato:5-80 gólů(661 hráčů)
stříbro - (0 hráčů)
bronz:4 gólů (2806)
amatér:1-3 gólů(4582)
hobby:0(-)

stojím před brankou,ale chodí odměny,co nechci-nějaké zmenšovátko pochroupnu-energitáků málo,ale ještě je +15 dnů a denní úkoly přede mnou---

1%gold=66 000 hráčů ?!
 

DeletedUser16021

Host
U nás Cirgard má
0 hráčů Hobby
4586 hráčů amatéři
2885 hráčů bronz ( mám 4 góly)
0 hráčů stříbro
776 hráčů zlato.
A na Dinegu
0 hráčů Hobby
4451 hráčů amatéři
2860 hráčů bronz
0 hráčů stříbro
690 hráčů zlato (mám 5 gólů)

Je nastaveno, že ve Zlaté lize bude 1% nejlepších hráčů, ve Stříbrné 5% a tak dále. Systém proto neustále přepočítává, kolik gólů je pro kterou ligu zapotřebí a přeřazuje hráče do ligy, která jim dle stavu gólů náleží.

Tak to pak jo.
Je pravda že takhle jsem se na to nedíval.

v Brisgardu máme:
zlato:5-80 gólů(661 hráčů)
stříbro - (0 hráčů)
bronz:4 gólů (2806)
amatér:1-3 gólů(4582)
hobby:0(-)



stojím před brankou,ale chodí odměny,co nechci-nějaké zmenšovátko pochroupnu-energitáků málo,ale ještě je +15 dnů a denní úkoly přede mnou---

1%gold=66 000 hráčů ?!

Aneb, pro koho je pak ta stříbrná liga?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9061

Host
Stav požadovaných branek se zaktualizuje a přeřadí poté některé hráče ze zlaté ligy do stříbrné, jelikož se požadovaný počet pro zlatou ligu zvýší. Například pro stříbrnou ligu bude nyní potřeba 5-6 golů a pro zlatou 7+, což se za pár dní může znovu přepočítat.
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Stav požadovaných branek se zaktualizuje a přeřadí poté některé hráče ze zlaté ligy do stříbrné, jelikož se požadovaný počet pro zlatou ligu zvýší. Například pro stříbrnou ligu bude nyní potřeba 5-6 golů a pro zlatou 7+, což se za pár dní může znovu přepočítat.

A jak by se to řešilo v případě, že na konci bude mít 1% hráčů (zlato) dejme tomu 10+, ale 9 gólů bude mít 7% hráčů? Zvýší se dané rozmezí na stříbrnou ligu z 5 % na 7? Nebo tím, že se to nevejde do těch 5 %, tak tam nebude nikdo? Nebo tam budou ti, kteří ty góly daly rychlej? Nebooo se pak počítá i další postup na branku? :-D Víc nebo mě nenapadá :-D
 

Dědeq

Znalec
Předně s šíří šuškanda, že oproti betě upgrade v denních bude. Jelikož jsem s tím nepočítal, mám za svých asi 5 gólů 2 renovačky, 3 budovy soutěžících, pár bodů a spoustu balastu.
Co se ligových tabulek, percentilů a jiných mátoh týče, tak jsou tak zběsile podivné, že ačkoli jsem ochoten věřit tomu, že se to na konci s podporou vyřeší (např. až nedostaneme odměny) a že to nějaký matematik v Inno navrhnul správně, ale než tohle, tak bylo lepší ten postup neukazovat vůbec. Anžto presentace řekněme pokulhává. Jestliže třeba na D je aktuálně ve stém percentilu gólmanů aka Zlaté lize 121 hráčů, 5 %, čili 1640 hráčů je ve Stříbrné, tak by možná chtělo aspoň malou osvětu pro nás nematematiky, jak to přijde, když 1 % = 121 a 5 % = 1640, že 1640 / 5 = 328, ale nikoli 121. Třeba to tam někde je, jen to nevidím a zajímalo by mě to. Děkuji předem :)
(Ono je asi jedno, jestli to nějaký fmash nechápe, ostatně si to myslím taky, ale prostě to na mě působí, že je to v té ligové tabulce blbě, a když na mě něco působí, že je to blbě, tak to chtě nechtě vrhá stín na celý projekt a jeho důvěryhodnost. Inno by myslím v amatérské lize být už dávno nemělo...)
 
Nahoru