Hráčská jména

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16184
  • Vytvořeno

DeletedUser16184

Host
Ahoj,
často se setkávám s tím, že by si někdo chtěl změnit svou herní přezdívku.
I já bych to ráda udělala.
Kdyby bylo možné změnit si ji, bylo by to super.
A třeba jen jakože jednou změnit a pak zase při normálu, ale aby to prostě bylo možné.
Zdravím a přeji hezký zbytek dne, Eliswood.

 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Máte na mysli změnu jména zde na fóru, nebo ve hře? Napsala jste to do "Návrhy pro fórum" takže mohu případně Vaše vlákno přesunout do sekce "nápady", které se týká hry obecně. Pokud nápad dostane kladné reakce ostatních hráčů, je větší šance, že se nápad dokáže prosadit do hry.
 
Ahoj,
často se setkávám s tím, že by si někdo chtěl změnit svou herní přezdívku.
I já bych to ráda udělala.
Kdyby bylo možné změnit si ji, bylo by to super.
A třeba jen jakože jednou změnit a pak zase při normálu, ale aby to prostě bylo možné.
Zdravím a přeji hezký zbytek dne, Eliswood.

Na betě se snad možnost změny jména testovala či ještě testuje, ale je to hodně kontroverzní téma.
 

Dědeq

Znalec
Řekl bych, že to je zatraceně kontroverzní téma :). Ale asi hlavně u známých firem, mlčící většinu stejně lze těžko rozeznávat. A myslím, že jsem někde nedávno četl, že by se to mohlo zavést, snad jednou za půl roku změna, něco takového...

Nicméně: v případě, že stávající herní nick neodpovídá pravidlům GDPR, je jinak nevhodný, a domnívám se i v případech nemožných autonicků z androida nebo odkud (guest123456789abcdefghijkl apod.) se lze obrátit na herní podporu s žádostí o změnu kdykoli.

Je pravda, že můj nick je můj už přes 20 let, ale do hry jsem si ho dávat nechtěl, padl mi tam automaticky, a já se při tutorialu mylně domníval (nedával jsem asi pozor), že jméno si budu moci změnit i později v nastavení. Moc velkou radost z toho nemám, ale nevím, jestli se po roce a půl hraní odhodlám ke změně, až to bude možné...
 

DeletedUser12887

Host
Prý to změnit jde.
Stačí napsat na podporu a nick se dá změnit.
Už několik hráčů najednou má úplně jinou přezdívku, než měli dříve a vzhledem k tomu, že jsem je dříve znal pod tou původní a nové přátele jsem třeba nepřijímal není to asi vůbec žádný problém. Neměli zároveň ani nevhodný či jiný.
 

DabraBary

Moderátor

Člen týmu
Jak píše fmash, změnit jdou pouze nevhodné, nebo automaticky vytvořené (Antónie 3. milosrdná, apod.), případně jména, které prozrazují něco o konkrétní osobě (Petr Pavel, Tonda 1986, tonda@necumseznam.cz apod.). "normální" jména není v tuto chvíli možné měnit a těžko říci kdy tato možnost přijde...
 

DeletedUser12887

Host
třeba petrpivoj jde nebo nejde dal bych tam ochrannou známku

ale jasně nejde to měnit pořád
 

DeletedUser16184

Host
Máte na mysli změnu jména zde na fóru, nebo ve hře? Napsala jste to do "Návrhy pro fórum" takže mohu případně Vaše vlákno přesunout do sekce "nápady", které se týká hry obecně. Pokud nápad dostane kladné reakce ostatních hráčů, je větší šance, že se nápad dokáže prosadit do hry.
Mám na mysli hráčská jména.
Děkuji za zájem.
Budu ráda, když to tam přesunete.
Přeji hezký den, Eliswood.
 
Nahoru