Diskuze k Letní události 2018

DeletedUser12609

Host
Konečně návrat k zábavnému rozdělování cen, jen jeden háček to má. KDE MAM SAKRA PRIJIT K VYLEPSENI LODE??? Hlavně že první lvl budu mít 20x
 

DeletedUser13872

Host
Vylepšení máš přeci vedle na mapě. Každé zatočení kus odhalí.
 

DeletedUser12609

Host
Jo tak to jsem zvědavej jak to 27 dám tu mapu abych měl všechny lodě
 

Svatej

Legenda
Dzorden: Teď se mi zdá že schválně trollíš. Proč bys měl mít první level lodi 20x? To se ti může stát jen za předpokladu že schválně budeš točit kolem jen ve dny kdy tam bude a nebo budeš z těch balíčků tahat schválně jenom lodě... To mi přijde ale jako nesmysl z tvé strany, tak proč kvůli tomu zapínáš caps lock? :D

"Mapka" Je to samé co hřiště ve fotbalovém eventu nebo džbán s džusem z podzimního eventu... stejnej princip, jiná grafika. Vzhledem k tomu jak dlouho hraješ by tě neměl ničím novým překvapit. ;)
 

Ruda80

Dopisovatel
Prostě, tenhle event jde rok od roku do kopru. Před 3 rokama tam byli svatyně, před rokem Maharádžův palác a svatyně, co je tam teď "křoví" které má za jediný účel, točit vylepšení na loď? pomocí honby za pokladem, na tom kole není lautr nic co by stálo za to.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12609

Host
Dzorden: Teď se mi zdá že schválně trollíš. Proč bys měl mít první level lodi 20x? To se ti může stát jen za předpokladu že schválně budeš točit kolem jen ve dny kdy tam bude a nebo budeš z těch balíčků tahat schválně jenom lodě... To mi přijde ale jako nesmysl z tvé strany, tak proč kvůli tomu zapínáš caps lock? :D
To jako chceš říct že když jediný co mě v eventu zajímá je loď mam kvůli tomu přijít o zábavu s točením kola. Prostě mam jen tak zbůhdarma protáčet abych si pak postavil jednu loď?
A už vůbec jsem nepobral to s těma dnama kdy tam bude? Je tam pořád každej den.

Hm tak super fak na tom kole je jedna jedinná svatyně znalostí (kde jsou ty časy kdy tam byly 4) a jinak nic :-(

Nešlo by na kolo dát protoč všechny Dublony mi ti dáme stejný počet nanic cen co jsou na kole a budeš si moct postavit loď???
 

Ruda80

Dopisovatel
Musím tě jenom poupravit na tom kole je opavdu jenom jedna jediná svatyně, ale já jí viděl jenom jednou za celou dobu zatím. S tím tlačítkem hromadného protočení celkem souhlasím, jde opravdu jenom o tu loď, nikoliv o to točení samotné. Kde jsou ty časy kdy jsem se na kolo díval a očima jsem ho zastavoval aby mě padla svatyně, nebo palác či východní palácová věž:)
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem dokončil všechny dostupné úkoly co byli do dneška a odhalil potřebné 4 mapy a jsem na konci další. Tudíž mám potřebná rozšíření. Stačí už jen každý den dokončit úkol a loď bude na max. Pokud přibude ještě rozšíření tak třeba postavím druhou loďku když jsem si vytočil ty 2 sady. Ještě jsem si vytočil 3x opuštěný vrak a 1 potopený poklad tak si třeba udělám Karibský koutek.

Myslím si že loď na max nezíská jen někdo úplně neschopný nebo opravdu velký smolař protože tohle je na pohodu i bez diamantů.
 
Jo tak to jsem zvědavej jak to 27 dám tu mapu abych měl všechny lodě
Všechny lodě získat je téměř nemožné bez použití diamantů a nebo velkého štěstí aby si pokažde vytočil 3 plankovou odměnu :) a to mužem být rádi že se vývojaři na betě při testování rozhodli že zvednou odměny v plankách jinak by bylo problém získat i 1 loď bez použití diamantů.
 
Dostal jsem sadu na vylepšení lodi, ale loď mně vylepšit nejde, nevíte kde je problém? Díky za odpověď
Narazil jsem na stejný problém - a příčina je zřejmě prostá - vyšší level lodi vyžaduje více volných obyvatel. A ty já ve svém městečku na F nemám. Takže stačí postavit další dům (je-li kde) a povýšení bude fungovat.
Ale očekával bych, že mne hra upozorní. Buď vyskakovacím oknem (jako když chci zbourat dům a mám málo volných obyvatel), nebo tak, že by naskočil přehled upgradů a v něm svítili červeně obyvatelé (tedy jako že bez nich nemůžu psotavit). Takto je to opravdu matoucí.
 

RomanS24

Člen
Event se mi docela líbí co se mi nelíbí že mam momentalně v inventaří z eventu vytočenou 4x palmu a 5x baobab. dvě dekorace naposto k ničemu. to bych bly radši i za vlastní motivačku nebo vlajkonoše
 

ronymaniak

Turista
Jako kolo štěstí je uplne na prt odmeny uplne vsechny k nicemu, jen svatyne znalosti tam je jednou za 3 dny k necemu. Jestli tam nedaji vylepseni lode , tak to dodělali slusne teda.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Ještě tam není špatný potopeny poklad a ty sady, třeba při přechodu do další éry se ty suroviny celkem hodí.
 

DeletedUser13872

Host
Proč by tam mělo být vylepšení? To získaš díky tomu točení a kousky mapy které tam jsou.
Splnil jsem všechny dosavadní úkoly a utratil dublony z nich. Dokončil jsem hned 5 map a to ještě není konec.
Už ani nemusím točit a mám jistotu lodě na max. A to prosím pěkně bez diamantů.
Takže si nestěžuj, splň úkoly ( ano vím, je to zdlouhavé ), a vytoč si tu spoustu zbytečností k získání plánku
 

ronymaniak

Turista
Proč by tam mělo být vylepšení? To získaš díky tomu točení a kousky mapy které tam jsou.
Splnil jsem všechny dosavadní úkoly a utratil dublony z nich. Dokončil jsem hned 5 map a to ještě není konec.
Už ani nemusím točit a mám jistotu lodě na max. A to prosím pěkně bez diamantů.
Takže si nestěžuj, splň úkoly ( ano vím, je to zdlouhavé ), a vytoč si tu spoustu zbytečností k získání plánku
Jestli to pujde tak lehce jak rikas tak je to ok, ja prvne nepochopil ze tam muzes ziskat 1 az 3 planky z toho kola ;)
 

DeletedUser12887

Host
Jde to určitě akorát se pak spíš čeká na ty úkoly, které dosadí ty zbylé rozšíření.
Pak je otázka jestli spíš vyjde ještě na další loď a jestli ji má cenu stavět zase tak malá ta loď není, ale bonusy dává slušné.
 

DeletedUser13872

Host
Tak já momentálně spořim dublony a někdy ke konci je ztratím, poté posoudíš zda bude mýt smysl stavět druhou ale to chce aspoň 4 lvl což jsou minimálně 4 mapy. Přinejhorším si z té sady vezmu renovační.
A budova Potopený poklad k té lodi krásně pasuje.
 
Nahoru