Diskuze k Letní události 2018

DeletedUser12887

Host
Tak nějak, na další to vyjde bez diamantů asi těžko, ale kdoví, jestli nakonec stejně někoho nenapadne dát to rozšíření na kolo..

Jinak pro mě má smysl jedině loď úroveň 7.

Poloviční nebo částečná loď to není celá loď.
 

ffdd

Nováček
deň dobrý, sorry za moju lenivosť že som to celé neprečítal a tak nwm či ktomu už niekto niečo hovoril, ale je niekde zoznam možných cien ktoré sa dajú v kolese vyhrať? konkrétne ma zaujíma síň slávy
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
deň dobrý, sorry za moju lenivosť že som to celé neprečítal a tak nwm či ktomu už niekto niečo hovoril, ale je niekde zoznam možných cien ktoré sa dajú v kolese vyhrať? konkrétne ma zaujíma síň slávy

Síň slávy bohužel v odměnách není. Taky bych ji, mršku, potřeboval - vedení cechu tlačí :-D

Jinak seznam je na wikině, ale já jsem zase línej číst pravidla, tak nevím jak je to tu s vkládáním odkazů na jiné stránky. Moc se mi dostat ban nechce :-D

Ale strejda gůgl to určitě zvládne, jen ta česká stojí za prd, tak to chce zamířit na anglickou ;)
 

DeletedUser13872

Host
Však Síň slávy bude i jinde.
Tady je v kole vše možné a divím se že zrovna Síň ne
 
Vzhledem k tomu, že se dá docela dobře vytočit hlavní cena (úspěšnost cca 30%), se asi inno bojí inflace svatyní a síní.
 
Tak já momentálně spořim dublony a někdy ke konci je ztratím, poté posoudíš zda bude mýt smysl stavět druhou ale to chce aspoň 4 lvl což jsou minimálně 4 mapy. Přinejhorším si z té sady vezmu renovační.
A budova Potopený poklad k té lodi krásně pasuje.
K tomuto ti můžu říct tohle. Jak jsem tento event celý testoval na BETĚ tak jsem zvládl 1 celou loď a 2 loď na 5 levl. ale je fakt že ze začátku padalo míň plánku a víceplankové odměny byli v kole štěstí vždy jen 3 pak to překopali přidali že s bonusových misí dostanete o dublon víc a hráčum na betě to skompenzovali pár dublonama takže těžko říct ale + - mužeš počítat že pokud nebudeš mit smulu a točit vyhradně jen 1 plankové tak možna dáš i 2 lodě celé nebo těsně nedáš
 

DeletedUser12887

Host
Zatím jsem na něj nenarazil a čekám už na denní úkoly...
 

DeletedUser5384

Host
to já taky,myslím dál,stojím pro jistotu s výzkumem,ale dík tomu mi stojí úkolová řada
 

DeletedUser12887

Host
Tak neměl by tam být snad, ale jistě to nevím. Radši to taky mám připravené pro všechny případy.
Měl by tam být jiný evergreen, prozkoumat provincii atd.. :)
 

DeletedUser16017

Host
Zdravim:)kdyby jste měli možnost stavět dvě a více lodi .... Staveli by jste jen piratske?
 

DeletedUser12887

Host
Klidně jo, záleží co potřebuješ a v jaké jseš době. Když nemáš třeba vysoký útočny bonus je ta Piratska loď nejvýhodnější, jak na poměr těch bodů a surovin i na ten útok to pak je 16 % a to se neztratí, v případě dvou lodi.
Sám jsem měl dilema, kterou vybrat nakonec jsem vzal Královskou, ale na světě, kde útok mám přes 200% tam mi vyjde líp spíš tahle na body. Pak spíš to počítám na to kolik mi to vyjde na svatyně znalostí a do Královské se tím pádem svatyni vejde 6 a stačí na ne jedna motivace, ale opět mám už jinak svatyni přes 80 a těžko je mám všechny namotivovane, pak nad tím uvazuju tímhle směrem.

Každopádně je potřeba brát v úvahu, kdy bude možnost získat 8% do útoku, mít ještě v lodi jakoby 4 svatyně a ještě 15 surovin, takže se dá říct jednu výrobní budovu typu bazar a kolik to všechno zabere místa, pak je Piratska víceméně nejvýhodnější.
Výrobní budova to klidně může být srovnatelná s potopenym pokladem, ale ten jsem na tom konkrétním světě ještě v kole neviděl ani jednou, takže kdoví jestli vůbec něco takového existuje a stejně na suroviny to znamená pak stíhat tři výroby po 8mi hodinách, z ty Piratsky lodi se to vybere rovnou jednou denně.
A to jsem těch kol tedy viděl dost, protože rozšíření zatím jsou z úkolů pouze základ a jedno, tím pádem 5 jich bylo z mapy a ještě mezitím byly dvě mapy jedna se svatyni znalostí a jedna se studankou přání tzn. těch papírku mapy celkem 140 a kus další mapy.
Tam pak bude renovacni sada pro zajímavost :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2059

Host
Osobně mi hlavně v letní události chybí možnost získat odměny z minulého roku, zejména pak soubor palácových věží a paláce samotného. To mě třeba na betě živí už dost dlouho :)
foe.png

Nové a nové a nové odměny v podobě budov už nemám kam dávat...
 

DeletedUser12887

Host
Mně třeba by zajímalo jestli ta loď neubírá body v hodnocení, protože když jsem ji postavil, měl jsem asi o 100k bodů víc, než mám teď:)
A žádný jiný úpravy kromě demolice kováren jsem nedělal:)
 

DeletedUser5384

Host
Nic jsem neboural,jen jsem použil rozšíření a upgradoval na 5 a přiskočilo mi cca 25 k bodů :)
 
Osobně jsem se nudil tak jsem resetoval kolo zhruba 45x a kromě běžnych kravin ktere nepoužiju jsem vytočil 2 x potopený poklad a 3 x studnu. Jediné co mě mrzí že ten potopený poklad se mi tam objevuje zhruba co 20 resetu kola :(
Dodatek: puvodně jsem chtěl čekat s točením do posledního dne ale neodolal jsem si trochu zatočit :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
Tak ono je možný že to zapsalo víc bodů a pak se to vrátilo teprve do normálu, občas tohle žebříček dělá. Je to jedno na tom hra nestojí, ale překvapilo mě to.
Druhá možnost, že se něco změnilo s tou terakotou jsem někde četl, takže možná ubralo to hodnocení tohle..
Dal jsem asi 300 bitev a jsem zase na svém..
 
Event jako takový celkem ujde, ovšem fakt by bylo skvělé, kdyby za ,,odměnu" nebylo něco takového, jako balíky několika málo mincí, kladívek, či jedna, jediná, samotná jednotka. To je za jeden dublon, kterého si jinak vývojáři cení na 100 diamantů ukrutný výsměch. Zvlášť, když takového balastu je na kole maximum. Ale tyto výhrady píšu opakované a vývojáře očividně baví frustrovat hráče a dát místo jedné jednotky např. dvacet by byl očividně nepřekonatelný problém. Hráč by sice nezískal jednu z hlavních cen, ale alespoň by byla míra hořkosti a naštvání menší.
 

DeletedUser5384

Host
Miko,souhlas, jen si myslím,že dát místo jedné jednotky 20 by frustraci moc nesnížilo:)
Nevím,jak dlouho hraješ,co máš za sebou,ale s Alca a odměnami z jiných meziher tady není problém mít army o síle v desítkách tisíc jednotek. 20 navíc asi nikoho nevytrhne ani při přechodu do nové éry,protože pokud je trošku aktivní,dokáže si je sehnat jinak.

Myslím,že jediný způsob,jak snížit frustraci by bylo zcela překopat systém odměn alespoň ve velkých eventech.
 

DeletedUser12887

Host
Tak s tím taky souhlas, sice si v tom kole člověk ze zoufalství najde nějakou odměnu, ale jen kvůli tomu, že tam není nic lepšího.
Já třeba vůbec nechápu proč se zrušila odměna ne 10ti jednotek ale celých kasáren a proč tam nejsou premiove budovy jako dříve.
Sice jednotek je dost, ale při přestupu do další éry se ty kasárna, které třeba byly až na konci výzkumu hodily.
Pokud by se někomu nehodily a vytočil by je, pořád to vyjde podobně jako si stejně vytočit ten balast současný.
Bývalo tam útočiště šampióna teď je tam jeden šampión, bývala celá skrýš tulaku teď je tam tulák jeden. Určitě i když to není potřeba později, potěší víc, mít celou skrýš než tulaka jednoho.
To jeste ke všemu neměla jít vytočit původně ani celá loď, takže by ta frustrace byla dvojnásobná..
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru