Kčma:"stále zde sedíš"

chtěli by jste se zvednout a mít sami možnost znovu se posadit

  • ... po 24

    Hlasy: 10 50,0%
  • ...po 12h

    Hlasy: 3 15,0%
  • ,,,po 8h

    Hlasy: 3 15,0%
  • nechci=jsem proti

    Hlasy: 7 35,0%

  • Celkový počet hlasujících
    20

dudasek

Znalec
situace-při procházení přátel narážím na hlášku :"stále zde sedíš"
v dobách dovolených/prázdnin a hlavně při eventech mnozí nevybírají krčmy delší dobu...

nápad:možnost zvednout zadnici při dlouhé návštěvě(8/12/24h) buďto sám ,nebo by systém hosta vykopl(24h?) automaticky....

hráč,který nevybírá by byl bez stříbrných-aktivní hráči by mohli naopak nějaké stříbrné a body výzkumu získat
 

DeletedUser12887

Host
Tak proč ne, ale odejít by se nejspíš dalo stejně minimálně po 24 h.
Dřív by to asi nešlo ani technicky.
 

Svatej

Legenda
Už mám přes 1,3M stříbrných a to nejsem příliš aktivní "krčmář". To je částka kterou nemám šanci při mém využívání krčmy využít a stále roste.

Jakou výhodu by pro mě tvůj návrh měl? ;)
 

dudasek

Znalec
Jakou výhodu by pro mě tvůj návrh měl? ;)
třeba,že pokud nějdo nevybere krčmu 24 h mohl by mít místo 16 lidí 5?neno že bych u hráče,co týden nevybírá krčmu mohl získat 7* šanci na 1fp-popřípadě splnit úkoly a eventy?
vím je lepší mít aktivní hráče v přátelích,ale někdy trpíš kvůli velkolepkám a dynamice i lenochy,nebo lidi,co mají miliony stříbrných a další nepotřebují...
 

DeletedUser12887

Host
No mělo by se to trochu oživit..
Já třeba dynamiku nemám vůbec ale ten nápad nezní špatně.
Spíš nerad vyhazuju lidi z přátel.
Stříbrných mám přes 2 miliony a nevadilo by mě, kdyby se to dalo ještě nějak vylepšit.
Ne ve smyslu ze mám mít 10 milionů stříbrných k ničemu, ale dát najevo, že ta aktivita není oboustranná.

Jinak to hlasování není špatný nápad akorát můžu hlasovat pouze jednou.
Když nikdo nehlasuje je to takový smutný.
Jak dlouho je to hlasování platné. Má to životnost třeba den měsíc rok deset let ?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
Tak asi jedna možnost stačí aby se nedalo fikslovat.
Nicméně záleží kdo to pak teda bude hodnotit.
Pokud ti stejní jako hodnotili terakotovou armádu tak to je v řiti.
Ti to ani nepochopí o čem byla řeč.
Už tak mají práce nad hlavu ačkoliv v oznámení o tom jak to mají pod kontrolou co se týče konce adobe flash to znělo jinak.
Nakonec třeba flash pojede dál a tady bude spoustu nejasností jako možné je úplně všechno stejně jako to, jestli bude poslední den tholos nebo něco jiného, momentálně rozšíření na loď.

Nicméně jak říká můj bratr jistota je kulomet, takže se bavíme stále o krcme přátel :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
Já jsem pro, ale po 48 hodinách, ať to není tak jednoduché ;)
a to já bych dal klidně po 8h-ale 24h mě neurazí...má to bejt hra,kterou paříš aktivně(lišta má jen 10 míst na body)..nejhorší,co se stane,že po dlouhém logování budeš mít prázdnou krčmu-ale myslím,že by to bylo naopak-já jako aktivní bych ti tu krčmu navštívil víckrát a měl bych šanci na víc bodů a neseděl bych tam víc dnů jak švestka bez možnosti si třeba splnit nějaký úkol v denních úkolech/eventu...takhle mám jen možnost vyrazit tě z přátel a sehnat aktivního krčmáře...
 

DeletedUser5384

Host
No, zkracovat dobu výběru pod 24 hod nemá moc smysl,když stejně do jedné hospody můžeš sednout 1x 24 hod.

Napadl mi jiný model. Sedící hráč by po uplynutí 24 hod mohl utéct "bez placení" :) Útěk by byl pro něj honorován stejně jako usednutí s tím,že by se resetoval odpočet pro opětovné usednutí. Majiteli hospody by se v radnici objevila hláška " Nevěnoval ses hostu XY, utekl ti bez placení"a na uvolněnou židli by mohl usednout někdo jiný.
 

DeletedUser12887

Host
Jj nebo by mohl někdo další klepat na dveře a divit se, že je hospoda zavřená.
Každopádně nějaký podobný nápad stejně už byl.
Třeba by šlo teda rozšířit počet židlí a rozdělit hospodu na lidi nelidi a třeba salonky reserve.
 

dudasek

Znalec
Sedící hráč by po uplynutí 24 hod mohl utéct "bez placení" :) Útěk by byl pro něj honorován stejně jako usednutí s tím,že by se resetoval odpočet pro opětovné usednutí. ...
tak časomíra se počítá od usednutí-ta ztráta stříbrných a to,že by se návštěva nepočítala do úkolů a eventů(vyber xy stříbrných) by mohlo pár lidí zamrzet-každopádně moc to neublíží....
 

Kayro

Znalec
Nevim ja jsem spis proti takovemu umelemu zasahovani do hry,nechal bych to na hracich.Mam v krcme 500k+ temer nevyuzitelnych stribrnych,je mi uplne jedno jestli nekde sedim nebo ne.
 

Dědeq

Znalec
PROTI
I když vidím, že je to téměř osamělý názor.
vím je lepší mít aktivní hráče v přátelích,ale někdy trpíš kvůli velkolepkám a dynamice i lenochy,nebo lidi,co mají miliony stříbrných a další nepotřebují...
Přesně to je důvod, proč nesouhlasím - Je lepší mít aktivní hráče v přátelích, ale někdy se musím rozhodnout, jestli radši vydělám na nějaké budově, nebo mi někdo "nekrčmící" nahodí, nebo jestli radši vydělám ten bodík návštěvou. Je to otázka priorit a herního rozhodování. Přesně to je to, co bych neodstraňoval. Já neaktivní hráče prostě vyhazuju, ale aktivitu neměřím jenom krčmou a motivacemi, ale taky nahazováním a obchodováním. Někomu něco odpustím, protože mi občas sype, vezme mi obchod apod.

Napadl mi jiný model. Sedící hráč by po uplynutí 24 hod mohl utéct "bez placení" :) Útěk by byl pro něj honorován stejně jako usednutí s tím,že by se resetoval odpočet pro opětovné usednutí.
Tohle naopak považuji za zajímavý nápad, který by stál za zvážení. Byl by to nesložitý nový prvek, který by přidal něco navíc do funkce, která se evidentně zastavila ve vývoji před lety (a před epochami).

Stejně jako pivojem navrhované zvýšení počtu židlí, i když to je spíš takové brute force vylepšení. Spíš by to pro ty, kterým se hromadí miliony stříbrných, chtělo vymyslet nějakou jinou formu jejich utrácení, a myslím, že takové nápady už tu byly (a nebyly špatné, ale nechce se mi je hledat).

Ad anketa: fajn nápad, ale s jednou vadou, kterou bych v jiném prostředí rozcupoval ve velkém hněvu :)
Malinko tam totiž demagogicky chybí poslední možnost, a sice "nechtěl bych mít takovou možnost vůbec" ;)
 
Naposledy upraveno:

RomanS24

Člen
Spíš bych udělal že pokud krčmu nevybereš 24h tak po této době se vybere krčma sama bez nároku na to aže bys dostal stříbrnáky.
 

Dědeq

Znalec
To by tě opravdu milovali ti, kteří přicházejí jednou za den nebo dva sklidit a naklikat.
A to vše jen proto, abys ty je mohl mít kvůli dynamice v přátelích a zároveň k nim chodit na ubrus a koberec každý den, i když oni zrovna nehrají... ;)
 

RomanS24

Člen
To by tě opravdu milovali ti, kteří přicházejí jednou za den nebo dva sklidit a naklikat.
A to vše jen proto, abys ty je mohl mít kvůli dynamice v přátelích a zároveň k nim chodit na ubrus a koberec každý den, i když oni zrovna nehrají... ;)
tak oni taky deně vybíraj vbčka a ostatní budovy tak proč by nemohli vybrat krčmu.
 
Nahoru