Diskuze k Podzimní události 2018

DeletedUser12609

Host
Super tak tenhle event je ještě horší než ten předtím. Skončil pro mě už u 4. úkolu :-(

Nemůže mi někdo říct jak mam získat oblast když už mam všechny dostupné získané???
 

dudasek

Znalec
musíš prozkoumat další území-jakmile budeš mít všechna území získaná bude to považováno za splněný úkol-tipuju.že moc lidí tu virtuálku hotovou celou nemá :)
 

DeletedUser12887

Host
Tak event jako takový třeba špatný být nemusí i když bych nějaké výhrady měl.

Nicméně spíš mi jde o to proč mám soutěžit v pečení cheesecaku, když bych radši dělal bramboraky nebo cmundu po kaplicku nebo palacinku nebo strudl.

I když je jasné že tam není uzené maso jako ingredience. Jenže tam není ani sýr. Tak jak se peče cheesecake bez sýra ?

Čokoláda jako ingedience teda jsem taky zvědavý co z toho asi brownies.
Nebo cokoladovy desert.

Z dyne dynovy koláč.

První místo by měl získat pejsek a kočička taky splacaly dort.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16368

Host
Tak event je tu a hned jsem přišel na první věc, která mě asi bude celou dobu neskutečně deptat. Je fakt normální, aby po každém třetím kliknutí na krčmu, anebo obecně nekolik málo akcí vyskočila opakovaně ,,nabídka" obchodu, kterou jsem opakovaně zavřel křížkem? Velmi to ztrpčuje hraní a pokud si provozovatel myslí, že takto hráče přiměje k nákupu, tak dosti ztěží, naopak. Já jsem z téhož důvodu přestal hrát nejmenovanou hru která v názvu nese taktéž slovíčko ,,Empires" neboť objem reklamních oken bych fakt neúnosný, že to defacto znemožňovalo plynulé a příjemné hraní. Snad se Inno nevydává podobným směrem :(.
nainstaluj si adblock a budeš mít klid...tahle nabídka na mě vybafla akorát jednou....
 

DeletedUser12887

Host
Vysmelit se dá všechno kromě promethia a orichalka a to je na mapě taky potřeba.
Škoda že už po tolika měsících či letech na to každý zapomněl.
Jinak jediné bojem a to taky nejde takže buď možnost se nehnat po mapě nebo možnost dohnat výzkum oboje půjde dost těžko takže držím palce a nebo což se asi nejvíc předpokládá utratit diamanty za ty chybějící suroviny.
Za prachy jde všechno i upéct nejlepší palacinku.

Jinak virtuální mapu jde získat celkem snadno na suroviny stačí několik tisíc a bojem to jde skoro samo. Ale nevím jestli to je tak úplně jednoduché o čtyři doby níž. Podle mě jo mělo by to jít porazit relativně v klidu a maximálně bude potřeba občas něco vyjednat a to je v řádu stovek surovin, takže maximálně do 5ti tisíc diamantů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
když nejde o prachy jde o .... tak se tip nepovedl-ale že máš VB hotovou neznamená.že jí MOC lidí má též komplet prolezlou..za mně svatyně už slabá odměna-5 mi jich hnije v inventáři-o další se neopokouším-raději zvednu raketu.když už zabírá místo
 

DeletedUser5384

Host
No,na hodnocení je ještě brzo,původně jsem chtěl chválit,tak tím začnu: líbí se mi,:

:že jedou 2 řady úkolů současně
: INNO opustilo blbou strategii úkolů 1/24 hodin

Ale bohužel tedy musím konstatovat,že dvě řady jedou jen chvíli a 1/24 se stejně ve finále objeví,takže za mne další zbytečný obstrukce:(
 

DeletedUser13872

Host
Tak jsem si získal les i jezírko, ke mlýnu to bude pasovat. Nyní bych rád nějaké to rozšíření moštárny, případně zmenšení doupěte.
Ingrediencí stále dost, na těch 30 hvězd to jistě dá abych měl jistotou posledního rozšíření
Řekl bych že je to jako v pirátskému eventu, na pohodu.
 

DeletedUser12887

Host
Jeden nápad bych k tomu měl i když už je na to pozdě.
Že by mohla padat bedna s ingrediencema i v expedici.
Třeba na velkých střetech nebo jako speciální eventova relikvie.
 
Dojmy z eventu zatím poměrně rozporuplné, zezačátku byly odměny fajn, teďka to upadlo do takové klasiky, kdy člověk inkasuje zase veskrze tuctové věci jako by padly z expedice. Co mě neskutečně ubíjí je mechanismus úkolů, píšu to opětovně jako ve všech jiných eventech, jejichž mechanismus je celé ty roky, co hraji neměnný. Fakt spořit mince, zvláště na s6, abych je pak bohapustě vyhodil oknem a byl na nule, to je otřes. Jasně, na s1 a s5 hrábnu do kasičky, která je plná, nicméně taktéž zmizí úplně bezúčelně. Kdyby se alespoň bralo proinvestování, když už hráče do toho nutit. No jo, jenže to bych pak zbytečně stavěl budovy, člověk si nevybere. Stejně tak i soustavné klikání bžilionu (cca 0.83 bambilionu) výrobních cyklů libovolné délky je myslím mimo. Cyklus výroby nastavuji dle potřeby a většinou jedu na 15 minut, protože je to kompromis mezi ziskem a časovou náročností. Na noc dám osmičku, zbytek fakt velmi zřídka. Mnohé úkoly jsou jednoduše samoúčelné, kdy v jednom případě hráči vyloženě škodí a brzdí jeho postup (vyházení mraků kladívek či zásob oknem) a v druhém případě jde o přešlapování na místě (samoúčelná nutnost protočení objemu surovin na trhu). Co se týče nasyslení kladívek či mincí, tak se fakt nabízí taková praxe jako prodávání věcí z inventáře, anebo opět samoúčelné stavění a bourání budov, jen abych měl splněno. Má tohle cenu, má to hráče skutečně bavit? Fakt neexistuje nějaká skutečně zajímavější činnost, která by hráče opravdu povznášela? Když každý den bojuji ve věži PvP o týdenní příděl medailí, tak je ten pocit ze soutežení příjemnější, má to nějaký náboj, když musím vybojovat určité body. Tady však vykonávám repetivní činnost, která v rámci postupu ve hře nikam nevede. Navíc díky velkému množství surovin do receptů a nemožnosti obnovit aktuální tři potraviny mnohdy získám surovinu, která se mi úplně nehodí a musím čekat na další den, zda náhodou padne nějaká, kterou upotřebím. Anebo doufat, že něco ulovím klikáním po mapě města. Jak jsem psal zezačátku, dojmy jsou vážně rozporuplné. Do konce sice zbývá 16 dní, pokud se nemýlím, ale event běží poměrně dlouho, aby si člověk názor udělal.
 

DeletedUser12887

Host
Je to díky tolika úkolům a častým eventum hodně stereotypní co se těch výrob tyče, další porce častých úkolu na výrobu je v denních vyzvach, takže na tom vážně nic moc zábavného už pak není.
Tady u toho eventu spíš mě není úplně jasné proč ty ingredience v balíku jsou až na konci úkolove řady, pokud se to dokončí těsně před koncem, bude už málo možnosti je využít nebo bude tedy jistota dobré výhry, jinak přijdou nazmar.

Ty ingredience do té expedice mě napadly víceméně díky tomu, expedice běží prakticky po celou dobu eventu, je to nedilna součást hry a oživil by se tím jak event, tak expedice, kdy by v průběhu těch událostí mohly dávat i jiné odměny než v době, kdy event neběží.
To pak by nemuselo být omezeno jen na ingredience.
Vzacna eventova relikvie by se mohla jmenovat ingredience pekaře Millera :)

V případě fotbalu by se mohlo dostat pár energitaku, při super bowlu míče a tak.
To by zase úplně špatné být nemuselo a nikoho by to neurazilo, aspoň se domnívam.

Co se ale toho eventu a odměn tyče. Neni to špatně udělane.
Docela mě baví skládat ty ingredience.
Jasně, že když něco chybí je celkem zasek, ale něco se dá zase získat, takže je trochu potřeba nad tím uvažovat co použít.
Zatím teda tak nejlepší věc pro mě jsou ty zmenšení studanek, až se to vyčerpá, je otázka co bude dobré získávat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ingrediencí není nikdy dost, jsem zvyklý, že tak 2x denně padnou kliknutím po městě, jednu dostanu o půlnoci a jednu za splnění úkolu. Ale i tak vzhledem k faktu, že je pět druhů a tedy mnoho možných kombinací v receptu je celkem otrava fakt, že nelze ty pokrmy obnovit a je zásek. Tady bych souhlasil s nedomyšleností onoho balíčku ingrediencí za odměnu koncem eventu, protože pravděpodobnost, že upotřebím fakt všechno je mizivá. Kdyby to prohodili s jedním rozšířením mlýnu, který by byl právě na konci, udělali by lépe. Protože by fakt bylo snazší veškeré ingredience zpracovat.
 

DeletedUser12887

Host
Souhlasím tohle mi logiku nedává, když už se s těma ingrediencema šetří klidně by se mohly rozdat v průběhu expedic a když se hraje na ligy čím vyšší dosažená úroveň v expedici tím vyšší počet ingredienci.
Pokud někdo hraje aktivně získal by něco navíc, kdo expedice nehraje měl by ingredienci méně. Taky by to bylo spravedlivé. Otázka jak přesně je to teda rozpočítane, nicméně ten počet a možnost získat podle pravděpodobnosti zisku to samé jak padají relikvie nebo co padne na střetech by o moc jiný nebyl.
Spíš by se to ještě oživilo.

Ještě teda jsem vycházel ze základního předpokladu že mi nejde o to získat mlýn, takže vlastně spíš by bylo víc těch ingredienci do loterie o nezískani mlýnů, ale získání víc receptů.

Ona samotná rozprava jestli paní Appletonova pravděpodobně paní jablecna peče koláč nebo strudl je dost nepodstatna a připomíná mi rozpravu dam z učebnice Cambridge pro první třídu základní školy, ale na tom zase tak nesejde.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru