Bojový úkol

Líbilo by se mi kdyby byla možnost nějaké denní / týdenní bojové výzvy od lehké armády jako soupeři klidně po 2 kolovou armádu z mnohem vyšším bonusem (může být i nekonečně a pořád zvyšovat bonus). Šlo by tak procvičovat strategie a přemýšlet u toho. Stalo se mi že cechovní expedice už není výzvou a bojem projedu všechny 4 úrovně. Na mapě jsem už vyřešil vše bojem o 2 úrovně výš než jsem a dál už nemám šanci pro vyspělost techniky. CVC jsou automat a ani sousedi nejsou už tou pravou výzvou.
Nebo pak umožnit na mapě bojovat o už na vybojovaném území z armádou která to původně bránila.
 

Joxer

Psavec
Tak jako nápad se to nezdá špatný ale je tu to "ale", které by poukazovalo na další atributy té hry. Vem si, že bys tak dostal větší výhodu oproti obchodujícím hráčům. Za každou poraženou jednotku podle síly dostáváš bodíky. Už takhle oproti hráčům co obchodují, máš výhodu přísunu bodů z cvc. Já sám bojuju když mám možnost a počítám se mezi hráče, co hrají tuhle hru především bojově. Taky jedu celou expedici až dokonce vojensky a bojuju na mapě oblastí podobně jako ty a cvc sí též sem tam lupnu, když je možnost i sám.
V tom tvém nápadu ale chybí kompenzace možnosti přísunu bodů za obchod (za utracenou surovinu), kdyby jsi mohl jet nekonečný mód na army, samo že za bodíky. Pokud bys to myslel bez bodíků, tak tam bych já osobně neviděl logiku pro hráče , proč se toho vůbec účastnit.
Kvůli cvičebnímu módu by se vývojáři podle mně nenámahali.
 

Joxer

Psavec
Tak po delším rozjímání nad tímhle nápadem mírně měním názor. Kdyby to bylo 2x nebo 3x do týdne, tak zas ohromný nepoměr v přísunu bodů by to nebyl a mohla by to být motivace pro ty, co jsou zarytými obchodníky.
Takže za mně PRO.
 

Dědeq

Znalec
CVC jsou automat a ani sousedi nejsou už tou pravou výzvou.
Nejsem pro ani proti. Ale to, co píšeš, mi přijde jako typická indikace stavu, kdy bys asi měl postoupit do další doby. Tam budeš mít zase o něco těžší protivníky a nebudeš se nudit. A je to rozhodně snazší řešení problému, než čekat, jestli vývojáři přidají úplně nový herní prvek.
 
Nahoru