Profilový obrázek : Shino Asada

DeletedUser16448

Host

Zdravím dostala jsem nápad o profilovce do hry.
Současný stav: pochopila jsem že to nevyjde , prosím o smazání příspěvku
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16449

Host
Souhlasím i když bych přivítal hlavně možnost mít vlastní profilový obrázek i třeba za diamanty ...
 

DeletedUser15033

Host
Zdravím , jsem proto aby byla přidána tato postava do výběru , klidně bych si ji taky vybral kdyby to bylo možné , taky mám své oblíbené charaktery které jsem tu nenašel , ale ještě jsem neučinil tak velký krok abych to sem dal jako požadavek :)
Proto máš můj hlas a moji podporu .

S pozdravem Stenevlk
 

DeletedUser16450

Host
Ahoj , souhlasím ,také bych přivítal abych si sem mohl vložit svoji oblíbenou postavu , a také bych klidně souhlasil i s verzí za diamanty .
 

Svatej

Legenda
§ 8 Autorská práva
• Nepoužívejte ve svých příspěvcích žádný materiál - na který má někdo jiný autorská práva - bez jeho souhlasu.

Obrázek který postuješ je pod autorskými právy. Tedy jednak porušuješ pravidla fóra, jednak není šance že by to prošlo.

P.S.:Autorem postavy je Reki Kawahara.

P.P.S: Nemám rád anime styl. Z principu tedy PROTI. :p:D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16448

Host
§ 8 Autorská práva
• Nepoužívejte ve svých příspěvcích žádný materiál - na který má někdo jiný autorská práva - bez jeho souhlasu.

Obrázek který postuješ je pod autorskými právy. Tedy jednak porušuješ pravidla fóra, jednak není šance že by to prošlo.

P.S.:Autorem postavy je Reki Kawahara.

P.P.S: Nemám rád anime styl. Z principu tedy PROTI. :p:D
Díky za tvůj názor , není podmínkou aby to bylo ve anime stylu , jde jen o to jak by měla osoba vypadat :) a nebo se alespoň podobat
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Mně by to bylo jedno, rozšíření počtu avatarů o několik desítek by jistě pomohlo přinejmenším lepšímu rozeznávání "ksichtů" dole v liště přátel, a klidně by mohly být nějaké i za diamanty (ale aby to pak nebylo jako s vlajkami, že jich bude 5 nebo kolik na výběr, a pak to bude vypadat jako po eventu, že mám v liště něco jako 10 maníků ve vlněný čepici vedle sebe). ROZHODNĚ ale s tím, že by to byly obrázky od tvůrců hry - žádné libovolné uploady apod.
není podmínkou aby to bylo ve anime stylu , jde jen o to jak by měla osoba vypadat :) a nebo se alespoň podobat
Jak není podmínkou, tvůj požadavek byl, aby tu byla zcela konkrétní anime postava, dokonce uvádíš, kolik má obvod prsu, jaký má v koupelně bojler a speciální schopnosti jejího tamagoči, nebo co to tam všechno píšeš. Navíc ta postava jako taková je licence, ne jenom její podoba, a její využití v komerčním projektu, což tahle hra nepochybně je, by zcela jistě bylo v rozporu s autorskými právy.
Ostatně je to jako bych tu chtěl mít hellboye, ale ať mi ho klidně místo Mignoly namaluje Lada, pokud to pomůže, protože já ho mám rád v jakýkoli podobě...
hloupy-cert.jpg
 

Svatej

Legenda
Navíc ta postava jako taková je licence, ne jenom její podoba, a její využití v komerčním projektu, což tahle hra nepochybně je, by zcela jistě bylo v rozporu s autorskými právy.

fmash-: Mno, díky za to žes to napsal, ale myslím že člověku, který autorská práva považuje za osobní názor a ještě za něj poděkuje, tohle nevysvětlíš. :D

BTW Pěknej hellboy. :) akorát Ladovy došla červená když ho maloval ne? :D
 
Nahoru