Diskuze k Podzimní události 2018

Věř mi, že jsem opravdu přemýšlel a kalkuloval až hanba, že jsem v podstatě nějakou radost ze hraní vyměnil za taktizování. Ale když mi padnou recepty, kde nemám pro jablka využití, tak prostě zbydou. Totéž se mi nestalo na Arvahallu, ani na Fel Dranghyr. Nevím zda bohužel či bohudík, protože na těchto serverech mi až tak moc nezáleží. Jako snažil jsem se fakt udržovat nějakou vyváženost, nehleděl jsem až tak na atraktivitu odměn, podřídil jsem hratelnost využitelnosti surovin, i přesto se stalo toto. Takže jsem ze své strany udělal maximum možného. Ale nejsem věštec, nevím jaké recepty přijdou následně. Nemám možnost recepty vyměnit, klidně bych akceptoval, kdyby za jednu obětovanou surovinu naskočily nové pokrmy. Asi jako v předchozím eventu, kde bylo u kola obnovit a roztočit a v podstatě jsem taky kupoval zajíce v pytli, leč vzhledem k tomu, že kolo bylo někdy vybrané anebo s bezcennými odměnami šlo o lepší východisko. Jo, za poslední půlnoc se odměna minule taky nepřičetla. Měl jsem to za bug, ale asi je to fakt pravidlem. A bylo celkem k vzteku, že zatímco na nedůležitých serverech, které jsem již jmenoval mi na mapě města sem tam padla i nějaká ingredience, tak na East Nagachu prostě mrtvo. A skončil jsem pod čarou fakt o pár hvězd. Divíš se, že jsem rozladěný a frustrovaný? Jako kdyby špičku shrábli hráči co do toho perou diamantů a zbytek se na ně koukal s odstupem několika tříd, ani nepípnu. Holt platí, tak sklízejí. Ale skončit těsně pod čarou jen proto, že bylo různých pět ingrediencí a pro mnohé občas nebylo využití, to je solidní pešek. Fakt bych z takového eventu nedělal Master Chefa, ale omezil to max. na tři suroviny. Co se týče hodnoty odměn chápu, že to každý máme nějak. Já taky kvůli denní výzvě občas využiju zkrácení výroby, ale když to neklapne, who cares. Za hodnotné odměny považuji nějaké zajímavé budovy, FB, nákresy, renovačky malé/velké, výraznější balíky surovin. Za balast ten zbytek typu mincí, kladívek, motivaček, zkrácení výroby, lahviček. Ale každý máme jiné požadavky a priority, takže akceptuji jiný názor.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13429

Host
Já nevím, mě se za celou událost tohle nestalo. Že by mi nějaké ingredience zůstalo až enormně hodně.

Pekl jsem tak, abych si stále udržoval stejný počet od každé + - 1 ingredience. Bylo mi úplně buřt, zdali to co budu péct stojí jednu ingredienci nebo rovnou tři. Vždy jsem na něco šetřil a když jsem dopekl, zbyly maximálně dva typy ingrediencí od každé jedna.

Hlavní odměna šla získat na nejvyšší úrovní i s prstíkem v zadečku a to že je v odměnách i balast? Já nechápu, proč si na to furt někdo stěžuje. Tak ti má ta událost dát 50 svatyň, 50 renovaček a vůbec, úplně všechno hned při nějaké události? Kde by ta hra pak za půl roku byla při takovém množství událostí jako máme teď?

Já jsem rád za ušmudlaných 5 svatyň, pár renovačních sad a hlavní odměny na full. To že jsem k tomu dostal spoustu motivaček, zkrácení výroby apod. mě absolutně vůbec netrápí a ani mi to nevadí.
 

Joxer

Psavec
Pekl jsem tak, abych si stále udržoval stejný počet od každé + - 1 ingredience. Bylo mi úplně buřt, zdali to co budu péct stojí jednu ingredienci nebo rovnou tři. Vždy jsem na něco šetřil a když jsem dopekl, zbyly maximálně dva typy ingrediencí od každé jedna.
Já pekl tak, abych měl co největší šanci na padnutí denní speciálky. Sice mi pár surek na konci zůstalo nevyužitejch, ale spokojenost veliká. Mám novinku na zmenšení tuláků (ze skrýše na doupě) a to celekem 6x. Když se koukneš na ceny za ligu, tak já skončil v profi s jedním bodíkem k dobru, jako Roman (výše screen, tedy se 157 bodíky na éčku), a tam je jen rozdíl ve svatyni avataru a bodíků navíc. Bodíky můžu nahrabat jinde a svatyně byla taky jako denní speciálka a kvůli avatru si tu vlasy rvát nebudu. Mika je moc rozebranej kvůli výsledku ligy, která vlastně dala jen jakýsi motivační výběr pro hráče, taková forma obrázku u pana doktora pro děti. Vyvádět kvůli lize. Já profi ligu málem nedal jenom kvůli pro mně skvělému zmenšení u tuláků. Při tom sypání surek do denní hráč volil své priority a já volil raději denní speciálku, než ligu. I kdyby mi nevyšla profi, tak jako hráč jsem volil cenu, která pro mně má nej hodnotu z celého eventu a na ostatní můžu počkat do dalšího eventu, těch máme do roka dost :D.
Jako kdyby špičku shrábli hráči co do toho perou diamantů a zbytek se na ně koukal s odstupem několika tříd, ani nepípnu. Holt platí, tak sklízejí. Ale skončit těsně pod čarou jen proto, že bylo různých pět ingrediencí a pro mnohé občas nebylo využití, to je solidní pešek.
Použít pojem "špička" u cen v lize, tak to je pro mně pod čarou :D. Hele, že ty sis nevybral e-mail, v kterym na tebe čekalo jedno jablíčko a jedna skořice :D.
Určo ti chyběla ta skořice .
 
Nahoru