Diskuze k historickému okénku: Čingischán

Dědeq

Znalec
Jedna věc je pozitivní - je aspoň vidět, že se lid těší na své hry :)

Na druhou stranu určitě jsou tací, kteří si zakládají na tom, že mají všechny úkoly splněné co nejdřív, aby už mohli a) ozdobit své město zatím relativně unikátním artefaktem, b) pochlubit se aspoň dočasně novým portrétem. A tím dát najevo, jak jsou dobří v plnění úkolů, řekněme.
A v tom by jistě pomohlo, kdyby se zavedl nějaký ustálený režim, ve kterém by se dalo předvídat, v kolik hodin se eventy spouštějí.
To jen tak pro zamyšlení.
 

Joxer

Psavec
Byl prblém při spuštění na nějakejch světech, tak pro jistotu u mně na éčku to ani nespustili :D. Jak píše traktorista, který ví, co s tím je : Je to rozbitý :D:D:D
Ta vietnamka ve videu ma vazne neprijemnej hlas.
Po takovim čase už vim, na co neklikat a stejně jsem udělal stejnou věc jako ty. Ta holčina zůstane v mé hlavě hodně dlouho. Připadá mi, že je to kluk, co se snaží mluvit jako holka .... jejda. Ten zpěv je moc vysoko :D.
 

DeletedUser5384

Host
Jedna věc je pozitivní - je aspoň vidět, že se lid těší na své hry :)

Na druhou stranu určitě jsou tací, kteří si zakládají na tom, že mají všechny úkoly splněné co nejdřív, aby už mohli a) ozdobit své město zatím relativně unikátním artefaktem, b) pochlubit se aspoň dočasně novým portrétem. A tím dát najevo, jak jsou dobří v plnění úkolů, řekněme.
A v tom by jistě pomohlo, kdyby se zavedl nějaký ustálený režim, ve kterém by se dalo předvídat, v kolik hodin se eventy spouštějí.
To jen tak pro zamyšlení.

Pak je ještě za c) poprsit se na fóru, za jak nesmyslně krátkou dobu to jde splnit :D
V 16:10 začátek, v 17:05 i se screenem :)materiál.jpg
 

Dědeq

Znalec
V 16:10 začátek, v 17:05 i se screenem
Pěkné, taky bych se poprsil, ale v práci to nešlo :)
Mimochodem píšeš v 17.15, ale tady mi to ukazuje, že jsi sem ten screen vložil v 16.15 :D
Škoda jen, že na to koukám asi 5 minut, a už vidím ty obvyklé překladatelské lahůdky :) Jako když Temujin "přetrval" své dětství, nebo byl zotročen předtím, než unikl (což se nám zdálo logické) :)
 
Tak jsem to dneska proletěl za večer :D Hrál jsem u toho ještě jinou hru a čekal na výrobu :D Takže mi to zablao něco mezi 2 a 3 h :D
Tedy opravdu jsem nečekal, že to doslova prolítnu tak rychle. Žádnej zbržďovák nic :D
Ok pro některé tam může být něco jako brzda na den až dva, ale štěstí přeje připraveným :)
 

DeletedUser12887

Host
Toto historické okénko se povedlo.
Akorát je pro některé trochu složitější, protože se jedná o vojevůdce, který nekompromisně zejména bojoval je tam zaplaťbůh většina úkolu bojove zaměřených, i tak je tam podle mě dost kompromisů.
 

DeletedUser7629

Host
Plha se hlasi: do kolika hodin toho 15. se to da splnit? Podle odpoctu nebo tam bude zase nejaky sotek? Diky za info. Jeste nemam.
 

DeletedUser12887

Host
Plha se hlasi: do kolika hodin toho 15. se to da splnit? Podle odpoctu nebo tam bude zase nejaky sotek? Diky za info. Jeste nemam.
Radši to spln o den dříve a máš jistotu.
Nicméně celé to jde splnit asi za 5 minut, pokud jseš na konci výzkumu a máš všechny mapy.

Nejvíc času zabere naklikani bodů a přepínání na mapy a když ještě nemáš komplet expedici je to raz dva sakumprask za chvíli.

Co mi tam spíš moc nesedí barokní zahrada někde ve 12. století ale tak co už v Mongolsku se to bere asi trochu jinak.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser16141

Host
Pěkné, taky bych se poprsil, ale v práci to nešlo :)
Mimochodem píšeš v 17.15, ale tady mi to ukazuje, že jsi sem ten screen vložil v 16.15 :D
Škoda jen, že na to koukám asi 5 minut, a už vidím ty obvyklé překladatelské lahůdky :) Jako když Temujin "přetrval" své dětství, nebo byl zotročen předtím, než unikl (což se nám zdálo logické) :)
Zdravíčko....:)
myslím si, že záleží jakou má nastavenou časovou zonu ve svém profilu. Pak může dojít k posunu času zde na foru...:)
Jinak plním 8 úkol...Jde to velice dobře.
Přeji krásný den všem.
 

Hyso

Dopisovatel
Já se tentokrát dostal na 6 úkol. Je super,že se vrátili úkoly typu prozkoumej a získej provincie. Ještě lepší je to,že Ti co mají mapu projetou to dostanou jako dárek zdarma. Mám díky tomu čas ma jiné věci.
 

Dědeq

Znalec
Je super,že se vrátili úkoly typu prozkoumej a získej provincie.
Tak třeba já z toho moc velkou radost nemám, protože na jednom ze světů zůstávám v jedné době, takže už několik eventů jsem v poslední době nedodělal. Čímž zpochybňuji slovo "vrátily", jelikož tyto úkoly dle mého nikdy moc daleko neodešly :)

Nicméně tento event chválím: krátký, jasný, zvládnout se dá za chvilku, neotravuje to měsíc, netrvá zbytečně dlouho, než člověk pro cech přeloží všechny úkoly, hlavní cena obstojná :)
 

DeletedUser12887

Host
Jinak ti co mají všechno projete si to zaslouží, jelikož už splnili uplně všechny výzkumy, úkoly a mapy, které hra poskytla.
Což znamená, že se potýkali i předtím se spoustou eventu a nástrah hry.
Tady hlavně je dobrá i ta odměna, která přijde vhod.

Ale když to vezmu z hlediska barokní zahrady, spíš je všechno jiné.
Tyhle budovy na útok byly z okenek, spíš bych to nazval muzeum figurin a strom.
Jedna budova je řečníkův koutek, další šachovnice, pak mramorova královská brána a teď tahle socha.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Na jednom světě za 12 minut, na druhém zádrhel na den:
úkol: prozkoumej provincii, nebo získej tři sektory. Bohužel mám otevřenou pouze jednu provincii, ve které zbývají dva sektory. A dokud ty nezískám, nemůžu začít průzkum další provincie. Tahle eventualita by chtěla nějak ošetřit...
 

DeletedUser12887

Host
Tak stane se.
Někdy to vyjde špatně ale zase je tam odměna diamanty takže se to dá dohnat nebo předběhnout to už záleží asi celkově.
Já měl odměnu diamanty všude, takže tam ta možnost určitě je.
Což oproti eventum kde se spíš pouze mají utrácet určitá výhoda je.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru