Diskuze ke kulturním osadám

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser13872

Host
Takže nejen že ma každý jinak kameny na mapě ale dokonce i jiné požadavky na odemykání budov.
 

dudasek

Znalec
první jsem dodělal na 11ti čtvercích...pár dní a hodin mi zbylo..pochvaloval jsem si šutry do vyzkoumání chýší-pak se projevil jejich zlý kazisvět a znemožnil mi důmyslněji poskládat město...dost se projevoval nedostatek měďáků,,,to chce doladit
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
já myslel jestli mám malýho pindíka, ale asi mi ho zkrátili naposled v osadě, když jsem bránil slabší, tak už s tím musím nějak žít dál no :-D

naposled když jsem tě měl v sousedství a četl jsem ty různý zkazky, mě napadlo kolikrát tak za měsíc dáš těm hráčům okolo motivaci, není se pak moc čemu divit, že tě rabují, když žádná reakce na to dobro není :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dědeq

Znalec
Já tu vážně nechci být za bručouna, ale jestli tohle má ze samotného principu být finale grande mého třítýdenního budovatelského snažení, tak mi to přijde poněkud... no, smutné.
aypr.png
 

DeletedUser14064

Host
Tak na obou světech postaveny vesnice v termínu, i když na E to bylo s chlupem pár hodin. :cool:

Hurá, král je mrtev, ať žije král :D:D:D
 

Thesseus

Znalec
Zkoušel někdo kvůli nevhodnému rozmístění kamenů osadu opouštět a začínat znovu dokud nebude rozmístění vhodnější? Mění se?

Konotka: snaž se netahat cestu kolem radnice, ušetříš. I když teda vím, že je to na tak malém prostoru obtížné. A s těmi 8mi políčky to nejde říct tak jednoznačně. Načal to tady Dan - platí to jen za určitých předpokladů. Vše je to velmi provázané a nedá se to ztak snadno spočítat. Zjevně ani v tak zjednodušeném modelu jakým jsou osady.
 

Dan 77

Veterán
Co jsem se dočetl, tak budeš mít při opuštění osady o den kratší čas na části runového kamene. A kolikrát chceš stavět osadu a plnit k tomu úkolovou řadu, to není nijak omezeno, jen po získání posledního vylepšení Yggdrasilu už budeš vyhrávat jen a jen 50 bodů.
https://forgeofempires.wikia.com/wiki/Vikings
 

DeletedUser13872

Host
Konečně uspěšně dokončeno.
Daldo kolo nehodlam hrotit, pojedu si lážo plážo. Není kam spěchat ty odmeny nejdou nic extra.
 
Překážky na mapě OK, ale chtělo by to zajistit rovné podmínky alespoň tak, že všichni hráči, kteří začínají první město mají jeden čtvereček z výchozího pole zabitý, podruhé tři, potřetí pět atp. A ne, že jeden hráč nemá žádné a druhý tři. A i narozšířeních by jich měl být stejný počet.
 

Dan 77

Veterán
Tak jsem u druhé osady a tam je to už horší, 2 velké kameny v základním čtverci a hned v okolí skoro všude taky kameny, že pomalu nevím, kam je lepší rozšiřovat. :D No mohlo být i hůř, jen musím dát radnici vedle kamenů v základním čtverci, abych to mohl dobře poskládat a nezabral cestami velikou plochu, a budu muset rozšiřovat město krkolomně, abych se dalším kamenům vyhnul, zatím jsem si s tím poradil a nechtěl jsem ztrácet den opouštěním osady.
A poprvé jsem měl ten čtyřnásobný výběr, už jsem si myslel, jestli jsem ho třeba jen nepřehlédl, ale to se moc nedá.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru