Diskuze k 3. části Virtuální budoucnosti

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser7629

Host
Zdar všem,
nevím jak statní, ale ta nová jednotka (Mnich) je směšná = buď je to provokace od vývojářů nebo chyba v dovednostech = útok/dosah 1 ?

Porazím to snad, i tankama z moderny ???!!!
Za mě je to jednotka k ničemu - v obraně na nic a pro útok snad vůbec na nic ??!!

Pro me je ta nova jednotka super - diky tomu jak je blba mi jde expedice snadneji a muzu vic vojensky a min jednat, predtim jsme musel virtualku expedici od cca 45 do 64 ted skoro vse jde vojensky :) Je to blbost , ale uztiecna :D
 

peepee77

Veterán
Asi v tom, ze te ta jednotka neohrozi na dalku. Takze ji muzes zvesela ignorovat a venovat se ostatnim a tuhle znicit az nakonec
 

Fotřík 1.

Komentátor
Hrad Himeji se mi velice libi, ale nelibi se mi podivne vykyvy v pravdepodonosti. NULA odmen z 8 pokusu mi neprijde jako pravdepodobnost 41,94%.

A mimochodem ze bodove odmeny z novych pribehovych ukolu uz nejdou do skladu, je dalsi nenapadne kazeni hry, ktere se mi vubec nelibi.
 

DeletedUser16528

Host
Tak jak to dostaneš někam na lvl cca 36, nebo od kolikátého je nahazovací s Arcem i bez pojištění, tak už se to musí stavět zase samo, jen teda pořád shánět ty plánky...

Jak to myslis ze kdyz ji budes mit na lvlu 36 tak nahazovani s arcem je bez pojisteni? Jakoze sam majitel nemusi vkladat do te velkolepky ze zacatku body a muzou mu tam je tocit ty s lvl arcu 80?
 

Dědeq

Znalec
Asi v tom, ze te ta jednotka neohrozi na dalku. Takze ji muzes zvesela ignorovat a venovat se ostatnim a tuhle znicit az nakonec
Ach tak, čili výhoda té jednotky nespočívá v posílení mého útoku, ale v oslabení obránce, který ji proti mně nasadí :)
Tak to mě nenapadlo. Ehm, to tedy asi bude spíše kouzlo nechtěného, že? :)
 

DeletedUser5384

Host
:D asi tak :) Až na fakt,že k tobě ta jednotka doběhne a zmasí tě ve 2. tahu, takže na její ignoranci nemáš kdovíkolik času :D
 

DeletedUser12887

Host
Hrad himedzi je v pohodě.
Podle mě ta pravděpodobnost teda je podobná asi jako u destnyho pralesa kde taky nepadá víc plánku resp. Když je tam pravděpodobnost 60.% mělo by teoreticky padnou z cca. každý druhý motivace plánek což se neděje, takže je to možná spíš počítáno podobně jako zlata liga v bowlu z celkového počtu hráčů
 

DeletedUser12887

Host
Jasně takže podobné i u tyhle budovy

Ani u krakena není jistota že padne vždycky jednotka, teď někde jsem narazil na to, že v expedici padlo 14 pokusu a nepadla ani jednou, což je sice divný protože dříve většinou padla aspoň jednou, možná chyba, možná to tak vlastně ve skutečnosti je.
 

Dan 77

Veterán
Je to pravděpodobnost... ergo může se stát, že ti to jeden den nepadne ani jednou, druhý den ti to může padnout na všechny pokusy.

Z Himeji mi padá docela dost zboží, body, tuláci, za mě super, stavba se vyplatí.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru