Diskuze ke Karnevalu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Zahalte se do masek a pojďte vyhrát floriny do uliček benátského přístavu. Slavný karneval začíná! O události diskutujte, ptejte se, komentujte zde.
 

DeletedUser12638

Host
mno.po poslednom evente som nalomeny asi na dalsie uz tak trosku prdenkat.budem hrat ale nebudem sa uz hnat.proste ked sa nejake listky nahromadia pouzijem ale cielene ich zbierat nebudem.eventy zacinaju byt totiz narocne na diamanty.posledny som hral poctivo.poctivo som vsetko plnil a predsa som na kazdom svete ostal na konci pred branami.uz ma fakt nebavi mat plne inventare mostov ,vezi,kadejakych inich vymozenosti bez komplet levelov.aby som ziskal kolos na poslednej urovni musel som calovat diamantami.bez nich by som to nedal.to ma jednoducho nebavi.viem ze to je cielom aby ludia platili.o tom to je ale uz ked som vsetko splnil a stratil pri tom tolko casu bolo mi luto to uz nechat tak.takto ked to odignorujem od zaciatku nebude ma to potom trapit az to nevijde:)
 

DeletedUser3903

Host
Je trochu nuda, že je to přeskinovaný třešňový set, ale aspoň člověk nemusí vymýšlet správný layout. Mám už rezervované místo ve městě na 8x7 dvojnásobný set. Diamanty připraveny a nebojím se je použít :)
 

DeletedUser12887

Host
Škoda že tam nepůjde vylepšit velký most na ještě větší most, ale tak proc ne.

Jinak tresnovy set bude až na jaře Velikonoce v Japonsku, takže tohle je něco jiného.
 

DeletedUser12638

Host
U minuleho eventu je diskuse, ze ktere vcelku jednohlasne vyplynulo, ze pri trose premysleni slo ziskat kolos na full prakticky na jistotu bez jedineho diamantu. Ja ho mam na obou svetech a jeste mi zbylo.

ak mozes prosim napis mi ako to islo.cely event som isiel hned od zaciatku na vzdialenost.na vsetkych svetoch.kaslal som na to co tam bolo .proste co dalo to som bral.nabral som si aj tak vselico uzitocne.v tomto tomuto eventu nevytykam nic.na kazdom evente ziskam kopu uzitocnosti len hlavna cena ma trapi.viac mi vyhovovala hlavna cena ked bola cela na konci ukolovej rady.tak ak mozes napis ako aby som si dal nabuduce pozor.v minulej diskuzi som nenasiel nic co by mi to osvetlilo.vsade sa zmienuju iba ist na vzdialenost.a to som 100 percentne dodrzal.tak som musel asi niekde este inde spravit chybu.ale jedna vec bola vcelku srandovna.na kazdom svete som skocil presne na tom istom mieste.co sa mi este v eventoch nestalo:)
 

Dědeq

Znalec
ak mozes prosim napis mi ako to islo... ...vsade sa zmienuju iba ist na vzdialenost.a to som 100 percentne dodrzal... ...na kazdom svete som skocil presne na tom istom mieste.co sa mi este v eventoch nestalo
Bohužel ti nic nového neporadím - dělal jsem to přesně takhle. Až na minimální výjimky, kde jsem chtěl denní speciál, jsem podle wiki vybíral hráče, kteří uběhli nejvíc yardů za míč. Tj. ani nejlevnější, ani nejdražší, prostě ty, u kterých byl vypočítán ten nejlepší poměr, i když jejich základní odměny byl jenom šmorajs (nejlevnější tedy byl kelyfemily s 13,25 míči za yard a jedním vojáčkem za odměnu, druhej nejlevnější byl gorila s 14,2, pak fousatej tlustej krk s 14,25, atd.).
Na obou světech, jak jsem už psal v diskusi k bowlu, jsem se umístil ve stříbrné lize s rozdílem mezi světy v řádu jednotek yardů a s přibližně 10 yardy navíc, bez kterých bych spadl o ligu níž. Dostal jsem tedy za ligu dva upgrady kolosu, čili mi jeden zbyl. Vybral jsem sice 120 míčů z mailu, ale to se stejně aplikuje jenom na jeden svět.
Takže, pokud ti to nevyšlo nikde, asi jsi dělal nějakou systémovou chybu. Špatně jsi pochopil náklady fotbalistů, nehrál jsi denně, nebo něco, co mě nenapadá.
 

DeletedUser12638

Host
Bohužel ti nic nového neporadím - dělal jsem to přesně takhle. Až na minimální výjimky, kde jsem chtěl denní speciál, jsem podle wiki vybíral hráče, kteří uběhli nejvíc yardů za míč. Tj. ani nejlevnější, ani nejdražší, prostě ty, u kterých byl vypočítán ten nejlepší poměr, i když jejich základní odměny byl jenom šmorajs (nejlevnější tedy byl kelyfemily s 13,25 míči za yard a jedním vojáčkem za odměnu, druhej nejlevnější byl gorila s 14,2, pak fousatej tlustej krk s 14,25, atd.).
Na obou světech, jak jsem už psal v diskusi k bowlu, jsem se umístil ve stříbrné lize s rozdílem mezi světy v řádu jednotek yardů a s přibližně 10 yardy navíc, bez kterých bych spadl o ligu níž. Dostal jsem tedy za ligu dva upgrady kolosu, čili mi jeden zbyl. Vybral jsem sice 120 míčů z mailu, ale to se stejně aplikuje jenom na jeden svět.
Takže, pokud ti to nevyšlo nikde, asi jsi dělal nějakou systémovou chybu. Špatně jsi pochopil náklady fotbalistů, nehrál jsi denně, nebo něco, co mě nenapadá.

aha.tam bude ten pes zakopany.ja som bol v tom ze najdalej zajdem vzdy stym najdrahsim .toto si budem musiet poriadne nastudovat.stale mi sice neni jasne ako to rozlisit ale mam na to rok aby som na to prisiel:)dik.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Přesně @fmash- sepsal bych to stejně. Jinak jsem též skončit ve stříbrné s jedním vylepšením navíc ;) @ltt1 to nehrál asi na nejvíc yardu ale na nejvíc míčů... Nebral jsi náhodou ty za 100 míčů?

mam na to rok aby som na to prisiel:)dik.
No rok... Jedině za rok bude Forge Bowl ale během toho jsou i podobné eventy
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
No,nevím. Jel jsem to přesně opačně,nepočítal jsem prospěšnost,bral jen ty nejlevnější hráče, jel jsem na pokusy kvůli denním speciálům, i tak jsem na obou světech skončil stříbrný, na C jsem si pomohl 200 dia kvůli upevnění pozice na konci ( úplně zbytečně,dal bych to i tak,ale sichr je sichr :D) Takže na obou světech mám sochu full a ještě jeden up v inventáři.
 

SedaVrana

Turista
Byl jsem na tom podobně, hráče jsem bral náhodně, kdybych si koupil základní nabídku balonu tak jsem ve stříbře, takhle jsem věděl, že mám jistotu bronzu a 10 lv kolosa.

Ale kolos mě lákal více než Benátky
 
No to bude asi až na jaře ale tohle je něco podobneho jako Třešňová zahrada, dává stejné nebo podobně odměny teda body určitě stejně, se mrkni Sada náměstí ;)

Body rozhodně stejně nedává. Třešeň dává celkem 7 bodů na lvl 2, náměstí dává 8. A rozdíly jsou i jinde... ale ano, jinak je to podobné. Jeden z rozdílů, který může někomu možná vadit je, že celkem 3 budovy potřebují cestu.
 

DeletedUser9300

Host
mno.po poslednom evente som nalomeny asi na dalsie uz tak trosku prdenkat.budem hrat ale nebudem sa uz hnat.proste ked sa nejake listky nahromadia pouzijem ale cielene ich zbierat nebudem.eventy zacinaju byt totiz narocne na diamanty.posledny som hral poctivo.poctivo som vsetko plnil a predsa som na kazdom svete ostal na konci pred branami.uz ma fakt nebavi mat plne inventare mostov ,vezi,kadejakych inich vymozenosti bez komplet levelov.aby som ziskal kolos na poslednej urovni musel som calovat diamantami.bez nich by som to nedal.to ma jednoducho nebavi.viem ze to je cielom aby ludia platili.o tom to je ale uz ked som vsetko splnil a stratil pri tom tolko casu bolo mi luto to uz nechat tak.takto ked to odignorujem od zaciatku nebude ma to potom trapit az to nevijde:)
ja jsem mel kolos na pohodu bez dia a spousta lidi co znam taky
 

DeletedUser17009

Host
mno.po poslednom evente som nalomeny asi na dalsie uz tak trosku prdenkat.budem hrat ale nebudem sa uz hnat.proste ked sa nejake listky nahromadia pouzijem ale cielene ich zbierat nebudem.eventy zacinaju byt totiz narocne na diamanty.posledny som hral poctivo.poctivo som vsetko plnil a predsa som na kazdom svete ostal na konci pred branami.uz ma fakt nebavi mat plne inventare mostov ,vezi,kadejakych inich vymozenosti bez komplet levelov.aby som ziskal kolos na poslednej urovni musel som calovat diamantami.bez nich by som to nedal.to ma jednoducho nebavi.viem ze to je cielom aby ludia platili.o tom to je ale uz ked som vsetko splnil a stratil pri tom tolko casu bolo mi luto to uz nechat tak.takto ked to odignorujem od zaciatku nebude ma to potom trapit az to nevijde:)
Já nedal do události ani korunu a stejně mám Kolos na maximu, stejně jako předchozí události. Stačí se podívat, jak získat potřebný počet vylepšení a hotovo. Stačilo mi skončit i v bronzové lize. ;-)
 

DeletedUser13620

Host
Kolos mám taky na full, ale tenhle set je "jiná liga". Na betě si stěžovali i hráči co do toho dali hodně dia že to nedali a naopak kdo do toho nedal nic tak to má na full. Prostě je až moc a příliš o štěstí a innoprocentech:)
 

DeletedUser14051

Host
Tenhle event je děsně o haluzi :). Ideální je mít štěstí na sousedy, kterým ukradnete kopec investovaných lístků proměněných za zlaté. Pak máte k dispozici mnohem víc zlatých na otvírání truhel a tím pádem i mnohem větší pravděpodobnost, že postavíte na 2 level třeba takovéto sety i 2 :). No tento event rozhodně není o poctivé hře a odměně za ni. Houby s octem, je to obyčejná sázková loterie jak hrom :). Tak přeji hodně štěstí jak při kradení zlatých sousedům, tak i při otevírání truhel :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru