Diskuze ke Karnevalu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser16076

Host
Ne, to není stejné: když si do vyhledávání v inventáři zadáš "stud", vyjede ti např. "Část studánka přání", "Část Zmenšení Studánky přání", "Zmenšení studánky přání", "Studánka přání". Z toho se dá už docela dobře vyčíst, co vlastně máš a co můžeš postavit.

Naproti tomu když si do vyhledávání v inventáři zadáš např. "Třeš", nevyjede ti nic. "Sakur" ti ukáže třeba Sakurovou skálu a sadu na ni, ale už nic z dalších částí setu. Je to škoda.

Jo a když uz chci zafiltrovat aspoň jednu tu budovu, tak tam mají ti pitomci překlep, protože jednou je tam "kavárna" a podruhé "kávárna"... Mohlo by to vyhledávání fungovat bez diakritiky.
 

DeletedUser12887

Host
stačí prý napsat první písmenko a vyjede všechno, s jako svatyně všeho možnýho i studánka i svatozář :-D

všechno řazeno chronologicky, takže vychytaný už to je líp, než bylo, ale bylo taky psáno, že to půjde podle toho, kdy se to získalo, což teda si úplně jistý nejsem, zmizelo mi podle mě spousta artefaktů a někdo je přelaboval bez mýho vědomí, stejně jako někdo tu měl řečičky o avatarech, za 5 let hry mám těch avatarů hafo a prostě v tý nabídce nejsou

nebo teda pak prosím, když si napíšu třeba mezi avatary avatar betty, jestli ho budu mít rovnou nebo musím hledat kdovíkde avatar z výzkumu třeba virtuální, není to chronologicky

otázka taky jestli někdo ví co vlastně vůbec je chronologicky, to řazení tady není, nemylte se nikdo
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5384

Host
@bobbyc ty jsi teda škodolibý :D:D
:D Nezaměňuj škodolibost s pragmatismem :) Buď jak buď, tahle hra není o tom,jak se všichni máme rádi,ale o konkurenci a strategických partnerstvích. Když v reálu skončí firma,konkurence má míň starostí. Tady to vidím podobně :)
Ale uznávám,že při odpadnutí konkurence člověk může mít různé pocity,škodolibost nevyjímaje :D
 

Dědeq

Znalec
dát pětistovku zboží, které bych použil k zobchodování, anebo jako část k výstavbě velkolepky
Já si rejpnu, jo? :) Čeho jsi, ty "achievere", od toho roku 2012 dosáhnul, že tě mrzí pětistovka zboží? :)

Jako jo, dosud jsem na to tímhle způsobem nekoukal, protože se v žádném eventu neexponuju kvůli výhře 2-20 bodů, ale právě kvůli setu, který mně osobně přijde fajn, (abych ho měl, ne proto, že mě 8 fb denně vytrhne), případně kvůli jiné zajímavé speciálce; ale ostatní výhry tentokrát patrně opravdu nestojí za moc. Což asi mrzí hlavně nováčky, pro které je každá drobnost vítané přilepšení.

Já do té hry nevrazím ani korunu,
Tam jsem samozřejmě mířil.
 

DeletedUser13480

Host
Jak už psali mnozí, tak já se jenom přidám. Nejhorší event jaký kdy za celou historii hry byl a doufám, že i bude. Utratil sem k dnešnímu dni 17 740 florinů a nepadla mi jediná část setu. Někomu to padá hlava nehlava na první pokus, někomu jako v mém případě vůbec. Člověk nemá žádnou šanci ovlivnit výsledek a Inno procenta jedou vesele dál. Je to hodně demotivující event.
 

DeletedUser17191

Host
Zdravím co se dá dělat v události karnevalu když mi padne ůkol prozkoumej provincii a já už mám všechny provincie prozkoumaný. To jsem asi skončil s karnevalem....
 

DeletedUser17191

Host
Nemas. Kdyby byly vsechny prozkoumany, ukol se automaticky splni.
Mozna mas hotovy jeden kontinent, a musis prejit na dalsi, nebo si pletes pruzkum provincie s infiltraci sektoru (coz je obvykly omyl).
Jo potřebuju otevřít nový kontinent ale než budu schopen se k němu dostat tak bude dávno po kernevalu tak co je to za systém úkolů když je prostě nemáš šanci splnit.
 

DeletedUser14051

Host
Jo potřebuju otevřít nový kontinent ale než budu schopen se k němu dostat tak bude dávno po kernevalu tak co je to za systém úkolů když je prostě nemáš šanci splnit.

Aha, takže jestli to správně chápu, jsi ve stavu, kdy máš nezískaných několik území, a zároveň už nemáš další možnost průzkumu nového území, dokud ty objevené, ale doposud nezískané, nezískáš. No a jelikož na to nemáš ani silné vojsko a ani surky, tak jsi v háji zeleném.... je tak? :). Jiná možnost mě totiž nenapadá, proč by to nešlo? Za 50 dia máš prozkoumáno hned a maximálně do 3 dnů ti dojede panák do dalšího území a to i s přechodem na další kontinent :).
 

Dědeq

Znalec
potřebuju otevřít nový kontinent ale než budu schopen se k němu dostat tak bude dávno po kernevalu
Je součást herní strategie, umět si naplánovat postup mapou tak, abych byl schopen ji potom uhrát. Už proto, že pokud mám otevřenou provincii, kde mi zbývá získat nějaké sektory, neustále mi to jako úkoly leze do denních výzev. Já tedy mapu otevírám a provincie zkoumám jen v případě, že k tomu mám nějaký důvod. V opačném případě bych mohl zjistit, že na to nemám dostatek zboží nebo vojenské síly.
Ber to jako příležitost, při které jsi zjistil, že i toto hraje roli. Příště už budeš vědět. Žádný učený z nebe nespadl a člověk se pořád dozvídá něco nového.
 

DeletedUser17191

Host
Díky vám za odpovědi ,musím na to jinak jen mi to přišlo trochu jako podpásovka....
 

DeletedUser13872

Host
Tak po dnešku mě schazi už jen ty Domy na náměstí , ani jsem nemusel utratit vše zbylo mi 3000 florinu na něco jiného.
 

Anti Bílý

Psavec
"Dosáhni 11700 celkové populace"
Proč je až v nápovědě uvedeno slovo "přírůstek" a není rovnou úkol zadán tak, jak je myšlen ? :)
A jako bonus ani nic stavět nemusím. Stačí bourat. Úkol bez úkolu.
 

DeletedUser13872

Host
To se již řešilo minule tuším. Já postavil budobu z eventu a Kmenive náměstí a je hotovo.
 

DeletedUser13872

Host
Truhla za 230 a na první pokus Domy na náměstí, tudíž sada je kompletní.
Jeste nejake to rozšíření bude to vše na 2lvl.
2 sadu snad ani nechci, nechávám si místo na Pagodu.
 

dudasek

Znalec
někdy druhá truhla =odměna...včera 20 truhel a ani prd...jo náhoda hraje roli...nebudu nadávat nahlas,když není konec eventu-třeba se ještě zadaří!

otevíral jsem také ty levnějí:2fp,5fp,voják,pár mincí...tak proč to hrotit,když v těch dražších byly podobné plívy
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser13872

Host
ano, utratil jsem všechen zbytek a rozšíření nedostal. Nu což toto me již netrapi.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
tak já nevím..event ještě zdaleka neskončil a kde kdo hází flintu do žita..už od začátku spousta lidí prezentuje tenhle event jako nejhorší ze všech, aniž by udělali všechno pro to, aby tu sadu získali. Já hraju na třech světech a na všech třech dám sadu komplet na lvl 2. Uvědomte si že stačí získat 7 (v nejhorším případě i 6 libovolných částí setu, pokud nepotřebujete vyšší bonus v obraně) a umístit se ve stříbrné lize..což by neměl být neřešitelný problém pro běžného hráče který nemá problém plnit cokoliv jiného ve hře. A jednu část setu dostal každý za úkol..takže jich stačí vyhrát 6, případně 5. Já nevím jak kdo, ale já otvírám vždy jen ty nejlevnější truhly bez ohledu na to co je v nich a bez ohledu na procenta pravděpodobnosti získání hlavní odměny. A osvědčilo se mi to. Pokud otvíráte ty nejdražší truhly, protože dáte přednost odměnám v nich, tak se pak nedivte, že máte míň pokusů na získání nějaké části setu a že ji pak nevyhrajete..je rozdíl otevřít 20 truhel po 200 florinech nebo 10 po 400 florinech ;) Na s1 mám už teď 8 částí skládačky, na s2 všech 10, na s3 taky 8. Takže i když neskončím ve stříbrné lize všude získám set na lvl 2 komplet. A podotýkám, že ne vždy jsem úspěšný..několikrát jsem vyklikal třeba 2000 florinů a nevyhrál nic, ale přece to kvůli tomu nevzdám a nebudu vykřikovat, že to nejde. Obrovská výhoda je, že zavedli ty univerzální výhry, kdy si můžeme vybrat kterou část setu nebo vylepšení chceme a doplnit tak na konci eventu to co se nepodařilo vyhrát. Rozhodně je tenhle set získatelnější než byly upgrady na japonku, kde jsem za celý event nevyhrál vylepšení na gong, tady i když budu mít na některé díly extrémní smůlu a nevyhraju je, můžu si je na konci vybrat zadarmo z odměny. A rozhodně je tenhle event sranda proti eventu s mostem, který byl z hlediska získatelnosti katastrofou.
 
Naposledy upraveno:

dudasek

Znalec
Karneval 2018 mi přišel lepší-7lvl velkej most na pohodu a ještě mám v invu 2*obchodnickou sadu,kterou doufám podojím o zboží v dalších dobách,,po docílení 7lvl jsem na upgrady kašlal..
tady ty ceny lítají v 5h? intervalech a nikdo neví,co kdy přiletí...chce to štěstí být online,když o něco jde ještě to vylosovat...pořád mi utíká 1/5..když už jsem jí zahlédl nasypal jsem co jsem měl +nějaké dia a bez úspěchu...snad skončím alespoň v bronzu,tak to snad slepím.upgrady mám 3,tak zkusím ještě 2 a pak bych měl full..nebrečím-je fajn se trochu snažit a zahrát si pro radost-jiní pro zlost,ale každý holt vyhrát nemůže...INNO si trochu pokazí reputaci u těch,co si platí diamanty a snad se toho příště vyvarují..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru