Posezení u Jonika (pokec o všem)

Dědeq

Znalec
Na druhou stranu prodávají diamanty draze a ještě dražší jsou ty nepoměrné ceny/komodity v diamantech, jinde zase diamanty ve hře rozhazují.
Tohle bych považoval za zásadní a v zásadě geniální (nevím, jestli záměrný) prvek. Kdo opravdu chce utrácet peníze, může. Kdo nechce, nemusí. Ještě pořád to není P2W, a dmsn mimo jiné právě kvůli výše uvedenému.
 

Dan 77

Veterán
No ale znám jiné hry, třeba zmíněný Grepolis, kde si většinu věcí prostě nekoupíš. Sice si můžeš koupit pár fajn věcí s dobrými výhodami nebo prémiovou měnu utratit v eventech, ale to je tak vše. A taky tamější prémiovou měnu nezískáš jinak než nákupem za peníze nebo výhrou v soutěži na fóru (žádná expedice, studánky, diamanty z úkolů a map - kde by prémiovou měnu naopak schizofrenicky rozhazovali). A když už tam prémiovou měnu máš, ceny nejsou tak přehnané a můžeš za rozumnou cenu využívat prémiových výhod, zahrnující rádce usnadňujícího koordinaci útoků, další rádci poskytující bojové bonusy všem jednotkám, rádci zrychlující produkci nebo jednorázové zaplacení za okamžité postavení budovy jako tady. Ale to je prostě vše.
 

Dědeq

Znalec
Je to P2W v ciste krystalicke podobe.Prakticky vsechno si muzes koupit,to ze na to nemas respektive nemame je neco uplne jineho.
No a co bys potom rekl o GGE apod, kde bez penez neudelas nikdy vysoky vykon - aspon co jsem slysel.
Tady ti penize usetri cas, resp. nemusis s nimi mit tolik trpelivosti, ale kdybys chtel napr. nakoupit Arc 80, tak za to das milion. Coz je mimo realitu, takze jako by se nestalo. Vyhru ti penize zajisti tak leda v eventu, ale to je jen dilci tahak na penize.
 

Svatej

Legenda
jako... to je za 995 dia trošku nereálná nabídka ne? :D
7lXo.png
 

Dan 77

Veterán
Jj, jak jsem na předchozí stránce psal, na jedné straně diamanty rozdávají, na druhé straně jsou ale drahé za reálné peníze a ještě dražší jsou ceny v poměru za utracené diamanty.
 

Svatej

Legenda
Tohle snad ani nemá smysl dávat do oddělení bugů, tak jen pro pobavení - některá z autíček se v mém městě vydaly z dvouproudové silnice na výlet napříč celým městem, projíždějíc přitom nad i pod budovami a křižujíc pěší zónu. :D :D
H29p.png
Natv.png
Vzhledem k tomu že pěší obyvatelé mého města neprotestovaly proti tomu že skrz ně projelo vozidlo, ani já nic nenamítám. :D
 

DeletedUser12887

Host
Teď mi asi před hodinou naskočil jarní event, to je někde taky diskuse na to téma?
 

DeletedUser12887

Host
Ofiko naskočila takže mi je to skoro jedno ale bude, díky

Kromě toho že přišla oficiální zpráva sem na forum, což je asi podobný výsledek, jako když se ve Wembley prohrálo 5:0
 
S těma diamantama - ještě jsem za ně neutratil ani korunu a přitom jich mám v zásobě na obě rozšíření z příští doby. Stačí jen dojíždět expedici až do konce.
 

Dan 77

Veterán
Aha, tak já nemám ani všechna dosavadní rozšíření za diamanty, teprve mi začala naskakovat ta za 1000 diamantů. Nehraju totiž na všech světech, jen na jednom a za nic bych neměnil. :p
 
Nahoru