rozšíření lišty přátel/cechu/sousedů dle zobrazovacího zařízení

Svatej

Legenda
Současný stav: Máte fixně 5 pozic a to je vše. I když máte ultrawide monitor, tak zbytek prostoru je prázdný a jednak je to jako pěst na oko, jednak by ten prostor mohl být využitý lépe. To se netýká jen UW monitorů, ale prakticky všech zobrazovacích zařízení. Na stejný problém jsem narazil i na tabletu.
dtHu.png
Nápad: Umožnit prodloužit Tuto lištu dle možností monitoru ať už by to mělo pomoct o 1 pole či o 15. Hráč by kliknul na stylizovaného orla v pravém okraji této lišty a tažením doprava/doleva by si upravil požadovanou velikost lišty.
USDF.png
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Pár základních slov jsem zkusil, žádný relevantní výsledek jsem nenašel.
 

DeletedUser12887

Host
na jednom monitoru je tolik prostoru, že se s ním dá ještě spekulovat ?
 

DeletedUser12887

Host
tak do vesmíru stačí málo, většinou spadne všechno
 

DeletedUser12887

Host
jsem pro hlavně teda pro vertikální použití lišty vpravo, která už tak používá většinu bonusů z velkolepých budov, ale ztrácí ty nejpodstatnější

jsem i pro to, aby tahle vertikální lišta byla viditelná na mapě CE, jelikož stejně občas jakoby se tam objeví a byl bych i pro aby to samé videtelné bylo v rámci CvC vzhledem k tomu, že tyhle mapy využívají bonusy nekterých budov, např. Kraken, Himedži apod...
 
Nahoru