Nápad

DeletedUser14413

Host
Dobrý den, chtěl bych aby se do FoE uvedla nová velkolepá budova: Eiffelova Věž! Co vy na to? Děkuji za odpověď.
A TAKÉ ÚČET Král Matýsek1 jsem smazal, nový účet se jmenuje PanVirus tam mi piště !


Děkuji. PanVirus
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Svatej

Legenda
Dobrý den, chtěl bych aby se do FoE uvedla nová velkolepá budova: Eiffelova Věž! Co vy na to? Děkuji za odpověď.
A TAKÉ ÚČET Král Matýsek1 jsem smazal, nový účet se jmenuje PanVirus tam mi piště !


Děkuji. PanVirus
I kdybys to rozpracoval více a uvedl věci jako jsou bonusy nové VB, velikost, růst daných bonusů, počet potřebných FB na jednotlivé levly atd, tak by to stejně neprošlo. Čas od času sice proběhne soutěž o návrh na novou VB pořádanou moderátory. (naposledy tuším na betě) ale to se bavíme o událostech 1x za 4 roky. Šance že by jsi z bezvýznamného českého servru protlačil VB až do Hamburku a oni jí implentovaly je bohužel nulová. Tím tě určitě nechci odrazovat od používání fóra či o tvorbu nápadů. Ale buď při jejich tvorbě realistický v tom co je možné protlačit a nechat implementovat (drobné vizuální/funkcionální změny)
 

DeletedUser14413

Host
I kdybys to rozpracoval více a uvedl věci jako jsou bonusy nové VB, velikost, růst daných bonusů, počet potřebných FB na jednotlivé levly atd, tak by to stejně neprošlo. Čas od času sice proběhne soutěž o návrh na novou VB pořádanou moderátory. (naposledy tuším na betě) ale to se bavíme o událostech 1x za 4 roky. Šance že by jsi z bezvýznamného českého servru protlačil VB až do Hamburku a oni jí implentovaly je bohužel nulová. Tím tě určitě nechci odrazovat od používání fóra či o tvorbu nápadů. Ale buď při jejich tvorbě realistický v tom co je možné protlačit a nechat implementovat (drobné vizuální/funkcionální změny)


jaká soutěž? odkaz prosím :)
 

DeletedUser14413

Host
Současný stav: Nepřidáno do hry
Nápad: Dát do hry novou VB (velkolepou budovu): Eiffelova věž!
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO




LEPŠÍ?
 

DeletedUser14413

Host
Dávala by FB + lidi (mince nebo zásoby možná )

Doba by byla nejlépe železná
 

DeletedUser14413

Host
Varianty surovin:
Doba ŽELEZNÁ: 50 eben, 80 železo, 90 šperky, 50 vápenec, 30 tkanina, FB 50
Ranný středověk: 70 alabastr, 60 žula, zlato 70, med 80, měď 70, FB 50
Vrcholný středověk: 60 cihly, 40 sušené byliny, 110 sklo,120 sůl, 70 lano, FB 55
Pozdní středověk: 60 čedič,mosaz 90, střelný prach 80, hedvábí 120, mastkový prášek 40, FB 60

velikost cca. 4X4, nebo 5X5 po případě větší.....
 

Svatej

Legenda
soutěž: https://forum.beta.forgeofempires.c...ign-a-great-building-contest.7411/#post-45426
Vítězové: https://forum.beta.forgeofempires.c...eat-building-contest-winners.7485/#post-45852
Jak si můžeš všimnout, terakotová armáda která se umístila druhá už byla implementována. ;) Na Wacken a LHC se furt čeká.
Pokud neumíš anglicky a používáš google chrome, můžeš na stránce kliknout pravým a dát "přeložit do jazyka čeština" sice nic moc, ale pochopopitelné to je.

BTW: Už se ti to tu snažili napsat, do sekce "Nápady předané vývojářům" se nic nezakládá, sem úspěšné nápady přesouvají moderátoři. Teď už s tím ale ty nic neuděláš - stalo se, stalo. Až půjde kolem moderátor, snad to přesune na správné místo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser12887

Host
podle mě je úplně zbytečný, zda jseš král nebo poddaný, neboť králové nežijí v našich zeměpisných šířkách

vycházím z babiččina (89) let, nikdo tě poslouchat nebude, nezáleží zda česky či německy víc jazyků nikdo neumí

jmenovala by se ta věž česky Eifelovka nebo francousky Tour de Eiffel ?

jinak jako špatný třeba by to nebylo, dole by mohla dávat nespokojenost při čekání ve frontě, v prvním patře nadšení, že se pěšky dá dojít i do dalšího patra a na vrcholu se podívat do dáli, pro movitější se dá koukat a jet výtahem rovnou do restaurace a nečekat fronty

další do setu bych přidal most v Portu, taky ho navrhl Eiffel
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser14413

Host
podle mě je úplně zbytečný, zda jseš král nebo poddaný, neboť králové nežijí v našich zeměpisných šířkách

vycházím z babiččina (89) let, nikdo tě poslouchat nebude, nezáleží zda česky či německy víc jazyků nikdo neumí

jmenovala by se ta věž česky Eifelovka nebo francousky Tour de Eiffel ?

jinak jako špatný třeba by to nebylo, dole by mohla dávat nespokojenost při čekání ve frontě, v prvním patře nadšení, že se pěšky dá dojít i do dalšího patra a na vrcholu se podívat do dáli, pro movitější se dá koukat a jet výtahem rovnou do restaurace a nečekat fronty

další do setu bych přidal most v Portu, taky ho navrhl Eiffel


hahahaha
 
Nahoru