Nová éra MARS (již brzy...) spoiler

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
ta druhá velkolepá budova
X_SS_SpaceAgeMars_Landmark1.png
 

Dan 77

Veterán
Je v tom samozřejmě dost nadsázky, ještě mám co stavět za jiné VB. :)
Ale Himeji mě moc potěšilo, tahle budova je mnohem lepší než Chrám a asi tak dobrá jako dokonce sám Frontenac - Himeji si nemůžu vynachválit.
 

Dan 77

Veterán
O hodně ses připravil, já dostal z něj zatím asi 3000 FP, mraky a mraky zboží, kolem 300 tuláků a jednou taky 50 diamantů.
 

DeletedUser12887

Host
bude tam i nukleární reaktor a polykač nukleární hmoty ?

a aspoň čočku vypěstovat budou z ní baterie do digitálek :)

jinak teda moc nevěřím, že to půjde tak rychle, tady na Zemi to bylo na několik miliard let, že by se dalo rovnou letět na Mars tak rychle, silně pochybuju
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12887

Host
jinak ty kousíčky něčeho co nejde nijak nazvat a vypadá veliké jsou co ?

padající raketa zpátky k Zemi nebo ?
 

Svatej

Legenda
O hodně ses připravil, já dostal z něj zatím asi 3000 FP, mraky a mraky zboží, kolem 300 tuláků a jednou taky 50 diamantů.
OK, ale kolik bojů v CvC denně dáváš? Kolik sousedů napadneš.... etc ;)
Naopak pro mě, kterej bojuje tak maximálně první 2 levly expe to význam moc nemá - použití bonusu 1 den v týdnu a pak jen zbytečná kladiva. ;)
 

DeletedUser12887

Host
himedži špatná budova není jestli jde o to, dá se rozložit třeba na expedice a jeden den volno stejně jako chrám relikvií, akorát s rozdílem, že je potřeba to uhrát bojem a ne pouze vyjednáním a když máš slušné sousedy, jako třeba mě , tak se to uhrát dá a vyberu si to taky :)

co se týče toho marsu je to a bude podle mě i bude absolutně nedomyšlené, protože už teď nikdo nic nedomýšlel úplně, ale doba si to přeje tak z toho bude scifi
 

Dan 77

Veterán
Mrtvejmagor:
Himeji mám zatím na úrovni 45. Ale to nehraje vůbec žádnou roli, protože jsem přibližně vypočetl odměny získané od začátku, co Himeji mám a stavím, včetně dvojitých výběrů při zavírání, takže toho dosáhne každý, kdo bude Himeji postupně stavět. Ještě postavím 13 úrovní, pak teprve skončím se stavbou.

Lord:
Sousedy až na výjimečné případy už nenapadám a na boje v CvC si pokusy z Himeji obvykle nenechávám, aby mě nezdržovalo vyskakovací okénko s odměnou. K využití bonusu Himeji stačí jet expedici průběžně a v pondělí si sehnat náhradní cíl pro bitvy (tzn. pokud děláš jen 2 úrovně expedice, tak to je 32 bitev na 6 dní, takže využiješ Himeji na úrovni, kdy poskytuje denně 5 pokusů). Od 1. úrovně se bonus vztahuje na 4 první bitvy od výběru, od 58. úrovně na prvních 9 bitev, to mi nepřipadá zas tolik bitev za den. A abych využil dvojnásobný počet pokusů při dvojitém výběru (když zavírám úroveň), vybojoval jsem si nějakou provincii na své mapě.

Nahazovat se dá bez pojištění asi od úrovně 40 a pak stačí doházet asi 300 ze svého. Stavba je drahá jenom na začátku. Stavbou a sháněním plánků mě Himeji stál zatím kolem 10 000 FP (teď sice seženete plánky i zadarmo, ale rapidně se zvětší položka za stavbu, pokud jste nechytili první vlnu). Takže se mi Hrad už zaplatil z 1/3. To je jako Chrám relikvií, když ještě 100 FP z expedice často padalo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser16021

Host
Mrtvejmagor:
Himeji mám zatím na úrovni 45. Ale to nehraje vůbec žádnou roli, protože jsem přibližně vypočetl odměny získané od začátku, co Himeji mám a stavím, včetně dvojitých výběrů při zavírání, takže toho dosáhne každý, kdo bude Himeji postupně stavět. Ještě postavím 13 úrovní, pak teprve skončím se stavbou.

Lord:
Sousedy až na výjimečné případy už nenapadám a na boje v CvC si pokusy z Himeji obvykle nenechávám, aby mě nezdržovalo vyskakovací okénko s odměnou. K využití bonusu Himeji stačí jet expedici průběžně a v pondělí si sehnat náhradní cíl pro bitvy (tzn. pokud děláš jen 2 úrovně expedice, tak to je 32 bitev na 6 dní, takže využiješ Himeji na úrovni, kdy poskytuje denně 5 pokusů). .
Dan 77
Dobré rady do budoucna.
Mám Himedži na 6 úrovni a jsem v průmyslu, takže v této době je tato stavba nadstandardní co se týče denních výběrů, to je fakt něco.
Odměny alá Válečná kořist jsou nekdy nižší, jindy na úrovni zlaté relikvie z expe, ale někdy to jsou exkluzivní záležitosti.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru