Diskuze k Jarní události 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser12887

Host
Nemají to aktuální, tady je to aktuální :)

Taky neumí každý Thajsky :)
 
Tak místo výběrové sady prachobyčejná motivačka, tomu se říká nepokrytý výsměch za to, že hráč na některých serverech potí krev, aby 5x vyhrál za sebou. Fakt bych rád věděl, zda se vývojáři někdy zamysleli nad hodnotou odměn. Motivačka za nejdelší skok, to je opravdu neuvěřitelná ubohost. Tyhle paběrky by se měly prostě objevovat jen v rámci příhod ve městě a ne v eventu, kdy za to prošustruju mraky luceren, florinů, nevím čeho.
 

DeletedUser12887

Host
škoda, že to nejde vyměnit, hodily by se mi ty sady na motivace, spousta hráčů jsou "flákači" a vůbec nevrací, takže by se měly nějak upravit svatyně, aby nebylo potřeba je motivovat, dneska už je spousta lidem za těžko vrátit i tu pomoc

nebo by se mohla udělat sada na svatyně, za pět svatyní udělat mega svatyni, něco prostě, aby to bylo pořád efektivní a nebyla teda ta pomoc potřeba, to by se měl někdo zamyslet nad tím
 

dudasek

Znalec
výběrová sada konečně v události!dostal jsem jich 9 za 5,5k lampionů,vb,medaile a blbosti jsem nepočítal..=6 rybníků,tak prý mohu být v klidu(ze zlaté spadnu,ale s tím se počítá)..tak pošetřím na druhou "výběrovku" a tradá-nějaké části padají z denních a mám ještě 2 sady budov a jednu výběrovku od minula...ostatní odměny z eventu pro mě jsou nezajímavé-fakt smutné!
ale jedu na ohnivou pagodu,tak ty nepříjemnosti cestou nějak pochroupnu,,,
 

DeletedUser3903

Host
5 výběrových sad na cca 2k luceren. Super :)
Líbí se mi, že sekundární odměny jsou tentokráte celkem přijatelné. Dost bodů výzkumu, případně suroviny.
 

DeletedUser3903

Host
nebo by se mohla udělat sada na svatyně, za pět svatyní udělat mega svatyni, něco prostě, aby to bylo pořád efektivní a nebyla teda ta pomoc potřeba, to by se měl někdo zamyslet nad tím
Jo, o tom jsem už psal v karnevalu. Svatyně za poslední rok hrozně ztratily na výkonnosti a jejich význam dost poklesl. Pokud se INNO nerozhodne udělat jim nějaké vylepšení v podobném duchu, jako vymysleli zmenšovací sady, tak se budou postupně dost bourat.
 

DeletedUser14293

Host
U mě spíše zklamání, jen 8 sad za 9050 lampionu, a kdybych do toho nedal 4700 DIA, tak ten výsledek bude mnohem horší, ze začátku mi to vůbec nepadalo a to jsem hrál zhruba stejně jako ti šťastní. Doufal jsem v 11 sad.
 

Dědeq

Znalec
Cca 6200 + 6300 luceren na dvou světech, 9 + 4 sady. Průměrně tedy zhruba 1000 luceren na sadu. Na tom druhém světě mi padlo míň sad, ale zato k tomu 300 fb. Dost surek a spousty drobností. Jel jsem spíš na praděpodobnost výhry speciálky, ale i tak mám 6 louží přeskákáno a s dalšími dvěma vylepšeními za zbylé úkoly je pagoda v ohni na jistotu i bez umístění v lize.
Takže hlavní cena na jistotu, když si člověk počká, tak hodnotné speciálky, slušné vedlejší odměny (osobně vidím jako normální, že mezi dobrými věcmi padá i plevel, to by si výhry nikdo nevážil), úkoly snadné... za mě event celkem v pohodě.
 

Mrtvejmagor

Veterán
no jo taky se mi pošťastilo, 6,5k luceren a 8sad ;)
Přes 5000 lampiónů a jen jedna denní odměna. To je zas event na 3 věci.
U mě spíše zklamání, jen 8 sad za 9050 lampionu, a kdybych do toho nedal 4700 DIA
A jeli jste nějakou taktiku? já jsem si to rozpočítal a je jsem asi pořád dokola jen 3-5stejných origamů, a jestě na denní odměnu jsou nejvýhodnější ty co málo stojí+-
 

DeletedUser12887

Host
Ještě to má jet asi 13 dní snad nebude ještě vylepšení pagody :)
 
Přes 5000 lampiónů a jen jedna denní odměna. To je zas event na 3 věci.
Hlavně je skladba těch odměn, silné deja vu z předchozího eventu. Fakt jsem rád, že jsem již zpočátku přijal strategii, že půjde primárně o umístění v lize. Zatím zlato...pokud nespadnu níž než do stříbra, bude to relativně úspěch. Jen by mě zajímalo, zda existuje nějaký přepočet výhodnosti utracených luceren ve vztahu na vzdálenost. Zda se fakt vyplácí to, že jedu vyloženě nejvyšší počet luceren, občas teda střední, ale to jen sporadicky.

Cca 6200 + 6300 luceren na dvou světech, 9 + 4 sady. Průměrně tedy zhruba 1000 luceren na sadu. Na tom druhém světě mi padlo míň sad, ale zato k tomu 300 fb. Dost surek a spousty drobností. Jel jsem spíš na praděpodobnost výhry speciálky, ale i tak mám 6 louží přeskákáno a s dalšími dvěma vylepšeními za zbylé úkoly je pagoda v ohni na jistotu i bez umístění v lize.
Takže hlavní cena na jistotu, když si člověk počká, tak hodnotné speciálky, slušné vedlejší odměny (osobně vidím jako normální, že mezi dobrými věcmi padá i plevel, to by si výhry nikdo nevážil), úkoly snadné... za mě event celkem v pohodě.
Kdyby ten ,,plevel" bylo třeba deset vojenských jednotek, nákres anebo desítky surovin, úplně by se vyškrtaly ceny co můžou padnout v jakékoliv příhodě, tak by to bylo fajn. To bych si výhry vážil a i kdyby nepadla, necítil bych se tak zklamaný, že jsem zbůhdarma plnil úkoly, jejichž odměna padla za nesmyslnou ,,odměnu".
 

Svatej

Legenda
seřazeno dle poměru nákladů na uraženou vzdálenost (od nejlepšího po nejhorší)
motýl, králík, myš, liška, pes, slon, žirafa, mýval, jelen, labuť, kočka, lev

čili, pokud jedeš nejvyšší náklady, tak to jedeš spíš na poměr cena za šanci na denní speciál, kde jelen a žirafa jsou číslo 1 a 2. ;)

Já osobně beru vždy to s nejvyšší šancí na denní speciál. Jsou li na výběr 2 stejné hodnoty, pak tu která je levnější.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru