Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12887

Host
Já mám rozšíření za 1.500 několik takže celkem dost diamantu je potřeba mít to pak na maximum, nicméně já začal třeba stejně jako několik stovek dalších v době, kdy ještě expedice ani nebyla, takže stejně jiná možnost než to koupit pro většinu nebyla.
Hlavně nebyly suroviny a neměl každý na vysokých levelech budovy, které nešly získat jen tak, jako dneska.
Nebyl Arc, nebylo toho spousta, takže to úplně srovnat nelze a to jsem teda začínal později, než někteří.
Nebylo tolik medaili na rozšíření, vítěz PvP býval zpravidla pouze jeden a těch budov, kde by se někdo mohl umístit taky tolik nebylo vesměs to bylo o pár medailich, takže dneska má medaili klidně víc hráč, který začal '' nedavno'', prakticky nemusel vyrobit vůbec nic a koupí si suroviny jednoduše, což tak snadno dříve nešlo nebo by se to dalo srovnat s prvobytne pospolnou společnosti, prostě jsou velké rozdíly v chápání ty hry jako celku.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

dudasek

Znalec
chtěl jsem se také pochlubit,kolik DIA by mě stálo rozšiřko,ale v koloniálu už jsem vše vyplýtval a ani my to neukáže cifru dál-takže po eventu/zvednutí bojovek ... jdu dál a pak se pochlubím(jestli nezapomenu)
 

DeletedUser12887

Host
Nekoukal jste někdo na bete na tu novou éru, jestli to není zakázaný?
Vypadá to celkem zajímavě.
Sice jsem tam v jiný éře, tak se těžko můžu zapojit do diskuse, ale snad teda to bude dobrý.
 

Dan 77

Veterán
Nevím, myslím, že tady se to vypouštět může, prostě dáš odkaz na diskuzi se spoilery na Beta foru, anebo když už to dokonce vydali na té Betě, tak by to nemělo být tabu už vůbec.
 

Dan 77

Veterán
Hele, ono už jde na fóru upravovat podpis!! :)

Jinak nemůžu najít to téma, kde se sbírala data o tom, jaké je rozdělení pravděpodobností mezi 9 typů plánků. Použil jsem hledání a jako by to nebylo ani v archivu. :(
 

Dan 77

Veterán
Podpis. Je dole na konci každého příspěvku, který hráč vloží na fórum. Ty tam máš "Ano mám blbé odpovědi a stojím si za tím". Dlouho to nešlo upravovat, teď už to zas jde.
 

Dan 77

Veterán
No já myslím, že právě v tomhle tématu (Posezení u Jonika) si lidi stěžovali, že jim podpis upravit/smazat nejde, protože tam mají odkazy na už nefunkční stránky, zastaralé obrázky atd.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
382.gif
416.gif
 

Dan 77

Veterán
https://forum.en.forgeofempires.com/index.php?threads/update-to-2-0.37467

My chceme už taky verzi 2.0 ve hře! :mad::mad:

Btw, tenhle poslední apríl se jim na anglické mutaci hry fakt povedl: Nová osada, kde by bylo v podstatě vše okopírováno z již existujícího Grepolisu (který prodělal velký skok na verzi 2.0 už dávno), pár nežádoucích a úsměvných změn a na konci už nenechají nikoho na pochybách, že tohle prostě nemůže být nic jiného než pouhý vtip. I když... vlastně to nepokrytě přiznávají už na začátku tím, že uvedli datum 30. února. :p Ale to Řecko (Grepolis) do toho oznámení zakomponovali dost precizně, nemám výtku.
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
Já když to čet tak jsem řval jak tur NEEEEE!!! :D
Představa rotování budov mi málem způsobila infarkt. Taková zrůdnost! :D
 
Nahoru