Diskuze k aktualizaci 1.152

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
V plánu je další pravidelná aktualizace hry. Tentokrát přináší několik oprav chyb a přípravu na nadcházející událost. Toto vlákno využijte k diskuzi o aktualizaci 1.152.
 

Dan 77

Veterán
Pár věcí tam podle mě chybí, jen nebyly uvedeny. Chatrče a malé runové kameny ve vikinské osadě změnily lehce vizáž a mají vždy po 3 trochu odlišných vzhledech. Vypadá to opravdu mnohem lépe a osada je méně monotónní, za mě palec nahoru! ;) K tomu větší čitelnost hodnot nákladů na odemykání budov v ambasádě za kulturní zboží, konečně je jasně rozlišitelná třeba 3 a 5 od 8.




Na druhou stranu, tohle je sice pěkné (viz výše), ale ve hře mě spíš trápí jiné a závažné chyby...
... může tě přeskočit i cechovník, přestože jsou pozice v cechu náležitě rozebrány, protože se v herních hromadných konverzacích vyskytuje několik chyb se zobrazováním zpráv, nejnovější typ je ten, při němž se jednotlivá zpráva nezobrazí někomu vůbec. Tato chyba ve hře nebyla stále opravena, musel jsem to dnes znovu urgovat.
Ale bylo by toho samozřejmě víc, jen tohle je momentálně asi nejzávažnější. A další varianta chyby, kdy se dvě zprávy od různých hráčů vložené ve stejnou vteřinu na mobilu zobrazují jako dvě moje vlastní zprávy zobrazené pod sebou, je ve hře už několik měsíců a byla nahlášena už mnohokrát (mezitím jsme si už na tuto chybu pomalu zvykli, víme, co to znamená, ovšem ta první a novější varianta je zákeřnější tím, že prostě tu zprávu nevidíš). Vzniklé důsledky: ztráty bodů, předčasné zavření budovy bez možnost dvojitého výběru, znepříjemňování hry.


- Opravili jsme znění chybového hlášení, které se objeví při pokusu o přesun velitelství několikrát za den.
"Opravili" znamená co? Přeformulovali tak, aby bylo konkrétnější o tom, v čem je problém? To je dobře, protože "prohlédnout si historii akcí" často už nejde, protože posun velitelství pod závalem dalších akcí už není v historii vidět, pokud tedy nějaký nezkušený hráč ví, že to jde jen 1× denně a co má v historii akcí hledat.
Ale spíš by to taky chtělo opravit to, když ještě nebylo velitelství přesunuto ani jednou, ale některým hráčům to přesto vyhodí toto chybové hlášení a hra jim znemožní velitelství přesunout, pak přijde jen jiný hráč a bez problémů mu ten posun provést jde.
Ale je toho ještě víc a horšího: neaktualizování map, cukání, sekání, zobrazování nesmyslů, míchání událostí cizích cechů v historii akcí...
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Tak se mi to s těmi šutry a s molem nezdálo :)
Jen mi teď řada šutrů připomíná poněkud pošramocený úsměv... ;)
 

DeletedUser13620

Host
A zase jsou obřadní ohně ve vzduchu :-DD
Pár věci opravěj a další ... :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru