Diskuze k Archeologické události

  • Zakladatel vlákna DeletedUser11317
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Svatej

Legenda
d arvit: Už asi podruhé jsem ve tvých příspěvcích zaznamenal zkratku BP jako odkaz na vývojáře či firmu? nějak nechápu její význam, prosím vysvětli co tím BP myslíš.

Napadá mě totiž zda neodkazuješ na BigPoint, což je konkurenční firma a s innogames nemá co vím nic společného...
 

d arvit

Odborník
d arvit: Už asi podruhé jsem ve tvých příspěvcích zaznamenal zkratku BP jako odkaz na vývojáře či firmu? nějak nechápu její význam, prosím vysvětli co tím BP myslíš.

Napadá mě totiž zda neodkazuješ na BigPoint, což je konkurenční firma a s innogames nemá co vím nic společného...

tak ted jsi mě dostal, ano je to zkratka BigPoint:
síla zvyku, roky jsem se pohyboval na herním foru této společnosti a ted tu zkratku automaticky píšu všude :confused:
budu se na to snažit dávat pozor, ale neslibuju že mi to zase někdy uklouzne ...
 

Bonaparte I.

Turista
Tak já mám už všechny svitky pryč a našel jsem jen 80 sošek, poodkrýval jsem všechno co šlo, pod světlým pískem nikde nic nebylo, měl jsem několikrát i celé okno polí, kde nebylo téměř nic, natož soška, je to asi i o štěstí kolik sošek mu tam každému bylo dáno, nic takového se mi ještě nic nestalo, bez diamantů teda max. 6 úroven´.... ?
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Bez diamantů jde dát v pohodě i 10. úroveň pokud si zvolíš dobrou strategii že neodkrýváš vše co jde, hlavně ne světlý písek pod kterým nejde nic vidět, ale odkrýváš hlavně jen zlaté sošky
 

Bonaparte I.

Turista
Světlý písek jsem neodkrýval, jen jsem ti zkusil na začátku, souhlasím, že 10 úrovní lze splnit pouze přímočarostí bez otvírání váz... :confused:
 
Nápad dobrý, pokud by se princip opakoval někdy příště, chtělo by to trošku pořešit ovládání.
Je fajn, že když vyberu nástroj, že se mi automaticky používá znovu. Ale pak nejde sbírat odkryté předměty. A pokud dám intuitivně [esc], zavře se celé okno s eventem, místo toho, aby se jen deaktivoval nástroj.
Představoval bych si tio tak, že [esc] zruší aktivní nástroj, pokud není aktivní nástroj, zavře událost.
 

Dan 77

Veterán
Tak já mám už všechny svitky pryč a našel jsem jen 80 sošek, nic takového se mi ještě nic nestalo, bez diamantů teda max. 6 úroven´.... ?
80 sošek = 4 vylepšení
+2 vylepšení z úkolů = 6 vylepšení
6 vylepšení znamená, že budovu v základu (na 1. úrovni) 6× vylepšíš, takže ji dostaneš na 7. úroveň.

Jinak chce to kupovat pouze největší balíček nářadí za 330, protože to je nejvýhodnější balíček.

Zatím jsem utratil jen asi pětinu nářadí (z čehož už můžu usuzovat, že na 10. úroveň bez diamantů dosáhnu, ale dopadnout to tak nemusí no). Pořád doufám, že už tam bude ta renovačka jako denní speciálka. :( Potřebuju jich ještě dost a ostatní denní speciálky mě fakt netankují, ani svatyně už.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11304

Host
Aktuálně jsem na osmé úrovni a myslím si, že to na tu desátou dotáhnu.
 

dudasek

Znalec
na betě prý měli 2*malou jednu velkou renovačku-zase neměli lordovo sídlo a kiosek.
tuláčí líheň rovnám na roveň útočiště šampiona
zbývá 7:jedno by měl být kolotoč(já jich minule dal 13),tipuji ještě jedno "zmenšovadlo"...takže 5 šancí na renovačku???
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Tak za ty cca 3,5k svitku co slo do ted ziskat jsem zvladl 217 idolu - takze max level jistej. K tomu asi 10 renovacek, cca 350FP, 150+ zbozi, nejaky ty jednotky, bonusy, svatyne, medaile.... A jeste mam 8 stetcu a 6 lopat a dynamitu. Takze za me spokojenost. Myslim, ze kdyz u toho clovek premysli, tak nemuze mit problem s max levelem vystaviste ;)
 

DeletedUser13872

Host
No asi jsem udelal chybu někde. Dojdu si pro ty FB ale ty potřebné 2 rozšíření už těžko.
A to jsem šel furt vpřed. Ovsem 8lvl taky půjde. Renovačky se hodí vždy.
Prvni event budova kterou nerozšířím na max.
 

dudasek

Znalec
--taky jsem si myslel,že jsem MAXIM,ale dnes jsem zjistil,že mám Pilíř hrdinů "jen" 6lvl a šlo 7..už je z něj troska s 2fp...pomalu smazat/sklidit do invu....těch dnů,co mohl dávat 3 fp....jsem zvědav,jestli dám výstaviště na max,nebo jen 9...trochu jsem ulítl na vázách,ale kolotočů jsem nasekal 13...
 

DeletedUser13872

Host
Tak zrovna ten pilíř mam hned 2x
Kolotoč mám 4 pak jsem toho raději nechal a čekal na renovačky
 

Dan 77

Veterán
Vyhrál jsem jenom 13 renovaček, to je málo, chybělo mi min. 19 (takže ještě 6), nemluvě o tom, kdybych chtěl nějaké do zásoby.
A jestli Výstaviště dám na 10. úroveň, budu to mít jen tak tak - taky jsem se totiž nechával dost svádět vázami.
 

Dědeq

Znalec
Abych přispěl svou troškou do mlýna, tak kolotoče mi padly celkem 2, renovačka žádná. Ale můžu si za to sám, protože mě tak bavilo kopat písek, že jsem prostě nedokázal šetřit nářadí :D
Jinak poslední dni už sošky ani nesbírám, desítka bez dia na pohodu, ale když zrovna nebyl kolotoč nebo renovačka, neplýtval jsem na vázy, pokud se nesvezly se soškou.
Za mě vydařený event, ve kterém je snad poprvé, co jsem zažil, zábavná minihra, a ne jenom tahání jednorukého bandity.
 

Dan 77

Veterán
... protože mě tak bavilo kopat písek, že jsem prostě nedokázal šetřit nářadí :D
Jo přesně, na tohle je podle mě ten event primárně dělaný. Vývojáři asi počítali s tím, že hráči budou kopací víceméně denně, nehledě na denní speciálku. Jenže pak je nemalá a nezanedbatelná skupina hráčů, které z těch speciálek nezajímalo nic jiného, než renovačky nebo kolotoče. Takže jsem v podstatě celý event šetřil, abych ten písek začal kopat a vybouchávat současně se šancí na renovačky - a zabralo to asi hodinu a půl v kuse. :D Takže zábavnější to je, ale hodina a půl je přecejen dost. :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru