Diskuze ke kolonizaci Marsu

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

dudasek

Znalec
koukám,že VB jsou vysláblé a cajdat se na mars moc cenu nemá....stačí najít dobrodruha,co to riskne,nasbírat si 1*plánek+zbylé dokoupit,vyměnit zboží třeba i za ranec bodů a nemusíme se namáhat cestou do kosmu.
 

d arvit

Odborník
asi tě trochu zklamu, ale důvodů máš jenom 5 :p
na druhou stranu je otázka, jak se bude bojovat v marsovské expedici..
 

Svatej

Legenda
Jeden z nás dvou neumí počítat a já to nejsem. :D
3 x diamanty, 1 x mapa kampaně 2 x výzkum.
3+1+2 = 5 dle tebe? :D
rozšíření za medaile jsme už dostali, ano, ale to do toho vůbec nezapočítávám. ;)
 
Tak za mapu dostaneš rozšíření i bez toho abys tam lezl ... Otázkou je jestli těch zbývajících 5 rozšíření vykompenzuje veškeré mínusy co s sebou přechod do Marsu přinese.. jako např bezcenné surky ...
 

Dan 77

Veterán
d arvit: Dopředu je dobré vědět, že v marsovské expedici se bude bojovat zatraceně těžko, pokud nebudeš mít nové jednotky. Ale Mars vyjde až po začátku expedice, takže můžeš skočit rovnou do nové doby bez obav, že bys neměl jeden týden na výzkum a přípravu nových jednotek, expedici budeme mít ještě jednou vztaženou k Virtuálce.

Hondo: Tak to budeš mít na té mapě bez marsovských jednotek pěkné ztráty. ;)

Jinak nová doba se mi jako celek líbí, takže nebudu otálet s přechodem do ní, pak bude další doba s názvem Kolonizace Cerery, kde třeba budou velkolepky lepší.
 
Naposledy upraveno:
Dan 77: mám v invu přes 10k jednotek z virtuálky - myslím že nějaké ztráty na mapě mě nemusí trápit ;)
 

Dan 77

Veterán
No proti gustu. :) Pomalu jediná použitelná jednotka z Virtuálky raketový voják. Ale tak je fakt, že i ztráta 1000 jednotek se asi ztratí.
 

Svatej

Legenda
Tak za mapu dostaneš rozšíření i bez toho abys tam lezl ... Otázkou je jestli těch zbývajících 5 rozšíření vykompenzuje veškeré mínusy co s sebou přechod do Marsu přinese.. jako např bezcenné surky ...
bezcenné jsou surky virtuálu a oceánky. Zato sklady s ledovkou se mi pomalu vyprazdňují jednak prodejem za FB, jednak výrobou promethea. Takže surky jsou naopak výhodou pro mě. To samé pro jednotky - starých mám spousty, nové a silnější jednotky vždy najdou použití.
A jaké další mínusy by tam pro mě měli být? :)
Z toho zbytku nových budov stejně postavím jenom cesty... :D
 

DeletedUser11297

Host
dudasek: Já mám hned 6 důvodů cajdat se na mars. :D Ať žijou rozšíření města!
Ale VB jsou odpad, to je fakt. Chtělo by to u Virga přidat pokusy.

Těch 6 rozšíření je moc příjemných, ale vůbec nevím, kde je využít. Mám to město tak pěkně zarovnané, až je mi líto do toho vrtat. :D Virgo si postavím a budu (marně) doufat, že mu ty staty ještě upraví. ;)
 

Dědeq

Znalec
Jak už jsem psal, zboží z Ledovky, jak by to mělo být podle původního trendu. Jde o informaci mnohokrát potvrzenou hráči z Bety.
Nemám prostudovaný strom výzkumu a na wiki o SAM jsem to nevymyslel, ale příspěvek od Antiope Bílá jsem pochopil tak, že k výrobě marsovských surek nebude zapotřebí žádných nerafinovaných surek předchozích dob (což nevím, jestli je pravda). V takovém případě by to ovšem byl vcelku senzační postřeh, přinejmenším do chvíle, než se upraví ten popisek, a stejně by to byla zajímavá změna, ne?
 

peepee77

Veterán
Nejsou potřeba předchozí suroviny, ale je potřeba marsová ruda. Ta se získává v kolonii přes mapu území kde ji musíš nejdřív vytěžit a její sběr z mapy je pak podmíněn buď bojem nebo vyjednáváním a tam už starší surky potřeba jsou
D0A76D3C-2E77-4DA0-BF7C-D6DB40CFF05F.png
 
Nejsou potřeba předchozí suroviny, ale je potřeba marsová ruda. Ta se získává v kolonii přes mapu území kde ji musíš nejdřív vytěžit a její sběr z mapy je pak podmíněn buď bojem nebo vyjednáváním a tam už starší surky potřeba jsou
Zobrazit přílohu uživatele 2971

na tuto mapu je podmíněný vstup získáním předchozích území z virtuální doby, nebo se na ní dostanu i když jsem ještě nezísklala všechna území z virtuální doby ?
 

DeletedUser8778

Host
dobrý ten mars je dostupný od kdy a kde najdu vstup.je pro všechny doby díky za odpověd
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru