FoE rádio

traktorista

Odborník
Blíží se nám film Yresterday o světě kde by neexistovali Beatles. A kde by se mohla Hey Jude hrát jako Hey dude. Tak si ji můžeme hned pustit : ).


(Jinak pro zajímavost Beatallicu po vydání první desky zažaloval majitel práv Beatles tuším Univrsal a chtěl po nich aby přestali hrát, stáhli desku a tak dále. Dozvěděl se to ale jistý pan Lars Ulrich, který po dohodě s ostatními členy jisté bezvýznamné kapelky poskytl zdarma svoje právníky a tak Beatallica může dodnes hrát písně Beatles tak jak by je hrála Metallica. Konec historického okénka. Ani se tomu nechce věřit co? :D)
 

traktorista

Odborník
A protože tihle pánové tu prý byli naposled a mě nezbývá než na ně zavzpomínat jaké to bylo, když jim ještě dělali předkapelu Syste of a down, dáme si něco, co jsem moc moc chtěl vidět s tím efektem live, ale... :(

 

Dan 77

Veterán
Slayer! Včera jsem se ně byl podívat v Praze + předkapela Anthrax.
Přesně, to byl efekt použitý asi jednorázově... :-/ :D

Když teda ve hře kolonizujeme Mars a časem pak planetku Ceres, tohle je takový tématický :)
Abych pokračoval s touto dystopickou kapelou:

Svým vzhledem dost připomínají polskou kapelu Batushka (vohoz nějakých pravoslavných knězů???), občas i hudebně.
Od Cult Of Fire znám pěkný cover naší vlastenecké písně:
 
Naposledy upraveno:

Svatej

Legenda
No cult of fire jsou hodně ovlivnění hinduismem a védskými rituály... s pravoslavým to moc společného nemá. :D
Jinak z české scény ještě třeba
ač tedy nehrajou moc česky
 
Nahoru