-Bojový Emisaři

ladacert

Psavec
Současný stav: Nejsou
Nápad:Napadli mě 2 nové typy emisařů .Útočný a obranný kteří by se mohli využít na bojovém poli.Útočný by měl zvláštní schopnost výpad-dva tahy za kolo. Obranný by měl zvláštní schopnost štít-zdvojnásobení hodnot obrany (pro zbylých 7 vojáků).Oba emisaři by měli hodnoty útoku a obrany podle toho v jaké době se hráč nachází.Aby mohli být použiti v bojovým poli musí je mít hráč samozřejmě zvolený v radnici a když budou zvoleni nebudou navíc v bitvě 8 vojáků+emisar.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ano
 
Naposledy upraveno:

jaromires

Dopisovatel
Současný stav: Nejsou
Nápad:Napadli mě 2 nové typy emisařů .Útočný a obranný kteří by se mohli využít na bojovém poli.Útočný by měl zvláštní schopnost výpad-dva tahy za kolo_Obranný by měl zvláštní schopnost štít-zdvojnásobení hodnot obrany (pro zbylých 7 vojáků).Oba emisaři by měli hodnoty útoku a obrany podle toho v jaké době se hráč nachází.Aby mohli být použiti v bojovým poli musí je mít hráč samozřejmě zvolený v radnici a když budou zvoleni nebudou navíc v bitvě 8 vojáků+emisar.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru:ano
A co nový emisar který by dával aspon 1 diamant denně to tě nenapadlo vymyslet??:)
 

dudasek

Znalec
útočnej by byl fajn,ale defenzivní by byl přesílený:zvonájsobení hodnot obrany-jsi asi spadl z višně na záděl!
mě by tedy osobně 2*posun nepomohl..jedu jednotka+doba navíc +tuláci

podle mně to tak má víc lidí,takto za mne : NE


nějaký emisar +5% off/deff by mi nevadil
a ten co by vykadil každej den 1 diamant by si také místo v radnicích našel-a INNO by to bolet nemuselo..ten nápad bych milerád podpořil..alespoň by se zvýšila aktivita...abych nebyl svině sám ten nápad podám-ať s tím nemáš práci!
 

Svatej

Legenda
Zdvojnásobení hhodnot obrany - před nebo po započítání ostatních bonusů? V první případě PRO, v druhém PROTI - příliš OP pro lidi co mají třeba +800% do obrany.
Dva tahy za kolo -PRO

píšeš že by byly emisaři nasazeni jako jeden z vojáků. Znamená to že by mohli umřít? Platil by jejich bonus i po jejich smrti? co když mi emisar umře v bitvě a já ho neobživím za dia? Přijdu o něj permanentně?
 

ladacert

Psavec
Zdvojnásobení hhodnot obrany - před nebo po započítání ostatních bonusů? V první případě PRO, v druhém PROTI - příliš OP pro lidi co mají třeba +800% do obrany.
Dva tahy za kolo -PRO

píšeš že by byly emisaři nasazeni jako jeden z vojáků. Znamená to že by mohli umřít? Platil by jejich bonus i po jejich smrti? co když mi emisar umře v bitvě a já ho neobživím za dia? Přijdu o něj permanentně?
samozřejmě bez bonusů a ano v bitvě mohou umřít měli by stejný počet životů jako normální voják a po smrti by se automaticky po bitvě vrátily.
 

d arvit

Odborník
proti a proti
proč?? v tomto podání je to velký zásah do hry

proč: každé kolo by bylo potřeba doplnit jen 6 vojáků (ideální na CvC na doplnování)

obranný: jak zaznělo zdvojnásobit obranu někomu kdo má 700+ (poměrně lehce dosažitelné) na ,,šílených" 1400+, a to nemluvim o obranách přes 1k...
v případě že by obranný bonus fungoval i v útoku - neskutečné usnadnění bojů

útočný: jak by to fungovalo?? mám emisara, hraju první, hraje soupeř, hraju já potom končí kolo, v čem se to liší od normálního postupu??
hraju já, potom já a potom soupeř = soupeř si ani nevystřelí (mluvim o cvc, expe a mapě) jediná možnost kde by si soupeř vystřelil je vysoká obrana v sousedství
platí stejný argument jako u obrany - v případě vysokých útočných % by boje přestaly být boji ale změnili by se na bezztrátové masakry

pro jedině v případě že by přidávali % k obraně v útoku a k útoku v obraně v nějakém rozumném množství, max v řádu desítek %
 

ladacert

Psavec
útočný: jak by to fungovalo?? mám emisara, hraju první, hraje soupeř, hraju já potom končí kolo, v čem se to liší od normálního postupu??
hraju já, potom já a potom soupeř = soupeř si ani nevystřelí (mluvim o cvc, expe a mapě) jediná možnost kde by si soupeř vystřelil je vysoká obrana v sousedství
platí stejný argument jako u obrany - v případě vysokých útočných % by boje přestaly být boji ale změnili by se na bezztrátové masakry
Normálně by to fungovalo jako doted máš osm vojáků a místo toho 8 by hrál emisař kterého by si ovládal jak klasického vojáka.
 

dudasek

Znalec
emisař je pěkné pojmenování-je to vyslanec?...ale od dob osad a emisařů jako odměna k umístění do radnice je to pojmenování pro jednotku minimálně zavádějící!
 

ladacert

Psavec
Občas mi přijde jako by tu byli rozmazlení hráči co chtějí každý detail do detailu podle logiky, naservírovaný pod nos místo toho aby byli rádi že si dám tu práci a snažím se něco vymyslet co by mohlo zaujmout hráče.
 
Naposledy upraveno:

traktorista

Odborník
Představ si že je to tak. Že jsme tak drzi a chceme aby nápady byly logické, promyšlené a dotažené do konce. Aby bylo zřejmé jaký vliv to bude mít na různé oblasti hry. Překvapení?
 

ladacert

Psavec
Představ si že je to tak. Že jsme tak drzi a chceme aby nápady byly logické, promyšlené a dotažené do konce. Aby bylo zřejmé jaký vliv to bude mít na různé oblasti hry. Překvapení?
Ne,samozřejmě toto předpokládám jen sem tím chtěl říct že někteří hráči kteří to svou logikou už přehání.Ale když si takový chytrý rejpal zajímalo by mě jestli ti projde nápad,,značka vybraných dia,, a bude to logicky promyšlené a dotažené do konce.Odborníku :D:D:D
 

dudasek

Znalec
u nás v práci mají pořekadlo:"raději zvaž nápad 10-ti lidí a hledej v nich cestu ke zlepšení...nečekej na geniální řešení jednotlivce!
 

ladacert

Psavec
u nás v práci mají pořekadlo:"raději zvaž nápad 10-ti lidí a hledej v nich cestu ke zlepšení...nečekej na geniální řešení jednotlivce!
Když vymýšlím vlastnost věci co už je pojmenovaná ve hře nebudu navrhovat-požadovat přejmenování když samotný nápad je problém prosadit natož abych požadoval-navrhoval kvůli nápadu(který ještě není prosazený) přejmenování té věci. Krom toho přejmenování nemám problém s ostatní kritikou. Navíc si uvědom/te vymyslet novou věc do hry kde je hafo věcí-funkcí není lehké a musim do takového nápadu vložit spousta času,práce (1)vymýšlení věci-funkci nebo aby už nebyla navrhována před váma,2)vymyslet stručný název který by mohl zaujmout hráče kteří si třeba ani nečtou sekci nápadů ale uvidí to v nových přispěvcích a řeknou si ,,aha to zní dobře půjdu si to přečíst,,3)napsat to bez gramatických chyb a aby to bylo co nejlépe vysvětleno k pochopení 4)tady mě sice samotné psaní nedalo moc práce ale za to vymyslet vlastnost emisařů a ještě vlastnost takovou aby byla co nejužitečnější a zaujala hráče a nebyla už použita ve hře+jelikož to chci usnadnit podpoře kdyby se jí nápad zalíbil tak aby neměli moc práce tak vymyslet k dané vlastnosti její pojmenování aby byla co nejvhodnější a nejvýstižnější).A poté co je nápad vložen do návrhu do hry se vám objeví kritici co řeší až každou blbůstku vtomto případě (přejmenování emisařů) tak mám chuť se na další nápady akorát vykašlat a ztrácím motivaci dále něco vymyslet.
 

dudasek

Znalec
Nápad:Napadli mě 2 nové typy emisařů .Útočný a obranný kteří by se mohli využít na bojovém poli.Útočný by měl zvláštní schopnost výpad-dva tahy za kolo. Obranný by měl zvláštní schopnost štít-zdvojnásobení hodnot obrany (pro zbylých 7 vojáků)...Aby mohli být použiti v bojovým poli musí je mít hráč samozřejmě zvolený v radnici a když budou zvoleni nebudou navíc v bitvě 8 vojáků+emisar.
tak si to proberme znovu:
nějak z toho nechápu co ten tvůj emisar dělá: je zvolen v radnici jako aktivní,nebo v kasárnách-připraven k boji?jsi v sekci jednotky,takže asi to druhé.
2 tahy ok-zdvojnásobení obrany-nok
jestli má cenu řešit to dál je třeba domyslet,kde se ti tví vojáci budou rodit,jak velká budou kasárna a kde je půjde získat.
většina nápadů je zamítnuta a to i ty opravdu dobré,nenech se odradit počátečním neúspěchem.hodně zdaru!D.
 

Dědeq

Znalec
PROTI

Dosavadní emisaři dávají bonusy typu 1 zboží, 1 jednotka, 1 výzkumný bod. Nevidím žádnou koncepci v přidání emisara, který by zcela rozvrátil dosavadní koncepci boje. Podobnou funkci by bylo možno čekat leda od nové velkolepé budovy, a to s velice pečlivě propracovanou restriktivní podobou levlení.

Hráči měsíce a roky investují desítky tisíc bodů do vylepšování útoku či obrany o 1 % za level či dva, načež by člověk dohráním kulturní osady získal zdvojnásobení obrany. Děkuju pěkně, tak si rovnou řekněme, že je to mocinkymocinkymoc těžká hra a na všechno pořád čekat je nuda, takže bych prosil zavedení funkce instant-orgasm po zmáčknutí klávesy enter, ostatní části hry jsou malichernost, děkuji.
Nehledě na to, že by toho emisara záhy měli všichni, takže nevidím účel.

Nápad se může zde na fóru tříbit, proto je to fórum, ale základní logiku bych u něj čekal. Jako povinný parametr vložení nápadu bych také zavedl zdůvodnění PROČ dané "vylepšení" navrhuji a co si od jeho případného zavedení slibuji.
 
Naposledy upraveno:

ladacert

Psavec
tak si to proberme znovu:
nějak z toho nechápu co ten tvůj emisar dělá: je zvolen v radnici jako aktivní,nebo v kasárnách-připraven k boji?jsi v sekci jednotky,takže asi to druhé.
2 tahy ok-zdvojnásobení obrany-nok
jestli má cenu řešit to dál je třeba domyslet,kde se ti tví vojáci budou rodit,jak velká budou kasárna a kde je půjde získat.
většina nápadů je zamítnuta a to i ty opravdu dobré,nenech se odradit počátečním neúspěchem.hodně zdaru!D.
Ano byl by zvolen v radnici a tím by automaticky naskočil do menu jednotek kde bychom ho mohli zvolit do bitvy.A tento emisař by byl nesmrtelný jenom né v boji když během bitvy zemře zůstal by po své smrti v menu jednotek.Tudíž by budova nebyla třeba spíš by se po své smrti musel aktivovat po dodáním určitých výzkumných bodů-podle toho v jaké době by se hráč nacházel.a do této sekce sem ho zařadil z důvodu když by se dal použít v bitvě jako jednotka tak by se mohl zařadit do této kategorie.
 
Nahoru