Diskuze k Létu 2019

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser17544

Host
Ahoj,

chtěla bych se zeptat, kde je chyba, mám v úkolu získej 2 oblasti. Získala jsem 2 oblasti, ale úkol se ani nehnul. Pořád tam mám nulu.

Děkuji
 

DeletedUser8622

Host
čauky,neví někdo jak se obměňují odměny na mapě v event.,jestli po směru hod. ruč. nebo naopak?
mám tam teď z čelního pohledu-dole v levo vylepšení majáku a v pravo svatyni..
pokud mi naskočí svatyně,tak to teda nejde na 8lvl bez dia ani náhodou.
 

DeletedUser8622

Host
no,náhodou možná,ale to by se kompas musel zbláznit a dávat dva posuny,což asi nehrozí..)
 

Monkeyskunk01

Dopisovatel
Taky už mi 2 dublony padly z událostí, takže to kec není. Jen to nepadá "zadarmo".

čauky,neví někdo jak se obměňují odměny na mapě v event.,jestli po směru hod. ruč. nebo naopak?
mám tam teď z čelního pohledu-dole v levo vylepšení majáku a v pravo svatyni..
pokud mi naskočí svatyně,tak to teda nejde na 8lvl bez dia ani náhodou.
Je to na střídačku: vylepšení, jiná odměna, vylepšení, jiná odměna....atd.
 

Dan 77

Veterán
Obrázky ti nefungují.
Taky mi jeden jediný usmolený dublon padl z příhody v okolí města, no aspoň něco. :D Ale to i z mailu jsem jich měl víc (2). :D
 

Joxer

Psavec
Tak to bych teda chtěl vidět screen.:)Páč mi to přijde jako kec.:)

VUFX.png
Padlo mi jich asi 5 + 2 z emailu jak píše Dan.
Jinak mám z tohoto eventu (z kola) skoro dvě kompletní lodě, u druhé mi už chybí jen loď na úr.1, ale tu občas nabídne i starožitník, tak kdyby náhodou byla fakt velká smůla a nic by už nepadlo, tak starožitník to jistí, ale ještě máme 11 úkolů + za denní přihlášení, to je miin 22 dublonů, tak to hodim z kola ;).
Ten maják podle mě na nejvyšší úroveň je v pohodě, pokud hráč udělá všechny úkoly v eventu. Ještě je ale brzo na shrnutí, ale už teď můžu napsat, že s tímhle eventem jsem spokojenej.
Možná to fakt chce změnit přístup, čekat víc od prachobyčejné expedice (která má kupodivu smysluplnější hratelnost a lepší výhry) než od nablýskaného eventu, který celkově za moc nestojí. I s přihlédnutím k hratelnosti, kdy hráč prostě jen přihlíží a je ve hvězdách, zda se podaří kolo zastavit kde chce, o kormidlu nemluvě, to je absolutní fraška a možná by ten pohyb po mapě mohl být i bez toho.
To chce změnit jen přístup u tebe. Nesmíš vyhazovat dublony po pár kusech, pak jenom listuješ obnovení kola sousedům, např. mě, takže nemusim ani obnovovat kolo, ale počkám, až k tomu přijde někdo jako ty a nalistuje mi tam rozšíření, nebo to co chci. Pokud ti to nejde, tak nasysli více pokusů. Napočítej si někdy pokusy v kole ;), pak to dáš i kdyby si to vytočil na 15 pokus. Já mám pokusy vyházený, tak teď jen nasyslim a nebudu pospíchat a až budu mít dostatek dublonů, tak počkám na hráče tvého typu aby mi nalistovali potřebnou položku (obnovili kolo) a pak vytočim co chci :D
 

DeletedUser12887

Host
já jedu hlavně na to hnízdo, takže jedno stačí, nejsem rotschild, jak psal jeden spoluhráč, ale za dia na rozšíření lodi z nedočkavosti jsem pár pokusů už poslal, nicméně nejsou třeba utrácet jde to i bez i nich :)
Spousta diamantů je potřeba pak na rozšíření, záleží kdo je jak daleko, když na konci jde utrácet trochu snadněji, po 130 x 5 expedicích a několika stovkám studánek přání, kdy diamanty občas padají, to jde trochu líp. přesně je to asi 152 expedic a nějaký testovací bez mistrovství cechů, taky ne každá byla se 4. úrovní a ne každou jsem všude dokončil, takže spíš si pak jeden řekne, jestli nejsem blázen.

Jinak bych zavedl ještě žebříček hráčů podle počtu odehraných střetů globálně na serverech CZ, podle počtu globálně odehraných na serverech CZ a třeba i další, součty za všechno, pro přehled pouze, mohlo by to být zajímavé, počet navštívených krčem, počet motivací apod.. :)

ale co je asi vážně pravda, čím míň je hráč aktivní, tím lepší odměny dostane, dublony kolem města, různý výhody v balíčcích a tak..
i Himedži čím vyšší úroveň, tím méně odměn, to je bohužel fakt, co jsem tak vypozoroval během několika týdnů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17544

Host
Ahoj,

bude možno získat v nějakém budoucím eventu znovu navýšení např. pro vraní hnízdo nebo loď?
 
Osobne jsem hnizdo nechtel nelibi se mi vzhledem k velikosti jeho bonusy. Dokonce jsem nechtel ani utracet dia. Nakonec jsem trochu povolil a utratil par tisic diamantu postavil jsem us 3 komplet lode a ted stavim 4 ktomu us mam postavene 2 hnizda na 8 ale ty mozna v budoucnu hodim vetesnikovi zalezi jestli pridaj casem neco slusnejsiho na zhruba podobne rozmery at nemusim zas prestavovat cele mesto :)
Dia jsem utratil hlavne kvuli lodim a pokladum tak snad se to vyplatilo :)
 

d arvit

Odborník
tak tady jsem se dobře pobavil, hnízdo je velká a mizerná budova?? to jako vážně?? lodě nebo poklady že jsou lepší??
nechci ti kecat do tvé matiky, ale hnízdo je nejlepší eventová budova kterou překonává jen stromeček a chrám z osad na max. všechno ostatní(kromě veletrhu) je v porovnání s ním šrot, ano v určitém ohledu je lepší pirátská lod díky útočným %

mam postavene 2 hnizda na 8 ale ty mozna v budoucnu hodim vetesnikovi zalezi jestli pridaj casem neco slusnejsiho na zhruba podobne rozmery
silný tvrzení na někoho kdo má město narvaný terasovkama, obrannýma ohněma a potopenýma pokladama???
no nevim, já bych klidně zbořil 8 svatyní a postavil místo nich 1 hnízdo a to nemluvim o terasovkách a ani pořád nepočítám fakt, že na potopený poklad nebudu plácat pokus z modrý galaxie, na hnízdečko rozhodně jo ani to že to je jediná eventovka se slušnou šancí na dia (a díky MG.. :p)

P.s. ale máš opravdu krásný farmičky na dia :eek:

Dia jsem utratil hlavne kvuli lodim a pokladum tak snad se to vyplatilo :)
rozhodně :D

za tohle rouhání bych tě nechal se projít po prkně ;)

edit:
tak dneska hnízdečko s modrou dalo 40fb :rolleyes:
 
Naposledy upraveno:
Když už si dotoho častecne zatahl moje město tak terasovky tam mam misto svatyni protoze se mi dlouhodobe nedostavalo motovacek a i pres to ty terasovky planuju zrusit jakmile v budoucnu pridaj dobre eventove budovy a nebude je us kam dávat.
Ale k veci mozna mas pravdu ale reknu to takhle 100 lidi 100 stylu hrani a mě osobne to takhle jak to jedu vyhovuje.
Dodatek jinak gratuluju za ty body ja osobne stoho kazdy den dostavam zbozi tedy alespon do dneska :) a zbozi povazuju posledni dobou za precenovane a dosti nadbytecne ale hold to je ten konec vyzkumu a stim se clovek musi smirit ze neni do ceho utracet :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser11597

Host
100 lidí / 100 stylu ... ale to nemění nic na tom že vraní hnízdo je zdaleka nejlepší eventová budova ...
a jestli jedes terasovky (ja taky ... mam jich přes 40 :) tak si porovnej kolik bodu ti da 1 terasovka a kolik zabere mista a kolik ti dá hnízdo :)
to je nekolikanasobny rozdil prepočteno na 1 pole... to samé vůčí lodi nebo pokladu .... a to chceš hodit vetesníkovi ?
 

Svatej

Legenda
Pokud chce hodit vraní hnízdo vetešníkovi, tak ať to udělá, já v tom nikomu bránit nehodlám. :D
Cizí škoda je můj potenciální zisk ;)
Jinak, pokud tenhle event přinesl nějakou pro mě zajímavou budovu, je tím pirátské strážní místo.
Někdo spamuje město strážníma ohněma, já se rozhodl pro plevel na útok. :)
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
tak si porovnej kolik bodu ti da 1 terasovka a kolik zabere mista a kolik ti dá hnízdo :)
Terasová farma - 0,2FB/pole
Svatyně znalostí - 0,25FB/pole po motivaci!
Barevný podzimní mlýn - 0,33FB/pole po motivaci!
Tholos úr.10 - 0,25FB/pole po motivaci!
Zimní kostelík úr.12 či Kolos úr.10 - 0,375FB/pole po motivaci!
Vraní hnízdo úr.8 - 0,32FB/pole (40% 0,8FB/pole)
Něco na porovnání ;) takže terasová farma stejnak vyjde asi nejlíp, když nepočítám vraní hnízdo, nepotřebuje motivaci ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru