Posezení u Jonika (pokec o všem)

DeletedUser12887

Host
Tak pracují na tom usilovně určitě to stihnou vychytat

Třeba za 5let třeba za 20 let divím se že už před 50ti lety někdo letěl na měsíc, bez takových možnosti a odletěl i se vrátil Zpátky, let třeba na Mars má trvat 2 roky a 2 roky zpátky, při takové odezvě tam bude Každý cobydup

Já to beru tak, že když ta raketa odletí a dají mi tam zásoby piva na dva roky a silný baterie a foe, tak to snad dotahnu až do cíle
 

Dan 77

Veterán
Po zkušenostech s aktualizacemi pochybuju.
Už tak je spousta chyb, která se vyskytuje na obou PC platformách (+ další v aplikaci), jsou jich přímo desítky, něco kolem 30-40. A k nim přistupují chyby, které jsou jen v HTML5 a které se za celou dobu ještě nestihly opravit. Takže jsem skeptický.
 

DeletedUser12887

Host
Tak v tom případě jsem byl ještě optimistou, hraju tu hru dost dlouho, než ji úplně zrušit
 

DeletedUser12887

Host
Možná až nebude balast zátěž obrovska se to podaří, zatím má většinu nápadů USA a další velmoci

50 světu 300 světu megalomanie
 

dudasek

Znalec
hra mě bavila,i když mi jí pár lidí docela pokazilo(jmenovat nechci-takže jen začáteční písmena:H,B,L,J...možná už smazali,nehledám ty jejich nicky..nejvíc mě naštval borec,co založí cech,naláká lidi,nechá natřískat pokladnici a pak beze slova maže účet-ještě že hráč (mimochodem dosti neaktivní) s nejvyšší pop předal práva těm aktivním a náš cech nezmizel vniveč...dost lidí tu káže vodu a pije víno-nechá si naházet body do arcu 80lvl...poradí,ať si otevřeš úrovně dopředu...když se zeptáš n slušný nához nečekají na potvrzení a výhodně hází 1,8 i když to není pokryté a netuší,že jsem už dávno ofline....daalší je naštvaný,že mi dám bez arcu 100fp-20zpět,protože potřebuju plánky raději vb odpojí na pár dnů od radnice...
 

ladacert

Psavec
Přijde za otcem pětiletý Synáček a ptá se, co je to politika. "Jak bych ti to vysvětlil", přemýšlí otec. "Podívej se, to je jako u nás doma: Já jsem kapitalismus. Já vydělávám peníze a nosím je domů. Maminka, to je vláda. Ta mi peníze vezme, něco si nechá a zbytek přerozdělí podle svého uvážení. Naše služebná, to je dělnická třída. Ta pracuje a my ji za to platíme. Dědeček, to jsou odbory, ten dává pozor, aby dělnická třída nebyla vykořisťovaná. Ty sám jsi lid. Pro tebe to všechno všichni děláme. A tvůj malý roční bratříček, tak to je naše společná budoucnost. Rozumíš tomu?" Chlapeček se dlouze zamyslí a pak řekne: "Zatím ještě nevím, nechám si to projít přes noc hlavou". V noci se probudí zápachem, protože jeho malý bratříček se pokakal. Zajde tedy do pokoje rodičů. Tam spí jenom maminka a nejde probudit. Chlapec jde tedy do pokoje služky. A tam vidí tatínka, jak si se služebnou právě hezky užívá. Ani jeden si malé postavičky nevšimne. Chlapeček se smutně otočí a za rohem uvidí dědečka, jak se zájmem pozoruje oknem tatínka se služebnou. Ani dědeček si ho nevšimne. Chlapeček se rozpláče a jde si lehnout. Ráno se ho tatínek ptá: "Tak už víš, co je to ta politika?" A chlapec smutně odpoví: "Už to vím, ale je to trochu jinak, než jsi říkal včera." "A jak, prosím tě?" "No, kapitalismus zneužívá dělnickou třídu. Odbory tomu nečinně přihlížejí, zatímco vláda tvrdě spí. Lid je všemi ignorován a naše společná budoucnost leží ve sračkách." :D:D:D
 

ladacert

Psavec
Během příštího týdne vložím další nápad zvaný ,,aréna hráčů,, tak si staří mazáci už pomalu připravte komentáře. ;):D
 

ladacert

Psavec
Jeden ctižádostivý režisér se rozhodl, že natočí film o lidech kteří žijí v horách. Sestavil tým a vydali se na cestu. Přišli tedy do hor a našli tam baču. Požádali ho tedy, jestli by jim nemohl popsat, jak vypadá jeden jeho obyčejný den. "Tož, ráno vstanu. Vypiju flašu. Nasnídám se. Vypiju další flašu. Vyženu ovce na pastvu. Tam vypiju tak tři flaše." Vtom ho režisér přeruší: "Podívejte, takhle by to nešlo. To my do toho filmu nemůžeme dát, že vy takhle pořád chlastáte. Víte co? Radši místo toho říkejte, že čtete." "Tož dobře," na to bača. "Tož ráno vstanu. Přečtu si knihu. Nasnídám se. Přečtu si další knihu. Vyženu ovce na pastvu. Tam přečtu tak tři knihy. Pak jdu domů. Navečeřím se. Přečtu si další knihu. No a pak jdu ke kámošu, ten má tiskárnu a tisknem knihy až do rána." :D
 

Svatej

Legenda
Najdi 3 rozdíly :D
8odX.png
 

d arvit

Odborník
tímto bych chtěl poděkovat obětavým hráčům kteří pro mě :rolleyes: nezištně staví ve městech krásné želvičky, vždy mám ohromnou radost když jí křupne krunýřek:oops:
viděl jsem ve městě nějakou obranu, tak jsem to schválně zkusil projít jen tak na automat:eek:, prošel jsem a potom jenom valil bulvy na hodnotu obrany

tahle želvička křupla až na třetí pokus (první testovací, druhý s plnou polní i max bufama a na potřetí to prošlo) samozřejmě ručně a s krakenem, obránce měl zase štěstí v neustálém padání kritiku a zaměřování (2x za boj mu to padlo +5x za sebou)
jinak jsou bitvy mezi oceláky na dlouhý lokte, sundavat hp po 1-2 kostičkách..
 
Nahoru