pár postřehů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16927
  • Vytvořeno

DeletedUser16927

Host
Hra se mi celkově velice líbí ale v bodech sem dám "pár postřehů" na čem by to chtělo zapracovat.

- postupný výběr města je zdlouhavý, hromadný výběr za 5 dia by šel ale co potom možnost zdvojnásobení výběru přes modrou galaxii.
- lišta s limitem 100 bodů velice málo
- investování do budov po 10 bodech je příliš málo, kdyby přibylo další stavitelné políčko, kde by si každý mohl nastavit po kolika chce klikat, dost by to pomohlo
- ale nejotravnější věc podle mě je to odklikávání motivací a krčem po jednom. Nějaká hromadná možnost by podle mého názoru všem hráčům dost odlehčila. To strojové klikání je s prominutím na palici.
- teď by mohlo následovat mnoho pozitivních odrážek, protože až na těchto pár věcí jsem s hrou opravdu moc spokojen. Díky za FOE
 

Mrtvejmagor

Veterán
Na to že neumíš číst a hledat... ;) Pravidla pro tvorbu nápadů
- ale nejotravnější věc podle mě je to odklikávání motivací a krčem po jednom. Nějaká hromadná možnost by podle mého názoru všem hráčům dost odlehčila. To strojové klikání je s prominutím na palici.
jednorázová pomoc
- lišta s limitem 100 bodů velice málo
Body na liště
- investování do budov po 10 bodech je příliš málo, kdyby přibylo další stavitelné políčko, kde by si každý mohl nastavit po kolika chce klikat, dost by to pomohlo
Přidání tlačítka "vlož 100 bodů" u velkolepých budov
K těmto již vytvořeným nápadům můžeš dát svoje poznatky a třeba souhlas či ne, když je u nějakého nápadů většina hráčů pro tak to samozřejmě český FoE tým posílá do Německa a tam to už rozhoduje o tom jen FoE tým...
- postupný výběr města je zdlouhavý, hromadný výběr za 5 dia by šel ale co potom možnost zdvojnásobení výběru přes modrou galaxii.
tak vyber jen ty budovy který chceš zdvojnásobit a následně dej výběr za dia
 

d arvit

Odborník
všechny věci by se hodily a já bych byl pro, všechny už se řešili xkrát a stejně se doted nic nezavedlo ani nejdou zvěsti že by se něco chystalo (kromě slovenského národního povstání :p)
tak vyber jen ty budovy který chceš zdvojnásobit a následně dej výběr za dia
přesně tak to taky dělám, ale už i tak jsem se dostal do stavu, kdy dám galaxii, vyberu většinu výběrů, dostanu se přes 100, vysypu, doberu zbytek (vysypu) a potom dám hromadný sběr za dia
 

d arvit

Odborník
dvě zajímavá řešení galaktického problému :p
já si jí radši postavim a budu se s tim crcat na několikrát..:oops:
 

DeletedUser16927

Host
Takže, pro "mrtvejmagor" ano máš pravdu ale kybych hledal každou tu věc v archívu, a pak přidal souhlas tak by to už podle mě nepřineslo vůbec nic. Snažil jsem se pouze ukázat na podle mě největší nedostatky. Halt všechny najednou.
Dále, zkoušel jsem výběr za 5 dia ale vybere to pouze budovy do 100 bodů lišty. Takže když vybírám přes 500 tak to mám na několikrát a je to otravné, že to nejde najednou.
 

DeletedUser16927

Host
takže ještě odpověd pro dudaska:
Ne, hromadným výběrem za 5 diamantů Tě to stejně přes lištu 100 bodů nepustí. Schválně kvůli tomuto jsem to zkoušel. Měl jsem na liště pár bodů a po hromadném sběru bylo na liště 100 a všechny budovy ve městě který měli přidat body jsem stejně musel vybírat růčo. Takže pomůcka vlastně k ničemu.
 

DeletedUser16927

Host
aha jasně mohl jsem dát odpověd přímo u té danné zprávy. Tak se tímto profíkům "fórumářům" omlouvám.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Ne, hromadným výběrem za 5 diamantů Tě to stejně přes lištu 100 bodů nepustí. Schválně kvůli tomuto jsem to zkoušel. Měl jsem na liště pár bodů a po hromadném sběru bylo na liště 100 a všechny budovy ve městě který měli přidat body jsem stejně musel vybírat růčo. Takže pomůcka vlastně k ničemu.
postupným výběrem jsem myslel po stovkách jelikož lišta víc nedovoluje, řešení navýšení lišty.
To teda máš nějaké rozbité.. mě to v poho dá celý výběr na lištu... a to mám dení výběr 250FB... v noci ti sem dodám klidně důkaz
 

Svatej

Legenda
takže ještě odpověd pro dudaska:
Ne, hromadným výběrem za 5 diamantů Tě to stejně přes lištu 100 bodů nepustí. Schválně kvůli tomuto jsem to zkoušel. Měl jsem na liště pár bodů a po hromadném sběru bylo na liště 100 a všechny budovy ve městě který měli přidat body jsem stejně musel vybírat růčo. Takže pomůcka vlastně k ničemu.
ale pustí.
Agja.png
 

Mrtvejmagor

Veterán
takže ještě odpověd pro dudaska:
Ne, hromadným výběrem za 5 diamantů Tě to stejně přes lištu 100 bodů nepustí. Schválně kvůli tomuto jsem to zkoušel. Měl jsem na liště pár bodů a po hromadném sběru bylo na liště 100 a všechny budovy ve městě který měli přidat body jsem stejně musel vybírat růčo. Takže pomůcka vlastně k ničemu.
Aby to nebylo jen od jednoho :D
příjmy 19.8.2019.png
 

DeletedUser12887

Host
Nesmíš mít 100 bodů na liště a pak dát sběr za diamanty, to nepustí, máš li 99 a sběr za dia tak pustí a hlavně teda pouze na PC nebo notebooku nebo přes aplikaci, která se chová jako prohlížeč PC, nefunguje nicméně sběr za dia přes aplikace mobilní, což jsou prakticky verze stažené přes Google play.

Nicméně nechci nikoho nabadat aby zkoušel něco jiného než oficiální verzi, ale byly asi laicky řečeno prototypy, jak dostat tu hru i do zařízení mobilních, zprvu s prodlením několika měsíců, možná let do iphone, později android.

Co takhle vyjde jistě, že se hra vyplatí cenově spíš přes počítač, viz nákupy dia a větší možnosti hry, jako jsou CvC, viditelné různé aspekty, jako časovače VB apod..., zmiňovany sběr za dia a určitě ještě pár dalších detailu, jako chat globální, cechovni a třeba fórum by se našlo, které nefungují, podobně jako na mobilni verzi není třeba žebříček umístění podle medaili apod.., ačkoliv to podstatné není.
Takze při bližším pohledu, je pořád co zlepšovat a vzhledem k tomu, že hra je v několika posledních dekadach cílená zejména na hráče, kteří původní smysl a koncept neznají, doufám se dočkám i toho, že všechno si jednou zahraji jak oni, tak ti starší taky přes mobil.

Good luck
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ne, hromadným výběrem za 5 diamantů Tě to stejně přes lištu 100 bodů nepustí. Schválně kvůli tomuto jsem to zkoušel.
Tak to nevím, jak jsi to zkoušel teda. Protože hromadným výběrem za 5 dia vybereš komplet celé město i když je to přes 100 bodů. Nevím jestli čteš, co se ti tu odpovídalo. Psal jsem ti, že jediné na co si musíš dát pozor při výběru za 5 dia , je to, abys neměl v momentě výběru už v liště 100 bodů a víc. To znamená, že pokud máš v liště 0 - 99 bodů a zadáš hormadný výběr za 5 dia, vybere se ti komplet celé město naráz jedním kliknutím..i když jsou to stovky bodů naráz. Vybírám to takhle denně a vybírám denně kolem 700 bodů , takže ti můžu s jistotou říct, že to opravdu jde a že v liště můžeš mít víc než 100 bodů z výběru města a nemusíš to vybírat na etapy po 100 bodech.
A pokud chceš uplatnit galaxii na budovy s nejvyšším bodovým ziskem, tak vybereš tyto budovy ručně podle vlastní volby a pak až teprve uplatníš hromadný výběr za dia na to ostatní..opět platí, že v momentě zadání výběru za dia nesmíš mít v liště víc než 99 bodů.

postupným výběrem jsem myslel po stovkách jelikož lišta víc nedovoluje, řešení navýšení lišty.
Lišta dovoluje za 5 dia vybrat jakékoliv množství bodů, viz. moje předchozí odpověď a viz screeny LordFrunDor a Mrtvejmagor
 

DeletedUser16927

Host
Tak to nevím, jak jsi to zkoušel teda. Protože hromadným výběrem za 5 dia vybereš komplet celé město i když je to přes 100 bodů. Nevím jestli čteš, co se ti tu odpovídalo. Psal jsem ti, že jediné na co si musíš dát pozor při výběru za 5 dia , je to, abys neměl v momentě výběru už v liště 100 bodů a víc. To znamená, že pokud máš v liště 0 - 99 bodů a zadáš hormadný výběr za 5 dia, vybere se ti komplet celé město naráz jedním kliknutím..i když jsou to stovky bodů naráz. Vybírám to takhle denně a vybírám denně kolem 700 bodů , takže ti můžu s jistotou říct, že to opravdu jde a že v liště můžeš mít víc než 100 bodů z výběru města a nemusíš to vybírat na etapy po 100 bodech.
A pokud chceš uplatnit galaxii na budovy s nejvyšším bodovým ziskem, tak vybereš tyto budovy ručně podle vlastní volby a pak až teprve uplatníš hromadný výběr za dia na to ostatní..opět platí, že v momentě zadání výběru za dia nesmíš mít v liště víc než 99 bodů.


Lišta dovoluje za 5 dia vybrat jakékoliv množství bodů, viz. moje předchozí odpověď a viz screeny LordFrunDor a Mrtvejmagor
jasně že čtu, jak jsem psal zkoušel jsem to pouze jednou a tak udělám druhý pokus. Taky jsem si říkal že to prostě musí vybrat vše. S tou MG je to jasné.
Ještě než to vyzkouším znova, tak se teda omlouvám za klamavou informaci když to používáš dlouhodobě.
 
Nahoru