Transparentní budovy

  • Zakladatel vlákna DeletedUser17603
  • Vytvořeno

DeletedUser17603

Host
Současný stav: Cesty a příhody (accidents) jsou skryté za budovami.
Nápad: Dočasná průhlednost budov, aby byly vidět cesty a co na nich leží. Zapnuto/vypnuto tlačítkem v režimu stavby nebo jiným tlačítkem, případně nastavením.
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: ANO

Ahoj vespolek.
Denně hledám ve městě příhody. Bohužel dost často bývají skryté za budovami. Takže se přepnu do stavebního režimu, vezmu třeba alcatraz a použiji jej ke zprůhlednění budov. Bylo by moc fajn, kdyby někde nějak šla tato průhlednost zapnout/vypnout pro všechny budovy najednou, jako tomu bylo třeba v Transport Tycoon Deluxe.

paR7Hdt.png

EUMgwRf.png


FoE má výbornou user experience. Hraji na mobilu a do teď vcelku v pohodě. Tohle by se mohlo líbit více lidem.
 

Svatej

Legenda
Kdysi jsem navrhoval průhlednost, respektive "blueprint" mód pro stavební režim. Takže nevidím důvod nesouhlasit. :)
PRO
 

dudasek

Znalec
pro-částečně je pár příhod možné vidět při přihlášení...než naběhne všechna grafika lze vidět pár příhod....
 

Dědeq

Znalec
pro. zejména kdyby to bylo spojeno s možností přepnutí do módu půdorysů (jako to má třeba foemanager)
 
PRO. Nebo by aspoň mohli přidat do hry nějaké počitadlo nenalezených příhod, abychom věděli, že za nějakou stavbou je ještě nějaká schovaná.
 

Mrtvejmagor

Veterán
PRO. Nebo by aspoň mohli přidat do hry nějaké počitadlo nenalezených příhod, abychom věděli, že za nějakou stavbou je ještě nějaká schovaná.
Počítadlo :D jako fakt, dyk příhody se objevují a mizí v různých intervalech takže je jen hledej
A pro nápad jsem proti, a ve městě jich je míň než okolo. A taky si srovnej město tak aby jsi měl vysoké budovy co nejvíc vzadu a nízké ve předu, pak jsou ty cesty vidět ;)
 
Počítadlo :D jako fakt, dyk příhody se objevují a mizí v různých intervalech takže je jen hledej
A pro nápad jsem proti, a ve městě jich je míň než okolo. A taky si srovnej město tak aby jsi měl vysoké budovy co nejvíc vzadu a nízké ve předu, pak jsou ty cesty vidět ;)

Pokud chceš mít město esteticky postavený tak občas musíš prostě ty vyšší budovy dát i jinam než dozadu... to by mne zajímalo jakej bordel v tom městě máš :D
 

Mrtvejmagor

Veterán
Pokud chceš mít město esteticky postavený tak občas musíš prostě ty vyšší budovy dát i jinam než dozadu... to by mne zajímalo jakej bordel v tom městě máš :D
Nemám v tom bordel, jen je pravda teď to vraní hnízdo sem neměl kam dát tak proto je ve předu, jestli si na D tak se na mě koukni (sceen momentálně nemůžu dát)
 

Svatej

Legenda
Ale jo, máš. Stráže nebes = bordel. Strážní ohně a posvátné ohně = bordel. Královna = bordel, cukrovinky (nepamatuju si název tohohle lvl) = bordel. :D
Jinak, ono stačí lvl 2 sakura aby zakryla cestu. A to není žádná vysoká budova.
 
Naposledy upraveno:

Mrtvejmagor

Veterán
Nahoru