Diskuze o aktualizaci 1.160

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

KaseO

Administrátor

Člen týmu
Community Manager
Konečně navýšení nejvyšší možné úrovně cechů a opravy znatelných chyb v mobilní aplikaci. Nejen to přináší verze 1.160. Zde můžete diskutovat a ptát se na cokoli s tímto tématem spojeného.
 
Ktomu navýšení cehového levlu na 100 mám dotaz jaké budou jednotlivé bonusy pro hráče na levlu 100. (Neboli jestli bude nějaký rozumný rozdíl mezi 75 a 100)
 

sabinabetty

Forge Einstein
Člen týmu
Ktomu navýšení cehového levlu na 100 mám dotaz jaké budou jednotlivé bonusy pro hráče na levlu 100. (Neboli jestli bude nějaký rozumný rozdíl mezi 75 a 100)

Bonusy pro level 75: bonus prestiže 1875, podpora obrany cvc 9510, zrychlení rekrutace 32%, 9 FB, sleva výstavby 19%
Bonusy pro level 100: bonus prestiže 2500, podpora obrany cvc 10930, zrychlení rekrutace 38%, 12 FB, sleva výstavby 25%

A bude i nový bonus nebo jen navýšení?

Jen navýšení.
 

DeletedUser12887

Host
děkujeme moc, že cechy kterých je většina a mají omezenou kapacitu, budou stále dole :)
spravedlivost se těžko hledá
 

Gorwor

Dopisovatel
A jak by sis to představoval? Že už to prostě nahoru nepůjde nikdy, aby cechy o 3 lidech měli "férovou" šanci mít ty samé bonusy co TOP cechy? :)
 

DeletedUser12887

Host
Já naopak už dávno tvrdil, že to jinak nepůjde, ale pokud někdo dovede mistifikovat tak dlouho, už sám začnu tomu věřit, že to nikdy nebude:)

Jednou jsem se na to ptal, ještě jako mrně, půjde zvýšit úroveň cechu?
Odpověď zněla: nepůjde nebo nebyla v plánu a dneska máme několik navýšení úrovni


Takže ode mě je to spíš neprelozitelny černý humor
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Dan 77

Veterán
Je dobře, že se hra po malých krůčcích vylepšuje.
Co se týká názvů výzkumů, nezpozoroval jsem změnu. Většinou není co zkracovat, protože málokdy mají výzkumy název o více než třech slovech.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru