Rozšíření Questů

Současný stav: Z části je, pouze rozšíření
Zkoušel jsem nápad hledat zde na fóru: Ano, a pokud vím dobře nenašel

Samotný nápad:

Jak dobře víte, již ve hře máme dlouhou dobu pana tajemného, který nám dává každý den na výběr z dvou sad odměn a úkoly na které máme 24 hodin.

Rozhodl jsem se předhodit nápad, že by přibyli další dva tajemní, jeden který by dával úkoly na TÝDEN a potom další, který by dával úkoly na MĚSÍC. Samozřejmostí je, že za to budou lepší odměny jak za samotné úkoly tak za samotné truhlice těchto tajemných, které by byli opět po 7
takže z měsíční by jsme sice získali odměnu 1x za 7 měsíců ale za to by to byla luxusní odměna.

Úkolů by bylo více, byli by náročnější... odměny by byli lepší. Koncept odměn si už musí AdminTeam nastavit sám
 

Mrtvejmagor

Veterán
1x za 7 měsíců ale za to by to byla luxusní odměna
tak to nevím kdo by tak dlouho čekal...
už takhle dělám úkoly jen ty co jsou lehké a ty co se mi vyplatí, takže udělám například každý druhý den, už se mi stalo taky že jsem celý týden neudělal žádný, prostě se mi nelíbil... Můžeš navrhnout ještě jaký například by měli být ty úkoly na týden/ měsíc? Já osobně žádný úkol měsíc nechci dělat
 

Svatej

Legenda
PRO

P.S.: Jak jsi přišel na to že jde o "PANA" tajemného? v originále "The Nameless" tedy bez určení rodu... :p klidně to může být Bezejmenná. :D
 
tak to nevím kdo by tak dlouho čekal...
už takhle dělám úkoly jen ty co jsou lehké a ty co se mi vyplatí, takže udělám například každý druhý den, už se mi stalo taky že jsem celý týden neudělal žádný, prostě se mi nelíbil... Můžeš navrhnout ještě jaký například by měli být ty úkoly na týden/ měsíc? Já osobně žádný úkol měsíc nechci dělat

já s těma úkolama nemám poslední dobou problém vůbec, možná je chyba na straně tvojí taktiky... Každopádně by se jen zvětšil počet požadavků v daných úkolech nebo místo 4 úkolů by jich byl až 8 12 atd...
 

dudasek

Znalec
Pro

plním si denní podle nálady a uvážení...kliknout občas 55*5minut výroby není s probíhajícími eventy moc velká zábava...území už si dopředu raději neotvírám,protože to po mně furt chce bojovat a armády +doby dopředu už jsou docela oříšek-i když teď jsem 2 sejmul nezapínal jsem ani krčmu lahvinky,zboží si v cechu v klidu vyměním,doby investuju...

na začátku bylo 50fp docela pěkná odměna,dnes už to není taková bomba,ale když netrestají za nesplnění hraje se to lépe....

dávám PRO.i když ty tvé týdenní a měsíční questy jsou totéž,co event a ty běží skoro bez přestávky....
 
týdenní pro (to se dá i s vynecháním), nap. dokonči 20x 24hod výrobu :p
měsíční by musel být opravdu dobré odměny a úkoly takové, aby týdenní nehraní neznemožnilo dokončení. A rozhodně ne s úkolem dokonči 555x8 hod. výrobu :-/
 

Dan 77

Veterán
Zásadně PROTI
Ze stejných důvodů, které uvádí Mrtvejmagor, Dudasek a Žitomír.
Podle mě už je toho ve hře až až, hromady úkolů, možností bojovat atd., už tak je ta hra prostě přebujelá. Dávat do ní stále větší výzvy a druhou rukou stále větší odměny?? Kam může tak vést???
 
Zásadně PROTI
Ze stejných důvodů, které uvádí Mrtvejmagor, Dudasek a Žitomír.
Podle mě už je toho ve hře až až, hromady úkolů, možností bojovat atd., už tak je ta hra prostě přebujelá. Dávat do ní stále větší výzvy a druhou rukou stále větší odměny?? Kam může tak vést???

nevím kde jsi vzal že jsou proti... jedinej mrtvejmagor je takřka proti, u těch ostatních vidím pro
 

Dan 77

Veterán
nevím kde jsi vzal že jsou proti... jedinej mrtvejmagor je takřka proti, u těch ostatních vidím pro
Jj a dávali "pro" váhavě. Jejich odůvodnění a pochybnosti, které sdílím, každopádně chápu za sebe jako důvody, proč dát "proti".

PS: Jsem stále PROTI, zatím mě nic nepřesvědčilo názor změnit. Záživné úkoly od vývojářů nečekám, a i kdyby za měsíční úkol byly odměny typu 1000 FP nebo 400 diamantů, tak to sice bude super pro rozvoj města, ale povede to leda k další devalvaci těchto komodit - ale hlavně že bude ve hře další obsah k zabavení. Těmi cechovními bitvami (CB) to už bude stejně za hranou...
 

d arvit

Odborník
proti
naprosto souhlasim s Danem
navýšení nároků by mělo jít v ruku v ruce s navýšením odměn a když si představim co by navýšení znamenalo v kombinaci s frantíkem...

nehledě na to že opravdu nemám náladu na plnění úkolů typu vyrob 999 5 minutových úkolů atd.

už ted je ve hře moc čas žeroucích doplňků (osady, marsovská osada, vetešník, krčma..)
 
proti
naprosto souhlasim s Danem
navýšení nároků by mělo jít v ruku v ruce s navýšením odměn a když si představim co by navýšení znamenalo v kombinaci s frantíkem...

nehledě na to že opravdu nemám náladu na plnění úkolů typu vyrob 999 5 minutových úkolů atd.

už ted je ve hře moc čas žeroucích doplňků (osady, marsovská osada, vetešník, krčma..)

frantík ti tajemného nenásobí ne ?
 

Dan 77

Veterán
Protože z denních výzev padají jako odměny předměty, budovy, plánky, medaile, body a jednotky, na což se násobení Frontenacem nevztahuje. Vztahuje se na diamanty, zboží, mince a zásoby, ale v denních výzvách jde zřejmě o pevně stanovené balíčky, podobně jako u úkolových řad v kulturních osadách nebo u výher v cechovní expedici.
 

d arvit

Odborník
máte pravdu, to jsem si neuvědomil, ale to nemění nic na tom že jsem proti..
nějak si nedovedu představit co by tam mohli dát jako odměnu aby mě to přimělo to dělat.
 

DeletedUser12887

Host
odměna antirenovační sada co se posralo dříve aspoň herně napravit

pro takového obyčejného hráče je vývojář něco jako bůh, poškodil a nasral hráče, má dát adekvátní souvislou záležitost zase do pořádku
 

dudasek

Znalec
škoda ztrácet čas nápady:vývojáře to nezajímá-kdo ví,jestli to v případě pozitivních reakcí hráčů a přeposlání adminy vůbec čtou!jediná možnost je to tlačit na betovém foru,le kvůli tomu si novej svět zakládat nebudu..
 
Nahoru