Aktivita lidí v cechu

DeletedUser17809

Host
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli neuvažujete o zavedení statistik v cechu. Chtěli bysme vytvořit statistiky, kdo a jak přispívá cechu. Kolik bitev odehrál v cvc, kolik zboží přispěl do pokladny cechu, kolik přispívá korunek (Síň slávy) do cechu. Je to dost důležité, protože pak vznikají dohady. Ten dal tolik a ten zase tolik ale víme, že třeba nedal nic a nikdo neví, kde je pravda. Vím, že mluvím za více cechů a všichni by to rádi uvítali. Moc by to pomohlo, zkuste nad tím popřemýšlet. Moc děkuji alespoň za nějakou odpověď.
 

d arvit

Odborník
Pro
jak už bylo zmíněno, většina těch informacích jde získat delší cestou
ale protože mám rád všechny možná data, statistiky, žebříčky atd. tak jsem pro
 

Dědeq

Znalec
pro
(už jen velice prostá, zde vícekrát zmiňovaná, funkce filtrování v seznamu příspěvků do pokladny by byla občas velice potřebná, nebo možnost spočítat, kolik cech získal za týden síly, kdo k ní jak přispěl apod. - jak bylo řečeno, dá se to zjistit, ale je to nekonečná práce)

Edit: aby bylo jasno, osobně mi nejde ani tak o to, abych viděl, kdo kolik NEdal, v cechovní kase jsem spíš vždycky hledal, když dal někdo něco navíc, abych mu nezapomněl poděkovat. A co se ostatních statistik týče, taky mi nejde o sortování členů podle důležitosti a výše přínosu, ale patřím k lidem, které tyhle údaje fakt zajímají. A nepřijde mi nic zvláštního nebo neobvyklého na zavedení nějaké svodky, kde by ty cechovní informace byly: kolik cech svedl bitev, kolik získal území, kdo byl nejčastější útočník, kdo kořist... A všechno je to jen existující prostá textová informace, kterou stačí nalít do správné sestavy. Ale stejně to nevznikne, takže je to fuk.
 
Naposledy upraveno:

ladacert

Psavec
Bud tak a nebo si myslim ze takove fizlovske funkce do hry nepatri.
No tak za mě a z mých zkušeností to do hry patří nebo aspoň nějaká kontrola.Protože jsou lidi co by rádi něco dokázali ve hře někdy samostatně někdy dotáhnout cech nebo obojí a pokud si jako cech udržuje příživníky v cechu tak to moc dobré není.A ti co to nechtějí hrají pro pohodu tak ať to zkrátka tedy nepoužívají. A co se tebe týče buď se řadíš do skupiny příživníků nebo podle toho výrazu ,,fizlovske,,nemáš prostě rád policajty a jejich způsoby.:D
 

Dědeq

Znalec
Tenhle případ bych spíš než jako fízlovskou funkci označil jako účetní funkci. Proč například musím týden zapisovat X čísel a složitě je analyzovat, abych mohl zjistit, kolik síly mi dají Síně slávy, kolik CvC a kolik expedice? Záleží na úhlu pohledu, při striktním chápání bychom jako fízlovskou funkci mohli označit třeba i žebříček hráčů podle počtu medailí nebo zobrazení počtu jejich bojů.
 

DeletedUser12887

Host
Podle mě je tolik fizlovskych funkci ve hře, že tahle konkrétně by akorát prospěla :)
Stejně by to usnadnilo práci spíš cechum, ktere se o něco snaží a mají nějaká pravidla, nikoho by to neposkodilo a kdo takovou možnost využívat nechce, pojede si pořád podle svých pravidel aktivita akorát taková, jaká si ten daný cech nastaví.

Podle mého názoru spíš to nikdo nedokáže vytvořit, tim pádem taková možnost neexistuje.
Je to náročné na myšlení, na hadware a software a kdoví co ještě...
 
Nahoru