Tah navíc z krčmy do cechovních bitev.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser13660
  • Vytvořeno
No mě to nepřekvapilo, že to nejde, protože v denních výzvách to taky nejde.
Pro..a rovnou aplikovat i na denní výzvy když už teda ;)
 

DeletedUser15598

Host
PRO, také jsem se sháněl po další možnosti tahu navíc
 

d arvit

Odborník
rozhodně proti za současného nastavení
další tah s krčmy by byl neskutečně OP pro vyjednávání - znamenalo by to že téměř všechny vyjednávání by šlo dodělat napoprvé=jistota dalšího postupu dokud nedojdou suroviny

bonus z krčmy dává jen 30% což je v porovnání s % hráčů i obránců zanedbatelný rozdíl (hlavně na vyšších úrovních) kde už to skáče opravdu rychle
i kdyby krčma dával + 30% hráčových % tak by to nebylo tak silné, protože jak už jsem psal je jedno jestli máte 500 nebo 600% když proti vám má armáda 1200-1500%

radši pro pokoj vyjednávačů bych zrušil i ten bonus z krčmy na útok
 

dudasek

Znalec
raději útočím,než vyjednávám: 25/75% pro boj...další pokus pro vyjednávání prý funguje když zapnete krčmu a máte již cechovní expedici na konci hotovou-já to tedy nezkoušel,,,třeba to jde takto obejít i v CV?

každým úspěchem se úměrně zvedá nejen počet zboží,ale neúměrně stoupá i síla nepřítele..+100% ještě dávám,ale pak už to jsou jatka...

NE je má volba...


Klidně pro s tím, že by nebyla čtyřsurovinová vyjednávání.
..jako 8/12..zboží...v tom případě souhlasím-ať to má každý slušně složité-nejen útok nepřítele 1700%,ale i počet druhů zbožíčka na úplatky..
 
Není to škoda? Vždyť se má bojovat! Kdo chce uhrát bitvu vyjednáváním tak ať platí když to neda na 3 tahy! Určitě bych 4.tah nedával! Raději přidat možnost koupit vyšší procento boje v krčmě!
 
Ahoj, začali cechovní bitvy a i zde se dá vyjednávat, nicméně nefunguje tah navíc z krčmy.
Psal jsem na podporu, protože jsem si myslel, že se jedná o chybu, není důvod, proč by tah navíc neměl fungovat i zde. Bylo mi odpovězeno, že se o chybu nejedná, ale že je to dobrý nápad, který zde mám uvést a pokud získá větší podporu od hráčů, můžeme se tahu navíc dočkat i v cechovních bitvách. :)
Takže, kdo chce tah navíc, podpořte tento nápad! ;-)
Díky a hezkou hru.
Taky souhlasím
 

DeletedUser16051

Host
Já bych byl proti. Takhle to dá větší výhodu lidem, kteří u toho vyjednávání krapet přemýšlí. Většinu udělám i tak. Tím by se jen ještě zvedla výhoda velkých cechů i když třeba nováčků, protože kohokoliv přejedou už svým počtem.
 

Tomas 0482

Psavec
Rozhodně PRO, v momentálním stavu opakuji třeba i 10x, než se štěstí a dobrá vůle automatu sejdou, abych to dal bez dia.
Bitvu můžu jako jedinec ovlivnit od začátku do konce, ale vyjednávání je vlastně jen o náhodě.
 

Tomas 0482

Psavec
Já bych byl proti. Takhle to dá větší výhodu lidem, kteří u toho vyjednávání krapet přemýšlí.
To bych potřeboval křišťálovou kouli, abych na to přišel. :) Většinou vybírám pro poslední pokus ze dvou lidí pro každou komoditu, co zbývá. Případně u minimálně dvou komodit musím typnout. Nevím, jestli mám jen "štěstí", ale pokud není vyjednávání o 4 komoditách, ale je jich víc, tak prakticky vždycky musím typovat a to nemá s přemýšlením nic společného.
 
Nahoru