Diskuze o aktualizaci 1.169

d arvit

Odborník
arc je dává automaticky, do toho já vůbec nezasahuji - takže hádám že to urychlení se týká manuálního darování

nemyslel jsem surky ze své doby ale od budky dolu, tam je díky bitevkám nedostatek
 

Dan 77

Veterán
Za mě když jsem chtěl darovat pár set surek různých druhů, byla to na appce otrava hledat furt od začátku, vždycky se to hned naroluje zpět na poslední éru ve hře. Naštěstí daruju do pokladnice celkem málokdy.
 

DeletedUser17723

Host
Změna ve vyjednávání má být krok kupředu? To někdo zplodil pro úplné pitomce, co nepoužívají mozek, my co ho používáme tak nás tenhle nový způsob akorát mate.
 

Hyso

Dopisovatel
Po aktualizaci se mi rozbila numerická klávesnice v tržnici při zadávání množství zboží které potřebuji. Jedná se o mobilní aplikaci. Jdou zadat jen sudé čísla. Mám zapnutý férový obchod a když chci napsat 12,35,78 nebo 130 jsem nahraný. Tahle změna není uvedena. Potvrzování všeho a všude je úplně mimo mísu. Hodláte utratit body výzkumu,hodláte vložit suroviny do pokladnice,hodláte použít toaletní papír,hodláte hrát FOE. :eek:
 
Naposledy upraveno:

Dědeq

Znalec
Jdou zadat jen sudé čísla. Mám zapnutý férový obchod a když chci napsat 12,35,78 nebo 130 jsem nahraný.
Asi bude problém v tom férovém obchodě, protože evidentně ti nejdou napsat čísla jak sudá, podle toho, co píšeš, tak lichá.

Leda že platí toto:
řekl bych, že má na mysli, že může napsat třeba 22 ale ne 12. Prostě že nemůže používat liché číslice.
Což mi nedošlo. Pak ovšem nevím, v čem by byl problém.
 
Naposledy upraveno:

Hyso

Dopisovatel
@fmash- řekl bych, že má na mysli, že může napsat třeba 22 ale ne 12. Prostě že nemůže používat liché číslice. Tak to chápu já.
Chápeš to úplně přesně. Jedná se o situaci,kdy nabízím šperky a potřebuji barvu. Před aktualizaci jsem mohl napsat,že potřebuji 74 barvy a trh napsal,že to bude stát 37 šperků. Po aktualizaci už nenapíšu 74 barvy,kliknu na 7 a napíše to 8. :) Férový obchod jsem měl zapnutý i předtím.
 

Tomas 0482

Psavec
Chápeš to úplně přesně. Jedná se o situaci,kdy nabízím šperky a potřebuji barvu. Před aktualizaci jsem mohl napsat,že potřebuji 74 barvy a trh napsal,že to bude stát 37 šperků. Po aktualizaci už nenapíšu 74 barvy,kliknu na 7 a napíše to 8. :) Férový obchod jsem měl zapnutý i předtím.
Souhlas, ted jsem to zkusil a taky mi to dělá, přitom nic nepotvrdím, prostě to jen samo přepíše liché číslice na sudé. Dělá to, když má člověk zaškrtnuto "férový obchod". Ovšem já jsem přizadávání nabídky vždy využíval toho, že nemusím vyplnovat tu druhou surovinu. Ted musím bud vypnout férový obchod a vyplnit obě suroviny nebo jak idiot klikat po jedné surovnině na tu požadovanou.

Opět další věc co rozbili :confused:

Když jsme u chyb a píšu tuhle zprávu, tak hra se mi občas sekne, sice se po nějaké době rozběhne, ale opravdu to zdržuje, když to udělá třeba dvakrát během CB. Zjistil jsem, že je dokonce výhodnější ji restartovat, zapne se rychleji, než čekat na odseknutí. Dělá to už delší dobu, mezitím jsem vystřídal telefon a stejně to dělá, dále mám vyzkoušené 4 wifi a svůj mobilní internet a na všem to dělá. Usoudil jsem tedy, že telefonem ani signálem wifi/mobilním to není. Dříve jsem hrál na HTC U11 a ted mám Samsung galaxy S10, takže předpokládám, že zařízením to taky není, to by bylo na méně výkoných strojích totálně nehratelné, navíc to udělá jen jednou za nějaký čas klidně i při vyjednávání, jinak to jede plynule.
 
Po aktualizaci na PC koukám, že plánků od VB mám maximálně 99. CO jsem měl víc se zřejmě zaokrouhlilo na těch 99. Když odemknu level, zůstane tam 99.
 

Mrtvejmagor

Veterán
Nahoru