Nedávný obsah od Škorpión

1. Škorpión

Časový filtr u správy armády

Lorde, jestli máš tak velkou potřebu se hádat, tak se klidně hádej. To je tvoje věc. Já rozhodně tuto naši konverzaci zde opouštím, protože už se to pomalu začíná rozcházet s hlavním tématem této diskuze. A tím je „časový filtr u správy armády“. Vylepšit, nebo nevylepšit? To, že kritika je...
  2. Škorpión

WIKI Návrhy pro FoE wiki

Lorde, rád bych se ti omluvil. To jsem nevěděl, že máš "typický" ntb s rozlišením 16:9. A v chromu máš velikost stránky standardně nastavenou na 100%? Hm ... a nižší hodnota tam nastavit nejde? Třeba 90%? No, tak to je opravdu problém. :( PS: Ale nemysli si, že bych proti tobě něco měl. Tvé...
  3. Škorpión

Koukám, Lorde, že "úkol ze šmírování" jsi zvládnul na výbornou. :) Jsi šikula. :D Skutečně hraju jenom na "A" (z nedostatku volného času bych ani na více světech hrát nezvládl), radnici mám v pokroku a Alcatraz na 3. lvl. Ty samozřejmě hraješ na více světech, radnici máš v budoucnosti a Alcatraz...
  4. Škorpión

WIKI Návrhy pro FoE wiki

Ahoj. Měl bych v rychlosti jen takový drobný příspěvek. Respektive odpověď pro Lorda na jeho první problém s moc velkou šířkou stránky. Lorde, podle tvého screenu jsem si všimnul, že používáš prohlížeč Google Chrome. Když si v pravém horním rohu najedeš na ty 3 tečky, které jsou hned pod tím...
  5. Škorpión

Ahoj. S tímto návrhem na vylepšení filtru v okně „Správa armády“ naprosto souhlasím. Rád bych ještě však připsal, jak tento problém vidím já. Jak píše Scon, tak v okně „Správa armády“ jsou dva filtry. Jeden je na výběr závislých a nezávislých jednotek, a druhý je na výběr jednotek z konkrétní...