Nedávný obsah od 01Beowulf

  1. Karetní diskuze o Halloweenu 2023

    takže to vypadá jako u předchozího eventu,který právě skončil - nehrál jsem a toto asi dopadne velmi podobně :p :cool:
  2. Diskuze k aktualizaci 1.130

    Hmm.......jsem zvědav,kdy "upraví" další jednotky :-) např.elektrické úhoře - s bonusy skoro neporazitelná obrana města.....ale jinak si myslím,že hráči co mají útočný bonus přes 230 % to snad ani nepoznají :-)
  3. Sci-Fi

    Já ,když se řekne sci-fi,tak mi z paměti vystřelí na prvním místě Stanislaw Lem,bratři Strugačtí,A.Ch.Clarke.....ono toho v roce 1981 moc k sehnání nebylo v češtině nebo slovenštině,ten boom přišel až o deset let později.....myslím knižně......filmově ještě o pár let dál :-))
  4. boxerka

    Pozvánku přijímám _________________________________ Uděleno 0,5 bodů: Zadavetel soutěže
  5. Přispívání bodů do VB

    nějak si nemohu pomoci,ale mě § 8 Podpůrné účty..logicky upozorňuje na to,že si JÁ nesmím založit jiný účet(jiný nick...třeba z internetové kavárny) a následně se podporovat ve svém hlavním účtě....pokud je to jinak,dle debaty asi ano,tak ať někdo upraví zastaralé pravidla a upřesní co je...
  6. CvC - restrikce pro "jednočlenné cechy"

    a já bych navrhl jen drobnou změnu....mapy CVC by byly otevřené pro vylodění se kdekoliv,ne jen na tzv.startovacích sektorech...by hned ubylo štítkování na pobřeží a i velké cechy by byly vytrženy z relativního klídku,kdy na ně dneska skoro nikdo nový na mapě nedosáhne :-)
  7. Diskuze k Android aplikaci

    za mne spokojenost....vše šlape a navíc se mi přihlášení na mobilu nehádá s přihlášením v PC....takže sbírám na C a bojuju na A skoro v jeden čas :-))
  8. Diskuze k aktualizaci 1.47

    jen doufám,že zůstala zachována výjimečnost tuláků a že je teda první útok jen změní a ne ,že je i zraní -)
  9. Velikonoce - vajíčka

    Apropo,když už se zmínily strážní ohně......jak se počítá jejich obranný bonus na jednotky v obraně???Příklad.....koupím v eventu ohně za 2000 vajec,což je 40 ohňů,budu mít obranný bonus 40*4%=160 % ???? + klášter 20% + popřípadě Vasil a daelský 60% ???Nebo je obrana nějak omezená ??Někde jsem...
  10. Vylepšení cechovních válek

    Mě třeba vadí v CVC,že když útočím nebo bráním,tak se občas staně,že danou bitvu "vyhraje" někdo ,kdo bojoval rychleji(automatem většinou) a já nemám pak ani body,což tak nebolí,ale ztrácím i zabité jednotky....tohle by snad stálo za nějaké řešení
Nahoru