Nedávný obsah od 666mirek

  1. Cechovní Bitvy - změna systému

    Taky jsem na druhém světě v cechu který má mnohem více hráčů a logicky i podle toho staví mnohem více.Neřeším to že je nastavená cena sůrek pro všechny stejně,bez ohledu na to v kolik je lidí v cechu,je na každém jak se rozhodne kde s kým chce hrát ale jen to že kdyby bylo čerpání sůrek...
  2. Cechovní Bitvy - změna systému

    Ne v každém cechu je 80 lidí a pak jsou samozřejmě zvýhodněny cechy o velkém počtu hráčů.Možná to zní jako brečení ale pokud to od vás chce 3x za sebou stejné sůrky,tak moc na výběr nemáte.Když se jedná o starší doby,lze hráče přesunout výše ale pokud se jedná o sůrky z nové doby,museli by tam...
  3. Cechovní Bitvy - změna systému

    kolik soch cti (a to je to nejlepší budova) asi musíš mít aby jsi zaplatil za 3 tábory a když máš stejnou sůrku 2-3x za sebou a většinou se nestaví jen jednou denně,to by museli asi přidat tak 200 rozšíření.Když bude dejme tomu 10 lidí v jedné době a budou mít arc i obs na 80 a sochy cti atd...
  4. Cechovní Bitvy - změna systému

    Děkuji za upozornění,jsem rád že to neštve jenom mě ale daleko více lidí.Ale když se dostaneme do fáze hry kdy prostě nejde sehnat dostatečné množství surovin na stavby jako s příchodem nové doby,protože ty suroviny nikdo nemá a vyrobit dostatečné množství by znamenalo asi nemít nic jiného než...
  5. Cechovní Bitvy - změna systému

    Jsem osobně názoru že CB tuhle hru o dost vylepšili,přece jen CVC je hlavně o jednom konkrétním čase ale co nedokážu pochopit,proč už si nikdo z vývojářů nedal práci s tím aby stavby na CB odebírali suroviny z pokladny nějak rovnoměrně ideálně jako v CVC.Když už pominu to že náklady pro cechy...
Nahoru