Nedávný obsah od Ažmilid

  1. Nejlepší hlavní budova z události

    Všechny odměny považuji za kvalitní, =dobrý důvod event dohrát. Obzvláště oceňuji: - opuštění SETů - zavádění budov, které nepotřebují cestu
  2. Nejlepší minihra v události

    Mám rád minihry, které jsou samy o sobě zábavné a vyžadují úsilí a přemýšlení. Takže nejlepší karty. Slučování, praskání, vybírání také celkem ok. Městečko je zábavné, ale časově náročné, má-li se hrát efektivně. Na opačném konci jsou minihry založené na pouhém splnění úkolů a odklikání bez...
  3. Vylepšení stávající funkce

    Vzhledem k množství nových uváděných funkcionalit (CE, zábavné eveny, CB) pro mě mají všechny uvedené funkce jen reziduální využití, jinak by bylo možné je zrušit: Vetešník: prodej nepotřebných odměn, aby nezahltily inventář Krčma: nákup 4. tahu při vyjednávání 5. úrovně CE Osada: sběr odměn z...
  4. Diskuze k Mini výzvám

    Dobrý den, bude prosím mini výzva každou expedici nebo to minulý týden byla jen jednorázovka?
  5. Povídání u Podzimního pečení 2023

    Abych rozproudil diskusi, budu se svými předřečníky nesouhlasit. Líbí se mi, že FoE nahrazuje eventy, které stačilo "odklikat", za mini-games, u kterých se musí přemýšlet. Je to zábavnější. A nevadí mi, když použijí osvědčený engine v jiném grafickém kabátě. Pro kontext: hraji od r. 2015, jsem...
  6. Diskuze k aktualizaci 1.149

    - Opravili jsme problém, kdy některé budovy ve vikingské osadě nesprávně započítaly body do hodnocení. Vikingské osady přidávají body do hodnocení?
  7. Diskuze k Jarní události 2019

    Chtěl bych se zeptat podpory, zda posun žáby na liště s hlavní odměnou je spočítaný podle počtu vynaložených květů. Příklad: tah za 120 květů posune žábu dvakrát tak daleko než skok za 60 květů. Nebo zda je tam nějaký jiný algoritmus. Děkuji
  8. Anti-Renovační sada

    Rozhodně PRO. Všechny argumenty byly řečeny, dodám jen to, že v nižší době dá budova méně bodů do žebříčku, což je férová cena za možnost vyrábět surky z doby, kterou zrovna potřebuji.
  9. Odměny za relikvie v cechovní expedici

    Mám námět, zda by se občas nemohly obměnit odměny za relikvie. Některé jsou využitelné stále (body, renovačky ...) jiné se ovšem hromadí v inventáři bez šance na další využití (kmenové náměstí, obřadní oheň ...). Děkuji
  10. Diskuze k režimu přestavby

    Z diskuse jsem pochopil, že časy budov a setů zůstávájí, pokud se vrátím k původnímu městu. Zůstávají ale i po přestavbě, anebo pokud změnu uložím, běží čas od začátku? A pokud ano, týká se to i setů, které složím jinak? Díky
  11. Možnost mazání v seznamu velkolepek (v radnici)

    Také souhlasím.
  12. Diskuze k Oceánské budoucnosti

    Nevíte někdo, odkdy se výroba promethia přepne na suroviny z oceánské budoucnosti? Jsem cca v polovině výzkumu oceánu a promethium stále jede na surky z ledovky plus medaile. Díky
  13. Diskuze k Oceánské budoucnosti

    Dotaz: když se posunu do oceánské doby, nebudu moct hrát II a III úroveň CE a těžit promethium, dokud nevynaleznu a nezačnu vyrábět suroviny z oceánské doby. Je to tak?
  14. Diskuze k Benátskému karnevalu

    Zdravím, dovolím si nasdílet svoji zkušenost z eventu. Zvolil jsem zcela konzervativní strategii, tj. pouze otrocká klikačka za 10 srdcí. Vybíral jsem poctivě a moc růží mi myslím neuteklo. Na svatyni znalostí to ale nestačilo, včera když byla jako výhra, jsem byl kolem 6000 srdcí, 6250 do konce...
  15. Diskuze ke Krčmě přátel

    Neplánuje prosím vývoj nějaké rozšíření toho, co lze pořídit za stříbrňáky z krčmy? Nehraju CVC a neútočím na sousedy, takže jediné, co kupuji, je tah navíc v CE. Po kompletním upgradu krčmy se mi stříbrňáky povážlivě hromadí .... Díky
Nahoru