Acclamator nejnovější aktivita

  • Acclamator
    Acclamator odpověděl/a na téma Diskuze ke Dni sv. Patrika.
    souhlas, nic se mi take nestalo..
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od Nord of Skyrim ve vlákně Diskuze ke Dni sv. Patrika s reakcí Poděkování Poděkování.
    Odměnu je nutné vyzvednout ručně buď každou zvlášť nebo hromadně. Jinak už léta je tu s námi chyba - továrna je na dorty, ale generovat...
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od Gorwor ve vlákně FoE city planner- dostanu ban? s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jenže se pleteš. Ono totiž není prý (téměř) vůbec důležité, jak a kolik kdo kam dává bodů, ale ... zda se mimo toho ještě věnuje nějaké...
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od Gorwor ve vlákně Diskuze k 1.278 s reakcí Poděkování Poděkování.
    To je jasný, discord je totiž tůůůze moderní - a například se v něm hodně špatně hledá, co kde kdo napsal někdy před X měsíci, takže je...
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od NoVa ve vlákně Bitva o Dračí věž vítězství! s reakcí Poděkování Poděkování.
    Šampioni Cechovních bitev! Poslední mistrovství skončilo a bitva pokračuje, další fáze už je v plném proudu! Jsme nadšeni, že můžeme...
  • Acclamator
    Acclamator odpověděl/a na téma FoE city planner- dostanu ban?.
    pravda, uz ted mam uplne jine, usetri jsem hromadu mista :D
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od Termi ve vlákně FoE city planner- dostanu ban? s reakcí Poděkování Poděkování.
    A hlavne, tie programy ešte nepoužívajú AI a tak ti to nikdy nevystavia lepšie miesto, než ty sám ;)
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od vasa.jedlicka ve vlákně FoE city planner- dostanu ban? s reakcí Poděkování Poděkování.
    Podle mě je to v pohodě, protože ve výsledku děláš jen export města do úplně jiného nástroje, podle kterého to paks tejně musíš postavit...
  • Acclamator
    4 , DINEGU
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od barabazostravy ve vlákně FoE city planner- dostanu ban? s reakcí Poděkování Poděkování.
    Já věřím tomu, že za prkotinu tu občas někdo BAN dostane. Za podvody kdy někteří hráči mají evidentně přístup k vícero městům (není...
  • Acclamator
    Acclamator odpověděl/a na téma FoE city planner- dostanu ban?.
    Jak je to v případě, kdy mi spoluhrac bude dlouhodobě nahazovat body na VB? Myslím jakože 50% celkového množství potřebných bodů. Třeba...
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od Terminator II ve vlákně Zablokovaní hráči s reakcí Poděkování Poděkování.
    Mohl bych Vás "sabinabetty" ještě poprosit o odpověď na relativně obecné dotazy k tomuto tématu? 1. Co následuje po udělení tzv...
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně Diskuze k Cechovním bitvám 2023 s reakcí Poděkování Poděkování.
    Já se považuji za méně aktivnějšího hráče CB ale zítra poprvé budu stát v 8 na startovní čáře :) ve mně právě naopak tyto nové CB zájem...
  • Acclamator
    Acclamator odpověděl/a na téma FoE city planner- dostanu ban?.
    Byla tam nějaká možnost, kde ti to našlo "nejefektivnější město" ale bylo to úplně naprd, znemožnilo vedení cesty do určitých částí...
  • Acclamator
    Acclamator reagoval(a) na příspěvek od sabinabetty ve vlákně FoE city planner- dostanu ban? s reakcí Poděkování Poděkování.
    Na základě nějakých priorit které si zadal? Nebo prostě náhodně ti to popřeházelo budovy? Já jsem myslela že si to tam musíš přestavět...
Nahoru