Nedávný obsah od Aedon Ashriver

  1. Odměny jako pop-up oznámení bez nutnosti odkliknout(PŘEDÁNO + FEEDBACK)

    ROZHODNĚ ABSOLUTNĚ ANO současný systém je hrozný, neustále se něco musí odklikávat navíc. Bylo by fajn kdyby tohle udělali.
  2. Opakující se úkoly ("zmrazení")

    To máš sice pravdu, ale tohle je ROZHODNĚ LEPŠÍ NÁPAD NEŽ TA BLBOST S TÍM, ŽE HRÁČ MŮŽE MĚNIT SVÉ JMÉNO KAŽDÝCH 180 DNÍ... NEJHORŠÍ AKTUALIZACE OD INNO ZA DOBU CO FOE HRAJU... takže i blbosti projdou až do aktualizace :/ Takže PRO
  3. Změna nebo úplné zrušení cechovních válek - CvC

    Vidíte? CvC ani nikoho nezajímá, když se tu pomalu ani nikdo nevyjádří :D ho rovnou může Inno zrušit :D
  4. Záložky oblíbených armád

    PRO všema deseti. Toho klikání už tak je víc než dost a neusátle dávat pryč raněné jednotky za zdravé, je hrozný opruz. Kdyby se to dalo alespoň udělat jedním klikem a ne furt na mobilu přetahovat sem tam. Super nápad!
  5. Přidávání přátel - změna systému, zrušení limitu žádostí

    Přesně to jsem si říkal taky :D
  6. Přidávání přátel - změna systému, zrušení limitu žádostí

    By mě zajímalo, kdo dal proti :D
  7. Přidávání přátel - změna systému, zrušení limitu žádostí

    Tohle je téma, které mi leží v žaludku již delší dobu (a pěkně mě rozčiluje) a proto jsem se rozhodl bojovat za změnu systému přidávání přátel. Současný stav: Můžeme poslat 80 žádostí o přátelství a 60 přijmout, tzn. celkem je možné mít 140 přátel. Tenhle systém je hrozně omezující a reálně ani...
  8. Změna nebo úplné zrušení cechovních válek - CvC

    V anketě je možné hlasovat pro všechny tři varianty, protože já sám bych byl pro jakoukoliv z těch tří variant. Hlavně aby to nezůstávalo tak, jak to funguje do teď. V 21. století kdy mají všichni mobily, drtivá většina smartphony, kde je možné foe hrát, tak je nesmysl, aby cvc bylo omezené jen...
  9. Změna nebo úplné zrušení cechovních válek - CvC

    Současný stav: CvC neboli cechovní války je možné hrát POUZE na PC! CvC určuje drtivou mírou prestiž cechů v žebříčku cechů. Nápady: Zprovoznit CvC i pro mobilní telefony Úplně zrušit CvC Rapidně snížit váhu prestiže za CvC a zvednout váhu hodnocení za GbG (cechovní bitvy) Důvod: Není...
  10. Shlédnutí reklamy za odměny

    PROTI. Prosím žádné reklamy, ani ty dobrovolné. Všude je toho kolem víc než dost, ve spoustě hrách i TV a na FoE oceňuji, že tu reklamy nejsou.
  11. Jak dostat C v C do CB

    PROTI
  12. Čtení zpráv - automatický skok na nejnovější zprávu - oprava

    Tak po 9 měsících jsme se dočkali :D alespoň na mobilu zprávy nepřeskakují na nejnovější. U PC uživatelů to bohužel stále nefunguje. Díky všem za podporu návrhu :)
  13. Čtení zpráv - automatický skok na nejnovější zprávu - oprava

    Já vím, ale snažím se to tady propagovat a zajistit tomu co největší podporu. Snažím se i přímo ve hře, ale chtělo by to větší ohlasy. Vždyť je to čtení úplně příšerný... a navíc ještě teď, když jsou cechovní bitvy.. tolik zpráv za den.. a některé jsou dost důležité - plánování strategie atd...
  14. Čtení zpráv - automatický skok na nejnovější zprávu - oprava

    No tak lidi, podpořte tenhle návrh ještě víc :)
Nahoru