Nedávný obsah od Allotria II

  1. Diskuze plná historie k Historické události 2024

    Koukám, že se ty překlady v Události zase povedly. Přeložit u karetní hry "Deck" jako palubu.... :D Ale když to tu čtu, tak je to vlastně pominutelná drobnost. Jen nevím, jestli se smát nebo brečet. :confused:
  2. Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Ano, česko-anglické zadání úkolů někdy vyžaduje velkou míru fantazie, aby jeden pochopil, co to vlastně znamená. :p Aktuální zadání úkolu je docela legrace: "Aktivace 1 boostů v krčmě Friends" nebo "Utratit 42 Forge Points" a "Kup 7 bodů výzkumu". Aspon třetina možností je česky. Ale...
  3. Počet světů na kterých hrajete

    Sice mám účet na dvou světech, ale druhý, méně rozvinutý, opuštím, chci hře věnovat méně času.
  4. Dokončení 5. úrovně CE

    Nechci hře věnovat tolik času, eventuálně zdrojů. I když těch je dostatek.
  5. Nejhorší nová funkce

    Viz má odpověď u předchozí otázky - CE teď zabere moc času, CB si rozdělí dva cechy, minihra není a do Titanu se nejdřív musím dostat. :-D
  6. Nejlepší nová funkce

    Hraji na pohodu v poklidném cechu, takže v Titanu ještě nejsem, 5. úroveň CE nehoním, v CB si dva, nanejvýš tři cechy domluví pravidelnou výměnu území a pokud se toho nechcete nebo nemůžete účastnit, tak je CB mimo (zase na druhou stranu - pro oddechové hraní dobré :-D ) a minivýzva se mi...
  7. Zrušení události

    Neberou mě sportovní události, ale z hlediska mechaniky hry je asi jedno, jaký mají události kabát. I s ohledem na to, jak byly některé letošní události vykuchané. Název události a jejích design už nemají často nic společného.
  8. Počet událostí

    Za mě je jich moc, ale peníze nepadají ze vzduchu, tak jejich četnost chápu.
  9. Nejhorší hlavní budova z události

    Pergola byla poslední "normální" a tudíž se s ostatními nesrovnatelná. Stejně jako všechno ostatní dřívější. Kdo by dnes stavěl Temnou bránu nebo Černou věž? Teda kromě toho, že jsou vizuálně povedené.
  10. Nejlepší hlavní budova z události

    Těžká otázka. Každá budova má něco do sebe. Preference záleží na herní strategii. Věž konjunkce je třeba zajímavá tím, že nepotřebuje cestu. Jen mi přijde, že obecně to Inno trochu přehání s těmi bonusy, které veškeré budovy z událostí v poslední době dávají. Dřívější budovy tím velmi rychle...
  11. Nejtěžší minihra v události

    Karetní hra mi nepřišla těžká, hraji je i v reálu. Co naopak bylo poměrně složité, bylo slučování. Jen přijít na to, kdy, co a s čím, aby se dosáhlo co největšího efektu, trvalo docela dlouho. A Foe hraji pro relax, ne pro další intelektuální cvičení, o kterého si naopak chci po práci odpočinout.
  12. Nejjednodušší minihra v události

    Odkrývačka je čistě o náhodě, nedá se nijak ovlivnit. Ale i to má své plusy - rychle odklikám a hotovo. Ale i takové minihry mají smysl, prostě relax, pokud netoužíte být top. Ale to je pak už o něčem jiném u všeho.
  13. Nejhorší minihra v události

    Slučování drahokamů nebo odznaků zabere dost času a vizuální rozdíly mezi některými úrovněmi sloučených věcí jsou docela malé, tak jsem se kolikrát i spletla. O tom, co je horní a dolní konec klíče by se dalo sáhodlouze diskutovat, ale většina by se nejspíš shodla, že je to přesně naopak, než...
  14. Nejlepší minihra v události

    Asi nejlepší byla Karetní, ale jen těsně před Městečkěm a Spojuj tři. Až se jí vychytají nelogičnosti (možná je to ale záměr tvůrců, co já vím), mohla aby být opravdu zábavná.
  15. Nejhorší událost

    O nejhorší titul mezi sebou soutěží Letní událost a Fotbalový pohár - z obou událostí bylo totálně vykuchané to, co je činilo odlišnými. Letní událost se z události vonící dobrodrustvím a létem stala zapáchající putyka, kterou by jeden raději oběšel mnohakilometrovým obloukem a ještě jen za dne...
Nahoru