Nedávný obsah od Anti Bílý

  1. Anti Bílý

    Slavnostní diskuze k Výroční události 2024

    Proč mám body výzkumu koupit česky, ale utratit anglicky? :DDDD Kdo zaplatí poplatky za převod? :D
  2. Anti Bílý

    Diskuze k výzvě rivala (březen 2024)

    Já ti nevím ušáku. Jsem 41. na C a obě budovy se mi hodily :)
  3. Anti Bílý

    Diskuze k verzi 1.279

    na pc už se neukazuje počet jednotek v popup okně jednotky ? I na konci na ikoně cloudu je jen "celkem máš:" a nic..
  4. Anti Bílý

    Diskuze k výzvě rivala (březen 2024)

    Sám tu prudíš pravidelně a stále. A nic za to nedostáváme. Výzvu ignoruj, je jen pro zkušené hráče.
  5. Anti Bílý

    Diskuze k 1.278

    1) to je strojový překlad, nebo to překládal člověk? 2) proč náhrada odkazu v menu na fórum za discord místo jednoduchého přidání dalšího odkazu?
  6. Anti Bílý

    Boje v CB

    Sdílet utrpení je součást cechu :)
  7. Anti Bílý

    FoE city planner- dostanu ban?

    Pokud u tebe kontrolní mechanizmus zachytí strojové úkony místo ručních tak ano. Já mám jen foe helper, ale jednou jsem zběsile (já sám) klikal v cvc a dostal jsem ban :)
  8. Anti Bílý

    Diskuze k vylepšení Kulturních osad

    S příchodem nové osady přece a její oznámení bude již brzy :)
  9. Anti Bílý

    Kolaps FoE v novém Edgi - umělá inteligence likviduje FoE

    Smutný příběh.
  10. Anti Bílý

    Žebříček cechů

    CVC žebříček 15. CB žebříček 13. Nesoustředíme se ani na jeden žebříček a už ani jeden není důležitý :) V CB žebříčku na C je pěkně vidět, kolik sakra málo cechů je v CB aktivních. pozn. možná jen špatně koukám...
  11. Anti Bílý

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Jedno číslo uvádí šanci na získání oslabení a druhé šanci na nezískání oslabení. Celkem 100 %
  12. Anti Bílý

    Diskuze k Cechovním bitvám 2023

    Hmm to jsem se svými 80-90 oslab. pěkně zaspal a to jsem na céčku celkem nahoře :D Nebo je to tím podělaným titanem? :)
  13. Anti Bílý

    Inventář - hledání

    pro
  14. Anti Bílý

    Diskuze k 1.265

    Mega ultra se zrychlil nákup pokusů za medaile na PC. Gratuluju programátorům a děkuju :)
  15. Anti Bílý

    Mimozemská diskuze k Osidlování Titanu

    Je to tady :)
Nahoru