Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

 • proč může napadat soused bez trestně ,i když je o 7 000000 silnější,není to ne pomner ???
  Nemôžem riešiť takéto veci, na ktoré neodpovedala herná podpora. Riešte to s ňou.
  Ahoj,
  sice jsi mi ještě neodpověděl na minulou zprávu, ale přičítám to velkému pracovnímu nasazení! :) Ale přidal si mně do přátel hráč reznik020, město má Dachau a cech čtvrtá říše. To by se tu asi objevovat nemělo, ne? Z přátel ho vyřazuji, protože nácky nemusím, ani ty co to jen naznačují. Jukni na to, prosím!
  jipi53
  Ahoj,
  mám tak trochu problém. Psal jsem to na support a bohužel se toho ujal Skrty. Jsem asi úplně tupej a nerozumím jeho odpovědím, pokud odpoví. Potřebuji vysvětlit, jak fungují přátelé. Protože stavím více VS, tak si mně hráči přidávají do přátel. Já jsem přející, tak jim to odklikávám, že ano. A v tom je ten háček. Dole na liště se mi objevují jen někteří. Skrtymu bylo divné, že nevím, koho mám mezi přáteli a že mu nemohu napsat, kdo mi chybí. U posledního hráče na dolní liště se mi objevuje číslo 100. On by si to určitě pamatoval (i s číslem bot!), já bohužel ne! :)
  Začínám číslem 2 a pak postupně v nepravidelném intervalu jsou někteří vynecháni. Dá se někde zjistit, kdo je ten chybějící? Oni mi provádějí MaZ a já jim to nemohu oplatit a to mi vadí! Naštěstí většina to moc nesleduje a tak dělají MaZ mně. Ozvali se mi dva, tak jsem jim napsal, že to řeším a popis co se mi děje. A protože si myslím, že mi Skrty nepomůže, obracím se na tebe. Předem dík.
  jipi53
  "8. Úloha - Odmena:
  5x Vzácna surovina podľa doby, náhodné pridelenie"

  Já jsem dostal zásoby. Bylo to nějak 7000, ale tím číslem si nejsem jistý.
  škoda :( a nevieš, či sa dá nastaviť čas v tabuľkách v excely tak aby sa odpočítaval do 00:00:00 ?
  To som rád :D Vieš pracovať s touto mapou ? Moja angličtina je ako sa hovorí mizerná :D a neviem ktoré veci čo znamenajú a čo všetko tam nájdem :) Niektoré veci som pochopil, ale potreboval by som vysvetliť tie, ktoré nie :)

  Mapu som videl už dávno, ale vtedy som jej tiež jaksi nechápal a zabudol na ňu :D teraz som si spomenul, keď som ju nešiel :)
 • Načítání…
 • Načítání…
 • Načítání…