Nedávný obsah od barabazostravy

  1. FoE city planner- dostanu ban?

    Ono by stačilo těm hráčům umazat ty LV na Velkolepých Budovách kde k podvodům s náhozy došlo. Neboť zloděje potrestáš citelněji když mu sebereš ukradené peníze než když ho zavřeš. Však nechť si ti podvodníci začnou LVelevat své pokrácené VB znova a poctivě. :D
  2. FoE city planner- dostanu ban?

    V pravidlech je doslovně napsáno ///Je zakázáno spravování nebo vědomé využívání podpůrného účtu. Podpůrný účet je účet, který je využíván hlavně pro podporu jiných účtů, zatímco zanedbává jiné části hry. To znamená, že není povoleno ovládat účet pouze za účelem podpory jiných účtů nebo takovou...
  3. FoE city planner- dostanu ban?

    Já věřím tomu, že za prkotinu tu občas někdo BAN dostane. Za podvody kdy někteří hráči mají evidentně přístup k vícero městům (není problém si nějaké takové město koupit) a z těch měst si nahazují stovky tisíc FB do svých VB a evidentně tím porušují & 8 pravidel FoE o podpůrných účtech a ten...
  4. Chrám relikvií

    Jak už jsem zde v jiném vlákně psal. Některé VB jsou naprostý balast a nejlíp je je nestavět. Několik VB jsem po postavení smazal neboť nejdou uložit do inventáře. Naposled to byl právě chrám relikvii. Ještě minimálně dvě z toho mála VB které mám ve městě smažu. Nechápu proč ty šmejďacké budovy...
  5. Velkolepé budovy.

    Já když tu před třemi lety začínal hrát byl jsem tuším na místě 57000. Vzpomínám jak mi mnozí psali, že jsem malá šedá myška v pozadí. Když už něco dělám, tak se vždy snažím to dělat co nejlíp. Když už nic jiného tak jsem postoupil v žebříčku :)
  6. Velkolepé budovy.

    O tom jsem taky psal. I hráči této hry kteří kašlou na CB, na Expe i na všechny žebříčky které jsou v této hře mají právo tuto hru hrát. Prostě stavět si své chaloupky a těšit se z toho. Možná by pro ně bylo ještě lepší si místo této hry vybarvovat omalovánky :)
  7. Velkolepé budovy.

    To je samozřejmé o tom nikdo nepochybuje. Je ovšem hloupost za**á* si město spoustou velkolepých budov na nízkém Lv neboť místo ve městě je prostě úplně to nejcennější v této hře. Výhoda velkolepých budov tkví v tom, že při stejné velikosti se dá zvedat jejich výkon. Takže je nutno dobře zvážit...
  8. Velkolepé budovy.

    Cíl hry je být v této hře umístit se dobře v žebříčcích soutěží. Tak to zřejmě vnímá většina hráčů ať už se jedná o žebříček cechu nebo žebříček jednotlivců. Stejně na tom principu soutěžení jednotlivců, týmů i zemí jsou založené ligové soutěže v ČR, mistrovství světa i olympijské hry...
  9. Velkolepé budovy.

    Inno provozuje tuto hru. Zaměstnali lidi kteří tuto hru navrhli udělali datadisk který se pravidelně aktualizuje. pomoci reklamy sehnali lidi kteří tuto hru hrají. Cílem každé hry je nějaký cíl kterého chtějí hráči dosáhnout. Na tomto základě fungují soutěže v ledním hokeji, fotbalu, atletice...
  10. Diskuze o 1.275

    Proč se už konečně neopraví chyba v bojích která zde trvá od doby kdy jsem zde začal hrát. Občas se boje které jsou před půlnoci započítají do druhého kalendářního dne. V zásadě je to stejně tak nedůležité jako jiné nepodstatné chyby které se opravují. Tahle chyba trvá mnoho let možná by bylo...
  11. Boje v CB

    Ale tak je to logické. Pokud je náhoda na zisk oslabení 20% pak naskočí zhruba každý pátý boj oslabení. Stejně tak je logické, že pokud někdo označí strop pro nenavýšení oslabení 80% a ve skutečnosti podpora pro nenavýšení je různá i 90% a technická podpora Inno tyto informace které získá u...
  12. Diskuze o 1.275

    Vyjádřím se ke změnám ve verzi 1,275. Bod jedna motivační pořadí budov které vylepšilo Inno mě absolutně nezajímá. Budovy ve svém městě si sám motivuji hromadnou motivaci a zřejmě to tak dělá většina hráčů z předních míst celkového žebříčku. Pokud však už Inno chtělo vyjít hráčům v ústrety mělo...
  13. Boje v CB

    Je jasné, že ten problém s výpočtem navýšení zde byl již dávno. Jenže před tím než došlo ke změně CB to nikoho netrápilo. Většina hráčů zde bojovala s podporou 4 táborů 96% nebo 5 táborů 100% Takže nárůst oslabení vzhledem k počtů bojů byl mizivý. Nyní se situace změnila a hráči bojují a...
  14. Velkolepé budovy.

    Já fakt nevím jak se "někdo" může rozplývat nad velkolepými budovami. Naprostá většina VB byly zbytečné šunty které jen zabíraly ve městě místo již v době před "třeskem" eventových budov. Před týdnem jsem z omezeného sortimentu VB ve svém městě konečně vyřadil chrám relikvii a další šmečka budou...
  15. Ledová diskuze o Zimní události 2023

    Mám v invu pár zlatých pyramid které jsou určené pro starožitníka. Zlatá pyramida je nejmizernější hlavní budovou která za poslední rok byla v eventu. Pokud mi dávají některé budovy nějaké vojenské jednotky pak je to v 80% molekulární vynucovač což je jednotka dobrá tak akorát na smazání...
Nahoru